Пътстрой ООД /img/frontend/nomap.png"

Пътстрой ООД

Не започвайте работа при това човече ! Докато работите при него си получавате заплатата на части с месеци закъснение ! Когато напуснете - не виждате повече нито лев от възнаграждението си ! Не внася и осигуровки - все едно не сте работили никаде през периода ! Допълнително Офис фронт-а му реже от часовете (не че има значение) защото , той плаща това което прецени - за него Трудово законодатество няма . Просто НЕ започвайте работа там

Сашо Желязков е измамник, който живее безнаказано. Не плаща заплати с месеци, не внася осигуровки и когато измине работния месец декларира в НАП, че работника е бил в неплатен отпуск. Не започвайте работа при този изедник със самочувствие и нагло поведение. Накрая ще бъдете уволнен дисциплинарно, като последен некадърник. Сашо ти си срам за този град, както и жена ти, която се гаври с учителите като директор на 2 ОУ. Дано има сила за да ти върне всички злини, които си причинил на хората, как спиш спокойно не знам!

Най най най несериозната фирма с която сме имали работа , Сашо Желязков е най големия измамник ! Никаква работа с тези хора даже и филия хляб няма да ти дават тези са най големите мушеници вършиш им кирливата работа и забравяш че си правил за тях работа и почваш да съдиш и съдиш ... Безочливи и мръсни хора са всички свързани с тях лица ! Жалко за тези които работят с тях. Бог да пази хората който не ги познават! Колкотл по-далеч от тях толкова ще се по щасливи!

Въобще не ви трябва да започвате работа в тази фирма. Положението е трагично-заплати няма с месеци, а шефът им е най-големият мошеник. Има едни хора,които стоят,защото ги лъже както си иска. Бягайте далеч от там.

здравейте,изчетох доста мнение ,в днешно време как са нещата в тази фирма,може ли някой да сподели по-актуална информация .Благодаря

Учуден съм ,че още има хора които коментират това жалко подобие на фирма и измамника .....Вече цяла бг го знае ...На мен лично тази фирма ми помогна...Поседях един месец и се хванах за главата..Не можех да повярвам че това може да съществува в 21 век...Оттам ,куфарчето и в Дания...Които е работил в тази фирма повече от 3 мес...е или психично болен или мазохист или ...е Сашо...Успех на всички и само при споменаване на думата ...Бегаите яко..

Фирма голям хаос бачкане на корем ама лев няма никаква.Бягайте далече

Като бивша служителка наясно с настоящата ситуация, в която се намира фирмата, мога да посъветвам всички четящи това да не започват работа в тази фирма. Фирмата е потънала в дългове, работни заплати НЕ се изплащат, текучеството на кадри беше голямо, като в момента администрацията се състои от 5 гладни човека, неполучавали зяплати от 7 месеца. За същия период през 2015 година, администрацията се състоеше от 25 човека. Съветвам всеки решил да работи в Пътстрой ООД, ПСК Виастрой, Миратранс, Виатранс или която и да е от дъщерните фирми на Сашо Желязков, да забрави за заплатата си, която се изплаща единствено по усмотрение на този мошеник управителя. Десетки завлечени служители осъдили този работодател са доказателство за неизрядността на фирмата. Дори и да я осъдите обаче се нареждате след стотиците имащи да вземат начело с НАП, фирми контрагенти и бивши работници изгорели с по няколко заплати. Всичко това на фона на неприятна и тягостна работна среда и остарели и абсурдни правила за работа. Сами решете струва ли си.

Фирмата го е закъсала много. Тоя Желязков само тормози работниците си като не дава на бедните хора никакви пари и само обещаваше докато бях там. От колеги които още работят там знам че не са получавали заплати от 5-6 месеца. На интервюто имаше много обещания и приказки от хиляда и една нощ които не бяха спазени. Този господинчо настройва работниците си едни срещу други за да ги командва по хубаво и по лесно. Когато мму трябваш те хвали и ти говори благо пък зад гърба ти казва на другите да правят така че да ти пречат. Дължи пари навсякаде и лъже наляво и надясно колко му върви фирмата, пък тя не става за нищо. Не приемайте работа там! Не се плаща с месеци, Управителя само крещи псува и обижда работниците даже и началниците в фирмата. Обещава големи пари и ред и накрая нищо, ни пари ни ред. Сега там работят трийсетина огрихани човека скимтящи от глад. Не ставайте един от тях даже да ви кандърдисват или да ви говорят друго.

Не ви трябва да работите тука. Бях достатъчно дълго там за да Ви посъветвам откровенно. А на бившите си колеги дето се черпят след работа мога да кажа.."мишкии и преди за нищо не ставахте и сега сте така.Поне не лъжете и другите"  А на господина Желязков съм му обещал нещо като му дойде времето. мой човек ;)