написано 07.09.2014г. в 17:07
в град Стара Загора

КОЛЕГА,НЕЗНАМ КАК РАБОТИШ В НАШАТА ФИРМА И НЕ СИ ПОЛУЧИЛ ОТ ТРИ МЕСЕЦА ЗАПЛАТА ЯВНО НЕ СИ НИКАКАВ КОЛЕГА,НИЕ СИ ПОЛУЧАВАМЕ РЕДОВНО ЗАПЛАТИТЕ И СЕ ЧЕРПИМ КОГАТО НИ Е КЕФ.

написано 28.08.2014г. петък в 17:23
в град Стара Загора

Лъже се, мами се, овърта се всеки бяга от отговорност стане ли въпрос за пари, аз от 3 месеца несъм получил стотинка, отговорат им беше ти на тези пари ли разчиташ. А защо работя и на кои пари да разчитам, това е смешно те се подиграват с хората. Стане ли въпрос за пари само ме прехвърлят. Още нямам 1 ва заплата, а така много исках да почерпя като я взема. Кажете ми това нормално ли е ? Знаех за лошата слава, че неплащат е вече се обедих все се надявах, че няма да е така при мен е май няма изключения.

написано 24.03.2014г. вторник в 13:03
в град Стара Загора

Искам да предупредя всички кандидати за работа в тази фирма. ВНИМАВАЙТЕ МНОГО! Заплати не се дават с месеци. Отношението на работодателя към всички работници във фирмата е много лошо. Всеки се оправдава когато работата не върви и овикването и обидите са налице, да не говорим, че ако искате да напуснете нищо няма да ви се плати, но вие ще си платите за огорченията и месеците на изнемогване докато си чакате заплатите. Кодекса на труда се нарушава постоянно, но пак вие ще сте виновни за това, а не работодателя.

написано 17.12.2013г. сряда в 17:58
в град Стара Загора

Изчетох отзивите за Пътстрой, аз също работех в тази фирма.В момента имам изпълнителен лист за фирмата за неизплатени заплати. Едва ли ще мога да получа нещо защото всичко е ипотекирано , просто си увиснах яко.За тези които защитават фирмата ще кажа че има стотици дела против Пътстрой за неизплатени заплати и др.И още за тези които защитават фирмата - от съдия го чух днеска - Собственика така са го били че са му изпотрошили кокалите например ръцете на по две места краката също , въобще много бой е изял що така бе нали е много готин.Ма много бой е изял за невярващите отидете в Старозагорската болница и го цункайте .

написано 06.09.2013г. събота в 19:38
отношение шубе го/я е и не казва!

Давам цялостна положителна оценка на фирмата.Прави ми впечатление че масово работници се оплакват от почти ВСЯКА фирма в този сайт.Преди да отправите упрек към която и да е фирма, се замислете Вие доколко сте коректни към фирмата с която имате отношения.Както е казал народа - каквото почукало, това се обадило.Желая здраве и просперитет на фирмата.Не се предавайте!

написано 15.02.2013г. събота в 15:16
в град Стара Загора

Ако за една година получите 700 лв,при заработени към 10 000 лв от вас,бихте ли стоели там?Бих посътвела тези,които мислят да почват работа там-БЯГАЙТЕ ПО-ДАЛЕЧ,освен ако не сте жена,млада и не си отваряте краката.Само деловодството получават заплати.Господинчото Желязков трябва да се завърже на стълб пред общината и да се дере ивица по ивица.БОКЛУК!!!

написано 14.09.2012г. събота в 18:13
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Стара Загора

еми какво да ви кажа думите са излишни много е зле работата този който е написал положителни отзиви или е яко надрусан или е спечелил от ТОТО 6/49 и прави само стаж

написано 23.06.2012г. неделя в 12:09

Фирмата има потенциал (много обекти) ,но няма да я препоръчам на хора ,които искат сериозна и постоянна работа.Ако започнете пригответе се за извънредна работа (не се заплаща) ,лоши условия ,деинформираност ,некоректност ,забавяне или неплащане на заплатите и лошо отношение на работодателя.Сигурно няма да е проблем да си вземете заплатите по съдебен път ,след като имате договор ,но дотогава ще се задоволите с малко или нищо.Хората постоянно започват работа и се отказват след като им се струпат всички неща.Лошата слава не е само в Стара Загора ,но и на много други места.Надявам се човека ,който защитава фирмата да си вярва ,защото е един от малкото ,а може и единственият.

написано 29.05.2012г. сряда в 19:11

до настоящ служител по фалшива фирма няма в окръга за твоя информация аз сам напуснах те такива като теб сигурно стоят по 3; 4; месеца без заплата и пишите да заблуждавате хората еи тук те ме били освободили  ха ха ха само подигравки с хората който е по информиран знае що за фирма е пътстрой ако знаех и някои ми беше каза колко фалшива история е тук нямаше да почна никога и хора информирай те се не започвайте на сляпо аз го ноправих и се опарих пишат само ей такива да подлъгват хората те затова постоянно напускат хора 2 .3 месеца и се махат като видят за какво става въпрос