написано 26.07.2009г. в 11:22
в град Левски
От известно време работя в тази фирма ,работатата не е лоша,но има едно нещо ,което ще ме принуди да се махна.Не съм получавал изплащане на отчетите ,които представям,все така ми се гласят курсовете,че когато работи администрацията аз съм на път в чужбина,а когато ми се падне да съм си тук те почиват и не мога да си взема парите,мисля ,че това вече е умишлено.
написано 22.03.2009г. в 21:40
анонимен">мнение от
към обект/отдел 60fior
в град Русе
mnenieto mi e mnogo dobro,no kogato ne si opital ot drugo ne moge6 da preceni6,bih iskal da rabota otnovo tam no namam no v momenta ne priemat raotnici.
написано 14.01.2009г. четвъртък в 23:07
Това което го пише са пълни ,глупости!Първо камионите изобщо не са в окаяно състояние.Второ заплатите се превеждат от 25-то до 5 число като никога не се е стигало до 5 а най-късно 30.Другото което е ,че почивки си има и можеш и отпуск да си вземеш когато си пожелаеш,стига после да не ти пречи да чакаш за камион по-дълго време(това се случва рядко да отбележа)И аз ваз да ви питам какво значи не се толерират шофьорите ,няма приатна работна среда и нямало почивки.Вие като сте на работа и то в транспортна фирма и пътувате в цяла европа,какво-искате да пътувате 5 дена от 8 до 5:30 след това събута и неделя да си почивате пред телевизора в хола и да ви плащат по 1500 лв.Какви са тия глупости немога да разбера!Защо винаги трябва да се плюе нещо което ама изобщо изобщо не е така!!!!Сигурен съм че тук от тея които са писали има хора които не са работили в тази фирма ами са чули от някой пък той бил чул ит.н.т.Как не ви е срам незнам......
написано 16.10.2008г. петък в 15:18
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Аврен
Транспортна фирма в която не се спазва Кодекса на труда.Наредбата за почивки е непозната.Не изплащат на време заплатите на работниците си без никакно обяснение. Автомобилите са в окаяно състояние, няма работно време, да не говорим за някакви компесации.Прават удръжки за всичко независимо дали вината е на работника или не. Нали си имат "ЦАР"
написано 13.05.2008г. сряда в 20:41
ima mnogo teku4estvo na 6ofiori,koeto 6te dovede do proval na tazi firma.zapla6taneto e nisko za rabotata kojato rakovodstvoto iziskva ot rabotnizite.ot4itaneto na kursovete e neseriozno i nerealno.uddurzat pari za vsi4ko,a kato stane vpros za izpla6tane na komandirovki vsja4eski se opitvat da ti vzemat ne6to-makar i 1euro za tjah e vazno da sa v tehnija dzob!!!nikakvo uvazenie kam rabotnizite i personala!!!...
написано 24.02.2008г. в 23:29
Това е фирма която не уважава своите работници.Опитва се по всякакъв начин да ощети единствените хора които вършат някаква работа в тази фирма,а именно шофьорите,изкарващи заплатите на всички останали.
написано 23.01.2008г. четвъртък в 20:25
Това е фирма която не уважава своите работници. Много започват работа там но малко остават. Имат неправилна политика и не могат да осигурят приятна работна среда. Толерират се само доносници и тези които умеят да подкупват. Относно сигурноста на своите служители - няма такава оценка!
написано 10.01.2008г. петък в 18:25
изпитано и проверено лично