Comdata / Комдата ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Comdata / Комдата ЕООД

извинявай , но няма как да кандидатстваш, понеже офиса в Бьлгария е закрит, а и кьде видя обява за работа

Моля някой ако знае актуалния телефонен номер на фирмата да го сподели...Благодаря Ви предварително.

хахахахах!леле,някои злобарчета бая са се развихрили с мненията:)))чак се развеселявам,но за фирмата-сигурно една от малкото,в които имаш свобода,можеш да дишаш и единственият  проблем да ти е,че ти се приспива от топлото офисче!има напрегнати моменти,нацупени хора,но това не е перманентно састояние-все пак работят хора,всеки си има своите моменти!!!за "лизане на дупета","спане с шефа"-ХАХАХАХАХАХАХХААХХА,както казах злобни човечвта!подкрепям мнениет на razata,като цяло фирмата е свежа,по-скоро е като голямо семейство(в което има и трудни моменти).и все пак винаги ще има недоволни,но поне да не са толкова долни и подмолни!аз също сам имала проблеми във фирмата,но чак пък такива фекалий да се пишат-АЙДЕ СТИГА-докато взимахте заплатки бяхте мн тихи!така е със селянията-не е важно каде си роден,а колко ти е умствения багаж и възпитанието!на всички бивши колеги много поздрави,а на бъдещите-benvenuti :)))))

какво е заплащането?

Работих в Комдата преди точно една година. И тогава я имаше тази групичка, за която говорите. Много неприятни хора, които се имат за повече от останалите, но ако ги слушаш какво си говорят, разбираш колко елементарни и дори невежи са. Имаше и свестни хора, разбира се. С някои от тях все още сме си добри приятели. Работата наистина не е особено напрегната. Парите идват винаги навреме. Изключително коректни!!! Перфектна е за студенти, но за вече завършилите - не мисля.

Фирмата е супер, плаща се на време и шефовете са готини. :)

Работила съм в тази фирма 3 месеца и това,което се пише за подмазвачите е абсолютна истина.Не може една групичка от селянки,които се подмазват да ти бъдат супервайзъри,без реално да вършат каквато и да било работа.Освен това има адски много клюки и интриги,което според мен не е добре за работната среда.Като цяло не съм с добри впечатления от фирмата.От почти година не съм там и се чувствам много по-добре.

Относно фирмата, да ви кажа не е зле, работи се нормално и спокойно, когато всичко с работата е наред, но има моменти когадо шефката става много строга защото работата намалява или не върви и когато се допускат грешки. иначе, може да се бачка, плащат на време, шефа е готин, макар че не го виждаме често. опитват се да обръщат внимание на персонала с кактички, подъръци и празници, но има много какво да се прави. Става, ако ви се бачка зад комп. следите си работата и работното време, не може да се чупиш без да те хванат за съжеление. ако сте решили пробвайте

Privet, chuh che v tazi firma uvolniavali naposledak, verno li e i zashto? Trudno li e za rabota be hora? Kak e obstanovkata i slujitelite? Ima li gotini kolejki? Ya pishete skoro.

Ситуацията е следната - работя там от почти година. Работата, като работа е лека, времето минава в общи линии бързо. Заплащането не е лошо, но откакто го няма шефа в офиса и си остави секретарката за шеф ситуацията излезе извън контрол. Всичко е на принципа - на кой лижеш дупето и как го правиш. Има си една агитка, там в едно сепаренце, които по цял ден се смеят, разхождат си се, вършат най - лесната работа, недосегаеми са и бонуси получават винаги по списък...тоест редовно. Шефката е винаги намръщена, винаги нелюбезна. От няколко месеца насам уволненията са ежедневие, то не точно уволнения - ами - по взаймно съгласие. Никой във фирмата не е сигурен. Не се гледа нито качеството, нито старанието - важното е да се подмажеш правилно. Конкретен пример - последния месец има трима махнати, причината са допуснати грешки, а такива никога на никой не се показват - изсмукват се просто от пръстите. Текучеството във фирмата е ужасно. За това и постоянно се търсят хора, защото или някой ще напусне или по взаймно съгласие ще напусне. Това е реалното състояние на нещата - казано от вътрешен човек абсолютно безпристрастно. Не я препоръчвам на никой - просто ще си изяде времето там - аз също си търся работа. Каквото и да прочетете за тази ирма - да знаете, че не струва - струваше преди, сега вече не става!!!
Махат си работещите хора, включително и тим лидерите, които можеха да работят и останаха тези дето не знаят или спят с шефа, грозна история....