написано 22.06.2011г. четвъртък в 08:20
в град Враца

отношението на ръководството към служителите е много лошо заплащането също работиш за нищо,за развитие в тази фирма изобщо не може да се говори.

написано 23.08.2009г. в 19:50
към обект/отдел П.ДУСМАН
в град Враца
ЗАПЛАТИТЕ СА МАЛКИ ЗА ТАЗИ РАБОТА ИЗИСКВАНИЯТА СА МНОГО ГОЛЕМИ .ШЕФОВЕТЕ НА САМАТА ФИРМА ,, П. ДУСМАН\' НЕ СА ТОЛКОВА ЛОШИ НО КОЛЕКТИВА С КОИТО СЕ РАБОТИ Е ЗА СМЯНА ТЕ СА ОТВРАТ .КАКТО И САМИЯ ОПРАВИТЕЛ НА ОЗДРАВИТЕЛНИЯ КОМПЛЕКС Г-н Г..... ТОИ Е НАПРАВО ЖИВОТНО .ИНАЧЕ САМАТА ВИЛА Е ПРЕКРАСНА ,ЧИСТО И СПОКОИНО Е .
администраторът каза:
Прочетете правилата! Ако не разбирате нещо, ползвайте жокер!
написано 15.04.2009г. четвъртък в 22:07
към обект/отдел аец козлодуи
в град Козлодуй
firma dusman moga da kaja samo edno gadni kolejki mnogo pe4en 6ef lo6o zapla6tane i mislq 4e tova trqbva da se promeni nai ve4e da se izbirat svesni hora i savesni za da spori rabotata inak zle i to ne ot selata pokrai kozlodui ami ot grada trqbvat hora
написано 18.03.2009г. четвъртък в 17:00
в град Козлодуй
Заплащане: Заплащането е добро ,но може би малко ниско за бранша.
Местоположение: Отлично
Развитие: Ако не те мързи няма какво да те спре.
Работна среда: нормална.
Колеги: Има готини колеги макар и малко.
Ръководството на фирмата е супер.
написано 01.11.2008г. неделя в 16:22
към обект/отдел козлодуй
Фирмата се справя много добре на територията на гр.Козлодуй
написано 09.08.2008г. неделя в 12:44
към обект/отдел козлодуй
в град Козлодуй
Работата е като във всяка друга кетърингова фирма. Друг е въпросът че в Козлодуй всеки дето го сърби трябва да бъде почесан. Мисля че при тези обществени поръчки всичко е въпрос на политическо надмощие!
написано 02.08.2008г. неделя в 07:16
в град Козлодуй
Фирмата си я бива колегите са супер за работодателите мога да кажа същото
написано 20.05.2008г. сряда в 19:09
По принцип да Ви кажа ,че ..... тука са фирмена политика като се почне от най големия шеф от София ... /мистър .%/ и всички мениджъри по отдели и места ...Иначе навремето заплатите бяха около средните ,а колегите - каквито ти се паднат . Проблема е че висшия мениджмънт успешно .... фирмата-майка в Германия , че в Бг всичко цъфти и връзва , ама ще дойде време да научат.....истината и тогава дупенце да Ви е яко господин .%
написано 13.03.2008г. петък в 23:03
Немам думи.