написано 07.10.2011г. събота в 11:52

Няма по- стресираща  и нископлатена работа.Но най-ужасното не е това, че се вземат смешно малко пари за работата, която се върши,че почти всяка седмица се работи извънредно съботите, че няма национални празници,защото  на тях се работи с пълен работен ден.Ужасното е в отношението към хората, които работяат там.Такова отношение е НЕДОПУСТИМО,НЕПРИЕМЛИВО И ИЗВРАТЕНО като разбиране и като отношение на РАБОТОДАТЕЛ КЪМ ПОДЧИНЕН.Обидите, ругатните, липсата на нормално, човешко отношение към обикновените хора, които работят там,липсата на доверие и разбиране граничи с престъпното.Такова отношение е НЕМИСЛИМО, ако искаш фирмата ти да е с авторитет и хората да работят с желание.Чудя се как има все още хора, които управляват фирми, без да са подготвени за това-нито като хора, можещи да управляват други хора, нито пък като хора,които разбират естеството на работа.В случая -дамска мода.Въпреки това,всеки си трае-няма работа и хората са притеснени да не загубят и тая.Но цената която плащат е прекалено висока,за това, което получават.Това си е лично мое мнение, но съм сигурна, че много хора го споделят!

написано 21.08.2011г. в 19:02
в град Русе

Добър ден! Работя в тази фирма 9 години. Никой не те кара при постъпване да пишеш молба за напускане. факт е, 4е много трудно да напуснеш- срок на предизвестие е 3 месяца. Много добри условия на работни места, оба4е заплащане е много низко. Система е такава, 4е вси4ки -работиш или не-полу4ават  по4ти поравно. Това е.

написано 28.01.2011г. събота в 08:55
в град Русе

Здравейте, не работя в Аристон, но познавам работещи там - в администрацията и в производството. При постъпване, работниците подписват молба за напускане, без да я датират. При ползване на болничен, закъснение, отпуска..."шефовете" я датират и си out. Отпуската се решава ръководството - кога и дали ще ползваш. Ходи на море през октомври като ти изнася. Не може "утре ми се налага да отсъствам", "детето  ми е болно", "баба ми почина"....И как при тази несигурност, че могат всеки момент да те "изгонят" датирайки молбата ти, работниците имат мотивация да работят? И каква е тази фирма, чиито "правила" са по велики от трудовите закони в държавата и правата които са гарантирани с тях? Чудят се защо обявата им за юрисконсулт се върти от месец август миналата година и защо вече 3-ма кандидати напускат - кой изкарал 2-3 месеца, кой даже не започнал. Заради негативните слухове дами и господа, слухове, които се базират на истината за наблюдението ви, несигурността на работното място и правата на работещите които не зачитате. А недай Боже някоя женица да тръгне да ражда и да излиза в болнични и в отпуски... Защитата по КТ я заобикалят без проблеми. Самите собственици също работят за фирмата, в това спор няма- че влагат от себе си, че вършат много, но....за останалите това е "АД под небето". Аз лично смятам, че за успеха на една компания, човешкият фактор е основен и важен. Персонала трябва да бъде уважаван и работата ще върви гладко. Не може затрудненията и неуспехите да се изкарват върху работещите. А голямото текучество на персонала не говори никак добре за атмосферата в една компания. Ценете кадрите си-ако искате да Ви има на пазара. Не им поставяйте унизителни условия и  не ги прецаквайте бе причина, с оправданието че работите по "немската система". Доколкото знам за нея -тя е точна и коректна. А Вашата-непочтена.

написано 17.01.2011г. вторник в 16:14

Това е първото интервю на което ми се задава въпроса:Къде работи бащата на приятеля ти?Ако не желаете да отговорите,ще бъдат настоятелни!

написано 07.12.2009г. вторник в 22:31
към обект/отдел hahah

След като съм част от тази фирма ще кажа-Фирмата е прекалено добра за лошото отношение на работодателите!Те явно не съзнават,че доброто отношение спомага за работата и губят кадърни служители!Всички ние работим за парите си и за парите на преките началници,които ит своя страна се държат грубо и пренебрежително към нас!Ако не бяхме ние-простолюдните индивиди едва ли стефка синабова щеше да е на ниво Милионер!Евала на Федя Георгиев-не видях един път лошо отношение от негова страна(нищо че е невероятно разсеян)!Както и да е-живи и здрави!

написано 23.11.2009г. вторник в 22:09

Ако ви поканят на интервю,отидете,защото веднага ще ви вземат и ще ви направят дори и трудов договор ВЕДНАГА,но ако се разболеете(това не го толелират)знаите,че вече няма да работите там.Просто си търсят работници за малко и после чао.Работничките им са нови и такива ще си останат с това тяхно отношение.Има и много други неща,но на такива хора им се връща.

написано 25.10.2009г. в 05:45
в град Русе

Ако искате да бъдете тъпкани, унижавани, преследвани и обиждани по десет часа всеки ден за без пари- моля това е вашата месторабота!

написано 08.10.2009г. петък в 19:56

Некандидатствайте в тази фирма несериозни и некомпетентни са, да не говорим ,че на елементарни въпроси които касаят кандидатите за работа са неподготвени да отговорят или откровенно шикалкавят.Поредната несериозна фирма, не се лъжете.

написано 04.10.2009г. в 11:52
в град Видин

Мисля да кандидатствам за продавач консултант в тази фирма.Ако може някой да сподели мнението си относно заплащане,раб.време,отпуски,осигоровки и не на последно място отношение към продавачките.Благодаря ви предварително за мненията и съветите ви.