Варчев Финанс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Варчев Финанс ЕООД

Бях на интервю за работа . Съответно интервюиращия(служител на фирмата от 10 години по негови думи) хал хабер си нямаше кой съм и не си беше направил труда да види къде съм работил от длъжностната ми характеристика(CV). Отидох на интервюто с почти 100% информация за какво “иде реч” - оказа се дори по-смешно положението . За позицията която кандидатствах имам 3 години опит , обаче ми казаха , че трябва да ме обучават 2 седмици . След като попитах на какво ще ме научат за тези 2 седмици отговор нямаше ( да отварям и затварям офиси-демек да им работя 2 седмици без пари). Заплатата била 1400лв първия и вторият месец а от 3тият 1800( първата заплата не я давали за да не си тръгнеш когато пожелаеш-пълен смях). Можело да се изкарват повече ако съм имал желание за работа , как обаче не стана ясно . Работното време било 5 дена по 10-11-12 часа съответно със 2 почивни дни ( обаче графика бил няколко дена на работа и после 1 почивен , малко ми прозвуча като “числата от тото-то” ако ги уцелиш ще почиваш . Договора бил на 780лв демек на минималната заплата и на 8 часа , годишна отпуска - момчето вече не знаеше , щото явно е очаквал да дойде поредния шаран . След като го попитах как ще ми гарантира , че ще взема тези пари за които той говори а в договора пише друго и неприятната личност -негов Работодател ходи и глобява без причина , “интервюиращият” почна да ми се оправдава , че не се намирали хора за работа така лесно и ако фирмата не била коректна нямало да има кандидати. Изсмях му се в лицето (грубо от моя страна , да ме прощава но да си беше “научил домашното”) и му казах , че за тия пари и работно време 220-240часа месечно няма и да има . Съответно на този служител с 10 годишен опит му беше необходима елка за да сметне заплатата разделена на часовете за да получи крайният резултат лв/ч. Доста ме развесели . Убедих се , че собственика на тази фирма е най-големия колекционер. Колекционер на идиоти . Явно идиотите привличат още такива , както и с парите . Шапка му свалям явно може да привлича пари , но и себеподобни.
Ако някой смята парите за задоволителни , часовете за нормални , грубото отношение за нормално нека отиде да работи там (явно критериите не са високи , най-малко че некомпетентен човек прави интервю и дори не знае какво да пита и какво да каже и най-големият абсурд , че не е наясно какво пише в договора( може и така да са му наредили само за да излъже баламите).
Надявам се да съм бил изчерпателен и да съм помогнал поне на 1 себеуважаващ се човек да не си изгуби времето там .
Пояснявам , че никога не съм работил за работодател “спиращ” първата заплата , укриващ данаци чрез работнически заплати(в договора едно в реалност друго)
И също така с не ясно и не регламентирано работно време. Никога не са ме глобявали заради грешка или поради лошото настроение на някои (висшестоящ/собственик) и лошо отношение по какъвто и да е начин!
Ценете трудът си хора!

Приятели ето начин как може да си докарате странични доходи чрез т.нар сайтове за Адвъртайзинг, като най-големият в света с близо 10 милиона акаунта е сайтът https://www.coinpayu.com/?r=cuculcan
както и по-малките сайтове
и

Плащат в крипто валута.
Хубавото, е че колкото повече ги развиваш толкова повече ти плащат. Аз ги развивам вече повече от 4 години и съм супер доволен. Докарвам си до 0.06 BTC на месец, на текуща цена това прави около $1600.
Ако пък сте по-напреднали и разбирате от Блокчейн и смратконтракти част от печалбата в ВТС може да я депозирате за лихва между 4,08% и 5,10% на година в този сайт:
Като можеш по всяко време да си изтеглиш средствата в биткойн без да е нужно да заключваш сумата.
Аз лично така правя. Хем държа Биткойн хем ми плащат лихва. Това ми увеличава приходите от сайтовете по-горе. Като цяло се занимавам основно с това и отдавна вече не си търся работа. Ето защо ви пиша точно тук, тъй като, пазара на труда в БГ е меко казано неблагодарен.
Има начин обаче да работиш сам за себеси.

Коректен работодател. Колегите са много отзивчиви и добронамерени. Работя от 1 г. и заплатата ми се е увеличавала два пъти за половин година.

Пиша в качеството ми на служител в обменните бюра на Б. Варчев. Както във всяка работа и в тази има предимства и недостатъци. Истина е, че към задълженията които бихте очаквали от позицията на валутен касиер има и други поставяни от шефа, но при изрядното им изпълнение следва и съответстващо парично възнаграждение, което ВИНАГИ е по-голяма цифра от тази за прочутите глоби.
Що се отнася до касиерската работа и работата с пари, която често плаши хората стига да имате желанието за работа на другото ще ви обучат. Колективът е изключително сплотен и събран от хора с опит, никой няма да ви откаже в помощ по поставена задача. Понятие като "глупав въпрос" във Варчев.
Работната заплата е повече от удовлетворителна, даже имайки предвид по-дългите смени, ако си сметните парите които вземате за час където и да е другаде във Варна, ще ви стане ясно, че всеки ден вложен труд си струва.

Във фирмата не се задържат хора бягащи от работа и отговорност. Ако не сте такъв човек интересната професия ще замъгли каквито и да е недостатъци. Ако искате да си карате 7-8 часовите смени с 1 час обедна почивка за минимална работна заплата, не мога да ви спра, но определено бих ви привикал да се позамислите за бъдещето си.

Собственикът Бисер Варчев е много комплексиран и постоянно мачка и унижава персонала си като по тоя начин избива комплексите си с работниците си бягайте надалеко от него

Никакво уважение към служителите си прави ги на нищо постоянно ги обижда и унижава и просто избива комплекси

От първо лице, мога да кажа, че Варчев Финанс е фирма, в която няма да срещнете бюрократично лицемерие и фалш или чиновническата апатичност. Това е място в което се изграждат силни характери и личности, но се запазва отборния дух. Възможностите са неограничени за тези, които имат мотивацията и нужните качества за успех във финансовия бизнес.
За мен лично като трейдър/инвеститор опита и знанията, придобити във Варчев Финанс са безценни. Но отново всичко опира до лична мотивация и целенасоченост..

П.П. Колегите са супер, а фирмените партита са GRANDE

Пълен селтак, простак и некадърник, цялата фирма е пълен скам, можете да видите на клиповете им в каква кочина работят, няма 15лв на квадрат да смени ламината в офиса..Има 2-3-ма празноглавци, които са пълни лумпени и некадърници, че го търпят, не знам какво правят там, като 100 пъти по-добре да идат на гише в някоя банка.

Това е едно абсурдно място за работа. Неща като уважение, човечност или пълна заплата са смешни. Въпросният алкохолик/наркоман шеф варчев е значението на дум*та боклук. Обиди, заплахи и глоби са част от ежедневието, като според зависи от това колко е неадекватен те се увеличават. Едва ли някога ще вземете пълна заплата. Вие ще бъдете глобявани за абсолютно всичко, дори и да отидете до тоалетна(за малка нужда). Допълнителни дейности като да отидеш до аптеката, да му купиш храна, да му донесеш нещо и тн. са част от задълженията ви. Обаче ако извадите лош късмет и няма нещо за което ви е пратил, ще получите глоба. Хубавото е че нямате работно време, лошото обаче е че по-точно нямате край на работния ден. Ако си тръгнете точно когато ви свършва смяната ще бъдете глобени/уволнени. По-интересното обаче е че допълнителното работно време не се заплаща. Дори и да си тръгнете, вие постоянно трябва да следите телефона си ако въпросния ненормалник реши да пише (понякога и в абсурдни часове). Ако не си чувате телефона и не му отговорите лошо. Има срок в които трябва да му отговорите.
Най-важното е да запомните е че вие не сте хора там, вие сте една сг@н. Към вас най вероятно ще се обръща с думи като: г*з, дебелак, к*рва и тн…
Това е много малка част от това каквото се случва там. Колкото и да пиша, няма да отразя всичко каквото се случва.

Пълна мизерия, трябва да сте напълно отчаян да си губите времето с този идиот. Празни приказки за Мерил Линч и ала-бала. Ако искате да побачкате за без пари там е мястото. Ако сте пълен мазохист и лумпен даже може и да ви хареса, при него има двама-трима такива.