написано 09.07.2014г. четвъртък в 21:35
в град Търговище

Здравейте! Искам да попитам какви са условията за кандидатсване за работа,,мед. сестра съм по професия....

написано 27.06.2014г. събота в 11:38
към обект/отдел Бригада - UK

Здравейте,искам да попитам - за заминаване на бригада в Англия каква горе/долу е сумата за документи,билети и всичко необходимо в тази фирма?

Благодаря предварително!

написано 21.06.2014г. неделя в 23:11

Здравейте, искаме  да кандидатстваме с приятеля ми за работа , но ми казаха, че е само за студенти, така ли е и от кога да кога са сроковете? И ако кандидатстваме двамата каква е вероятността да приемат само единия? Също така ме интересува добри ли са условията за нощувка. Който е запознат и има желание  ще му бъда много благодарна да ми изясни тези неща.

написано 20.05.2014г. сряда в 21:44

Млади деца не ходете в тази фирма много са некоректни,дъщеря ми е там в момента и ги третират като роби меко казано,не могат да пият вода,при 35-40 градуса температура,да носят количките,които мога да се бутат,целите са в синини,припадат от жега и жажда,крещат им наши "БЪЛГАРИ "и     това няма да остане ненаказано.Не ходете там.Концлагеристите са били по добре.

написано 28.04.2014г. вторник в 13:17
към обект/отдел Варна
в град Варна

Скъпи сънародници, не се подвеждайте по добрите начални условия. "Фирмата" е изключително некоректна, не оточняват условията до последния момент, в последсвтие излизат 21658421 техни изисквания и права!  И по обещанията, че ако се откажете ще ви върнат сумата, която сте им дали! Когато отидете да давате паричките всичко е много точно и са много любезни, а в последвстие когато се откажете и то по здравословни причини, ви казват, че няма как да си възвърнете сумата, размотават ви и така нататъка. Нямам думи просто, въпроса е, че аз ще си търся правата чрез съд, а за жалост повечето от нас не го правят... Надявам се всичко да завърши в моя полза, защото няма да им се размине така или инъче!

написано 14.03.2014г. събота в 21:01

как да се свьржа с фирмата тел или имейл?

написано 17.02.2014г. вторник в 21:49

Мнението ми за тази фирма е отличен 6+ ! Защото въпреки всичко кандидатствах и въпреки всичко още не съм получил обаждане но дори и да не получа мнението ми за тази фирма няма да се промени. Защото много мои многобройни приятели вече 4 - та година ходян във Великобритания и са много ама супер много доволни . Тази фирма ни предуставя изключителни възможности за напред в живота така че който може да не се чуди а да ходи и да работи !!! Не се оплаквойте от фирмата а си гледайте по вас защото навсъкаде исат да работим защото безплатен обад няма . Фирмата е равна за всички от там на сетне всичко си зависи от вас !

написано 13.09.2012г. петък в 21:25

ВНИМАВЙТЕ какво подписвате. Ако давате пари на ръка ( което е нередно ) изисквайте преди това официален документ с подпис и печат ( фактура с касова бележка или квитанция ).  Договорите се подписват поне в два екземпляра единия е за вас. Какъвто договор с подпис и печат сте подписали такива условия ще се спазват от работодателя. Устни договори и писмени без печат и подпис са не валидни. При проблем се обърнете към приятел за правна консултация или ИТ.

написано 06.07.2012г. събота в 16:08
в град Видин

Ако може да попитам, коя работа е най–добре платена и какво представлява самата работа?