Хеброс Бус ООД /img/frontend/nomap.png"

Хеброс Бус ООД

На 07.08.2019г.пресичайкики на пешеходна пътека на ул."Победа",забелязах автобус №99 да завива от бул"България" по ул."Победа".Добре,че го видях и предупредих една двойка младежи движещи се пред мен.Защо? Защото въпросния шофьор не си направи труда да даде предимство на пешеходците които бяха на пешеходна пътека пресичащи на зелен светофар.Питам управителя ще вземе ли адекватни мерки към този шофьор? И каква е причината да се държи шофьор на рейс като джигит и мутра на пътя? Надали младежите щяха да оцелеят ако не ги бях предупредил? Ами въпреки вдигнатата ми ръка той взе завоя и не даде предимство на пешеходците?

Здравейте на всички! Искам да изкажа възмущението си от персонала, който работи за тази фирма и по-специално един "кадър" от отдел Човешки ресурси", за когото не знам какви думи да намеря, за да се изкажа! Та значи казусът е следният: Днес получих обаждане от кадъра-дама, по гласа мога да определя, че беше около 50 г., която с държанието си ме отврати от тази фирма и се радвам, че го разбрах само с един разговор по телефона, а не след като си загубя повече време там. Бях се кандидатирала за "Заместник организатор пътнически транспорт за градски превози" и тя ме покани за 2-3 дни да отида на място в базата, за по час-два, за да видя какво е естеството на работа. С радост се съгласих веднага, но попитах дали може да получа повече информация за условията на работа (заплата, осигуровки и т.н..) по тел. или трябва да отида на място. Отговорът и беше, че можела веднага да ми каже каква е заплатата, но всъщност не било това важното, а дали по-скоро ще ми хареса ли работата или не. Аз и отвърнах, че наистина е важно да ми харесва работата-разбира се!, но преди всичко отивам някъде, за да изкарам пари и е редно да знам колко ще получавам, за да преценя има ли смисъл да отделя 2-3 дни от времето и парите си (все пак това е свързано и с някакви разходи) и я попитах втори път дали няма да и е по-удобно да дойда да се видим лично, за да ми ги каже тия неща, тъй като я виждах, че упорито отказва да даде информация за най-важното-парите и всъщност ми налага нейното мнение кое е по-важното в случая ( всъщност за мен и двете неща са еднакво важни, но тя няма право да ми казва кое ще ми е приоритет на мен). При което бабата ми се тросна по телефона, че при положение, че не работя никъде в момента, било по-добре да се хвана на работа някъде, отколкото да не получавам нищо от никъде! (ха-ха!) Така... Първото, което разбрах от тази жена е, че явно не си пие лекарствата редовно и има нужда от психологическа помощ. 2) Това дали е по-добре да взимам някакви пари, отколкото никакви (тя от къде знае аз какво взимам и какво не, хах?!?) е САМО МОЯ РАБОТА, и в никаъв случай НЕ НЕЙНА (явно мозъкът и не го проумява това сложно нещо!!!!! ) 3) Не и е работа да ми се бърка ТЯ не МЕН в сметките на парите и да ми дава акъл кое било по-добре и кое по зле за мен, защото аз няма да допусна след 3 дена ходене при тях да ми каже накрая например, че ще получавам 500 лв. заплата (нещо, с което никой с всичкия си няма да се съгласи!). Това го казвам за нейна сигурност (ако е нормална HR-ка, ще чете мненията за фирмата по тези платформи), не за моя, защото ако загубят на някой човек с по-малка търпимост, времето по подобен начин, може и да си изяде боя, някъде бабата. Но тъй като жената ми се видя крайно неуравновесена, предполагам, че и работодателите и ще са такива-в не много добро психологическо състояние. Отделно по време на целия ни разговор, възрастната дама правеше непрекъснати забележки и провиквания на колегите си да бъдат по-тихи, да затворят прозорците и подобни неща, което ми направи много грозно впечатление. Дамата трудно се концентрираше в разговора ни, от което съдя, че или тя има някакви сериозни проблеми, или условията на работа там не са от най-добрите, но по-скоро първото. Не можеш ти да държиш някой подобен психо да ти подбира персонала, освен ако и ти самия не си нещо много в ред. Явно това е някаква практика във фирмата-да се опитват да извиват ръцете на хора, които нямат работа и са притиснати от сметки и други разходи, като ги заангажират достатъчно дълго време преди да им кажат в крайна сметка за какви пари ще работят, и те в отчаянието и безизходицата си в крайна сметка да склонят на условията им. Да, ама случая не е такъв, бабе, и ще ти кажа, че никой нормален няма да кандиса, освен ако не е на много на зор. Искате явно с трици да ловите маймуни, това разбирам аз от Вас и Вашата фирма, но след този мой пост, се съмнявам, че ще успеете. Предложих ти да дойда на място, за да ми кажеш колко пари се плащат-ти каза, че и по телефона си можела да кажеш, че не било такъв проблем! Ми като не е проблем, защо тогава не каза??? Защото пускате въдици с примамки за олигофрени, ама хората не са прости, да знаете! Айде живи и здрави бъдете и пак казвам-тая фирма за мен не е нормална-това го разбрах само от един телефонен разговор. Аз ако съм един шеф и имам такъв HR, ще го изхвърля на секундата! А ако не знаят шефовете-ето им обективното мнение на човек, който можеше да работи много усилено и всеотдайно за тях. Да си знаят, че изпускат хора и да не се чудят ако нямат такива. Но според мен те са много добре запознати-когато един човек иска да знае как работят хората му, намира начини да се осведоми, така че за мен тази фирма не е читава. Толкова от мен. Поздрави на всички настоящи и бъдещи служители!!!

Напълно изгубено време, ако сте решили да имате взаимоотношения с този Обирджия ДОШКОВ и неговото близко обкръжение, в никакъв случай не си причинявайте това!

Днес 12.05.17в 9.45пътувах с автобус№37_номер на колата 6495и не за първи път ставам свидетел на грубото отношение точно на тази кондукторка не мога да цитирам името и защото баджа беше скрит под елека.Времето беше дъждовно и тя нахока хората че окаляли целият рейс,ами вземете и сложете изтривалки пред вратите че като се качваме да си изтриваме обувките за дз не цапаме ,,чистите,,рейсове навсичко отгоре пуснали парното вътре не се диша.Докога ще търпим грубо отношение на вашите служители

Изгубено време, да работиш единствено за тях, не си човек в тази фирма и не са ти нужни пари! Там си НИКОЙ!!! Само гледат как да ти вземат изработеното, по различни причини, всенамират за какво да ги вземат, я глоби, я преразход..., накрая си отиваш с 200лв най много

До кога ще ме таксуват олигофрени на автоогара Родопи? До кога ще пускате смръдливи малоумници като Борето да досаждат на клиентките и моля купете му на тоя изруд каска защото докосне ли ме още веднъж ще го смачкам. И вземете мерки че сте на път от превозвач да се превърнете в клиника за душевно болни. Така не можете да създадете нормална работна среда и на съвестните. Срам и позор за фирмата са такива нагли животни.

otvratitelno grozno  e da 4aka6 konduktora da si zeme kafe a posli da smeni mar6ruta da si kupi zakuska i patnika da e na rabota i da go 4aka mi tova se slu4va v nomer 93 koito minava v nedelq i si kriqt tabelkite da ne se vidqt imenata nomera na kolata e рв2459км  znam 4e sme v balgariq samo tuk se slu4va

Здравейте!Моите искренни поздравления за линия12,може би най-редовната и надеждна в града! НО...днес в 08:30 както всеки работен ден чакам 12-ката,но уви-тя не спря на спирката с/у общината на Смирненски.Автобус29 вече беше спрял там,идва след него и 12,но го изпревари без да изчака той да тръгне, аз и още една жена останахме за следващия 12номер,с риск да закъснея за работа.Много Ви моля обърнете внимание на водачите да спират на всички спирки!

Здравейте!
Редовно пътувам по линия 4 и съм възмутена от отношението на кондукторите към пътниците /не само към мен/. Много е дразнещо когато се прибираш от работа изморен и автобуса е препълнен, да видиш първата седалка празна с някакви чанти или дрехи отгоре /за да не могат да сядат пътниците/, и най-нагло да те гонят ако случайно си позволиш да седнеш там. И понеже имам избор за автобуси - сериозно се замислям дали да се кача, когато наближи някой от Вашата фирма.

ЗДРАВЕЙТЕ! ОБРЪЩАМ СЕ КЪМ   УПРАВИТЕЛЯТ НА Ф-МА "ХЕБРОС БУС" ООД. ВСЕКИ ДЕН ПЪТУВАМ С АВТОБУС ПО ЛИНИЯ № 93 ЗА РАБОТА И МОГА ДА ВИ СПОДЕЛЯ, ЧЕ ПЪТУВАНЕТО Е УЖАСНО. ПРЕЗ ТАЗИ ЗИМА ПАРНОТО В АВТОБУСИТЕ НЕ РАБОТЕШЕ А СЕГА ПРЕЗ ЛЯТОТО КЛИМАТИЦИТЕ ОТНОВО НЕ РАБОТЯТ. АВТОБУСИТЕ СА ВИ МАЛКИ ПРОЗОРЦИТЕ СА ВИ МАЛКИ ДОРИ ОТВОРЕНИ ПЪТУВАНЕТО Е УЖАСНО.КОГАТО СЕ ОБЪРНЕШ КЪМ ШОФЬОРА И ГО ПОМОЛИШ ДА ПУСНЕ КЛИМАТИКА ОТГОВОРЪТ ВИНАГИ Е ЧЕ НЕ РАБОТИ. СЛЕД КАТО ВАШАТА ФИРМА НЕМОЖЕ ДА ПОДЪРЖА АВТОБУСИТЕ СИ ИЗПРАВНО СЪСТОЯНИЕ, НЕ БИ БИЛО РЕДНО ДА ОБСЛУЖВАТЕ ТЕЗИ ЛИНИИ. ТУК ХОРАТА КОИТО ВСЕКИ ДЕН НИ СЕ НАЛАГА ДА ПЪТУВАМЕ С АВТОБУС ПО  ЛИНИЯ № 93 СМЕ РЕШИЛИ ДА ПОДАДЕМ ОФИЦИАЛНО ЗАПИТВАНЕ ДО МИНИСТЕРСТВО НА ТРАНСПОРТА ЗА УСЛОВИЯТА НА ПЪТУВАНЕ В ГРАДСКИ ТРАНСПОРТ И ЗАДЪЛЖЕНИЯТА НА ФИРМАТА СПЕЧЕЛИЛА КОНКУРСА ПО СЪОТВЕТНАТА ЛИНИЯ. СЪРДЕЧНО СЕ НАДЯВАМЕ, ЧЕ ЩЕ НАПРАВИТЕ ПРОМЕНИ СВЪРЗАНИ С ПОДОБРЯВАНЕ НА ПЪТУВАНЕТО ВЪВ ВАШИТЕ АВТОБУСИ.