написано 17.12.2013г. сряда в 17:58
в град Стара Загора

Изчетох отзивите за Пътстрой, аз също работех в тази фирма.В момента имам изпълнителен лист за фирмата за неизплатени заплати. Едва ли ще мога да получа нещо защото всичко е ипотекирано , просто си увиснах яко.За тези които защитават фирмата ще кажа че има стотици дела против Пътстрой за неизплатени заплати и др.И още за тези които защитават фирмата - от съдия го чух днеска - Собственика така са го били че са му изпотрошили кокалите например ръцете на по две места краката също , въобще много бой е изял що така бе нали е много готин.Ма много бой е изял за невярващите отидете в Старозагорската болница и го цункайте .

написано 06.09.2013г. събота в 19:38
отношение шубе го/я е и не казва!

Давам цялостна положителна оценка на фирмата.Прави ми впечатление че масово работници се оплакват от почти ВСЯКА фирма в този сайт.Преди да отправите упрек към която и да е фирма, се замислете Вие доколко сте коректни към фирмата с която имате отношения.Както е казал народа - каквото почукало, това се обадило.Желая здраве и просперитет на фирмата.Не се предавайте!

написано 15.02.2013г. събота в 15:16
в град Стара Загора

Ако за една година получите 700 лв,при заработени към 10 000 лв от вас,бихте ли стоели там?Бих посътвела тези,които мислят да почват работа там-БЯГАЙТЕ ПО-ДАЛЕЧ,освен ако не сте жена,млада и не си отваряте краката.Само деловодството получават заплати.Господинчото Желязков трябва да се завърже на стълб пред общината и да се дере ивица по ивица.БОКЛУК!!!

написано 14.09.2012г. събота в 18:13
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Стара Загора

еми какво да ви кажа думите са излишни много е зле работата този който е написал положителни отзиви или е яко надрусан или е спечелил от ТОТО 6/49 и прави само стаж

написано 23.06.2012г. неделя в 12:09

Фирмата има потенциал (много обекти) ,но няма да я препоръчам на хора ,които искат сериозна и постоянна работа.Ако започнете пригответе се за извънредна работа (не се заплаща) ,лоши условия ,деинформираност ,некоректност ,забавяне или неплащане на заплатите и лошо отношение на работодателя.Сигурно няма да е проблем да си вземете заплатите по съдебен път ,след като имате договор ,но дотогава ще се задоволите с малко или нищо.Хората постоянно започват работа и се отказват след като им се струпат всички неща.Лошата слава не е само в Стара Загора ,но и на много други места.Надявам се човека ,който защитава фирмата да си вярва ,защото е един от малкото ,а може и единственият.

написано 29.05.2012г. сряда в 19:11

до настоящ служител по фалшива фирма няма в окръга за твоя информация аз сам напуснах те такива като теб сигурно стоят по 3; 4; месеца без заплата и пишите да заблуждавате хората еи тук те ме били освободили  ха ха ха само подигравки с хората който е по информиран знае що за фирма е пътстрой ако знаех и някои ми беше каза колко фалшива история е тук нямаше да почна никога и хора информирай те се не започвайте на сляпо аз го ноправих и се опарих пишат само ей такива да подлъгват хората те затова постоянно напускат хора 2 .3 месеца и се махат като видят за какво става въпрос

написано 11.05.2012г. събота в 10:09

до бивш служител:

това, както казвате "всеки си прави каквото си иска", защото такива като вас постъпват на работа - добре, че сме ви освобидили от длъжност. Когато служител си гледа работата и си е заслужил месечното възнаграждение всичко му е нормално и редовно, ние желаем да има такива служите, които да си вършат работата и да се развиват както фирмата предлага. Успех пожелавам на всички. Просто елате и се уверете сами в истиността на думите ми.

написано 05.05.2012г. неделя в 19:46

фалшива фирма забавят се заплати редовно понякога не се плащат въобще работиш събота и недиля изванредния труд не се плаща не се спазва кодекса на труда всеки си прави каквото си поиска не кандидатствайте в тази фирма ще си загубите времето и ще съжелявате

написано 03.05.2012г. петък в 07:49
в град Стара Загора

Само едно се чудя, как така говорите като не сте дошли да видите? Как така имате мнение за нещо, което не е така от къде виждате само лошата среда?

На всеки пишете само лошото, а не виждате колко добро е направил. Не си правете мнение за някого, който не е дошъл да види и да усети атмосферата. Навсякъде има интриги света се плете от тях. Не вярвайте на хора, които носят само слухове, приказват зад гърба на хората. Елате вижте и ако не ви хареса си тръгнете, но бъдете честни и напишете какво сте видяли, а не каквото ви оттърва да видите. Аз съм служител на тази фирма и съм видял всичко и нямам такова мнение като тези, които не са дошли да видят.

Успех в начинанието!

Връзки