Ес Ди Ай Груп ООД /img/frontend/nomap.png"

Ес Ди Ай Груп ООД

На 15.08.2021г посетих офис на SDI Кауфланд Овча купел. По средата седи едно младо момче.МНОГО НЕВЪЗПИТАНО,ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НАГЛО. Държанието му към клиентите е възмутително.Клиент съм на фирмата от 10 години, но такова отблъскващо отношение получавам за първи път.

Поканиха ме на интервю в SDI, на уговорената дата беше станало объркване и имаше още една записана жена за този час. Поканиха ни двете да седнем и ни дадоха по един тест 10 въпроса (компютърна грамотност). След това влезнах само аз в залата и изчаках интервюиращата. През цялото време не ме попита абсолютно нищо за мен (както на повечето интервюта), а директно започна да ми обяснява за работата. (Мобилните служители заместват навсякъде, където отсъства колега.) Дамата наблегна на това, че човекът на тази позиция ще трябва да и казва какво се случва по офисите, как работят колегите и т.н. В началото спомена, че има 6 месечно обучение, което се заплаща на 760лв чисто и осигуровките са си реални. В края на обучението се държи изпит. След това те назначават на постоянен трудов договор и залатата се увеличава: 760лв + 200лв защото си мобилен служител и нямаш офис, 30лв ваучери за храна, 50лв за транспортни разходи (не ви предоставят служебен автомобил) и някакви си уж бонуси от сключени застраховки. НО осигуровките, когато преминете на постоянен ТД стават на 760лв БРУТО, тоест някакви пари по карта и всичко останало под масата. Ако решите да напуснете не се знае колко ще ви платят от последната заплата, в предвид че по договор сте на 760лв БРУТО. Всеки може да си прецени дали си заслужават тези пари в предвид натовареността на работата, защото е разпознаваема фирма и има клиенти, това че ще ходите от офис в офис без предоставен дори служебен автомобил, обучението през което ще трябва да преминете (в предвид и по-долни коментари от преминали през това обучение) и т.н. Това е заплащането за мобилните служители, за тези в офисите не знам, без този бонус от 200лв, не ги виждам ако са само на 760 лв + 30лв ваучери.
Нека всеки си прецени дали има смисъл да кандидатства и започва там, имайте и друго в предвид - когато има голямо текучество на персонала това не говори добре за фирмата.

Тази фирма е само лъскав фронт и нищо друго, не е нормално в 21ви век да ти пращат мейл с тези въпроси преди интервю:

1. Къде си роден
2. Какво е семейното ти положение
3. Имаш ли деца/планираш ли деца
4. Къде живееш

Това професионално ли ви се вижда??

КАК можахте да съберете ВСИЧКИ въпроси които не е етично да се задават на кандидати?

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Фирмата е тръгнала стремглаво надолу. Благодарение на некомпетентното управление от страна на двамата управители Кольо Делев и Ясен Христов се отварят нови офиси, а няма кой да работи в тях, тъй като заплащането е под всякаква критика. Отношението към служителите е като към роби. Абсолютна експлоатация, никакво уважение и разбиране от страна на мениджмънта и нулева толерантност към конструктивни идеи. Управлението явно още живее в миналия век по времето на социализма. Но той рухна...

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Здравейте, може ли някой да ми каже мнение за офиса в ГР.ДОБРИЧ.

Работя в Ес Ди Ай повече от две години.Всичко, което ми беше казано на интервю се случи. Няма недомлъвки.
Който има желание и възможност може да работи извънредно и да припечели добри пари.
Взаимоотношенията с колеги и ръководство не са по-лоши от тези, които съм срещала в предишните си местоработи. Дори смея да твърдя, че са по-добри.
Заплащането е редовно.
Има възможности за развитие, ако човек има желание да учи.
В някои офиси има много работа, в други е по-спокойно. Работи се с пари, документи и клиенти. Това е натоварващо и може би не е за всеки.
Има глоби, ако не се спазват правилата.

Изключително разочарован служител!
Отношението на колегите след като напишеш молба за напускане е равно на отношението към убиец осъден до живот! Мениджмънта е въздух под налягане, когато им е изгодно си най-добрия, а в следващия момент най-лошия. Помоща от колегите "софиянци" стаааашна!!! Идва ти да изгрезеш бюрото, понеже трябва да си траеш и да слушаш! И не на последно място ако си сгрешил ЗС, договор или каквото и да било си МНОГО виновен, ако не си сгрешил ти пак ТИ си виновен! Ако някой чете това и иска да започне работа, нека го направи, всеки има свое виждане на нещата, всеки попада в различен колектив и се сблъсква с различни хора, но ПИТАЙТЕ, ИСКАЙТЕ, ГОВОРЕТЕ не си трайте, не премълчавайте- защото така са ви казали, защото са ви уплашили-НЕ! Не че аз постигнах нещо казвайки всичко и давайки идеи за промени и развитие, напротив не ги зачетоха, бях нападана за това, че искам да се развивам, бях мачкана, че имам идеи за подобряване..., но всичко това ми помогна да разбера, че парите, раб. време и т.н нямат никакво значение, когато не си уважаван и нямаш визможности за развитие!