написано 19.02.2010г. събота в 14:34
в град Медковец

нямам нищо против превоза на монтанската фирма и я предпочима пред другите фирми ама има голямо закаснение на афтобусите и не си спазват расписания.днес 4аках афтобуса от Монтана за Лом през Сливовик 1 4ас вмвато да доиде в 13.30 ч както по принцип тои мина 14.10ч мисля 4е тожа не е коректно кам вашите клиенти

написано 01.10.2009г. петък в 21:04
в град Монтана

От половин година съм в Монтана АТ и съм доволен както от коректното отношение на работодателите, така и от колегите във фирмата. За заплата мисля , че може и още да се говори, но имайки в предвид ангажираността, и това засега е достатчно.

написано 08.03.2009г. в 22:17
в град Елин Пелин
Значи за заплащането,напоследък парите са покачени значително,защото много шофиори напуснаха.За уважение има доста какво да се изисква,привилегийте са малко-това е факт.Специално за шофиорите (тези които патуват за София) в момента работят 4 на 4 дни,в това съм 100% сигурен защото си имам източник в фирмата.Потенциала на развитие изглежда е най-перспективен от всичко до тук-купуват се чисто нови автобуси директно от BALKAN-STAR-София (за сега 4бр.)и по малки бусове IVECO директно от CEFIN-Bulgaria(София)(3бр.),и непрекъснато се откриват нови и нови автобусни линий.Местоположението наистина не е добро, но какво да искаме от Северозападна България-това е тя.За колеги и работна среда също има над какво да се работи.
написано 06.01.2009г. сряда в 18:21
в град Монтана
http://www.cpc.bg/public/index.php?id=981 male Petyr Zahariev sega reve i prai smetki kak rabotnicite mu da platat globata a nemskata ovcharka Zaro sigorno cela nosht obikala da vidi dali spat pazachite da gi globi 50 leva i bez tva dr nemoje e da vi e chestito Montana AT EOOD
написано 15.10.2008г. четвъртък в 13:14
към обект/отдел Спедиция
Няма да коментирам обслужването - не това е целта на този сайт (и не разбирам как може клиент да даде +5 на всички фактори, в това число заплащане, привилегии и т.н. - май някой от фирмата е трябвало да я представи в розова светлина).
Преди 3 години кандидатствах за работа като спедитор.
1. Заплащане - предложиха ми 250 Бруто след бая пазарене. Но Минималната заплата беше по-ниска за момента, затова слагам -4.
2. Уважение - това е нещо, което трябва сам да си завоюваш.
3. Привилегии - няма такова животно. Дори нежелаеха да подпишем трудов д-р (1 месец без д-р предварително). =) -5
4. Фирмена сигурност. При липса на трудов д-р повече от -5 ще е престъпление да сложа.
5. Съотношение работа / свободно време - ами някои колеги оставаха до след 19.00 ч. и работеха и в събота. Затова -2.
6. Потенциал за развитие - останах кратко, нямам дълбоки наблюдения, но май нямаше особени перспективи за развитие. Затова -3
7. Местоположение - За София е между ЖП гара и бул. Сливница. Тук слагам 1.
8. Колеги - имаше ги всякакви. Слагам 0.
9. Работна среда - не беше най-лошата, на която съм попадал - затова слагам -2.
Като цяло некоректна фирма, далеч под средното за България, но може би, не е и най-лошото възможно. Във всеки случай нечакайте достойно заплащане. Особено в София може да намерите далеч по-добри условия.
написано 20.09.2008г. неделя в 23:30
анонимен">мнение от
в град Монтана
Ne hodete tam da rabotite pary nema da iskarate
написано 30.08.2008г. неделя в 22:45
в град Монтана
v tazi firma njma nikkva rabotna sreda vseki raboti za sebe si. otno6eniemo kam paticite e visokomerno i arogantno. taka ne se pravi
написано 21.08.2008г. петък в 10:25
в град Лом