написано 20.01.2015г. сряда в 18:11
в град Варна

Доволни сме от обслужването във фирмата ви, предполагам  и заплатите на служителите ви са добри, аз редовно идвам да правя монтаж и демонтаж на гумите си, винаги са отзивчиви и усмихнати не зависимо от това колко много работа ги е налегнала, има едно младо момче  не мога да кажа как се казва/зашото не знам- чернооко е/,но винаги  с усмивка работи,много е внимателен мога да го нарека универсален,нека родителите му се гордеят с него,добре е възпитан,доволни сме от него и всички работещи вав фирмата ви,препоръчваме фирмата ви и на наши приятели и познати.Защото Вашата фирма,добре обслужва клиентите си.ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО ТРУДОВИ УСПЕХИ И ВИНАГИ ДА БЪДЕТЕ НА ВЪРХА

написано 11.08.2014г. вторник в 08:32
към обект/отдел Варна
в град Варна

Два сезона изкарах и повече не можах. В началото на всеки сезон викат, бачкайте ще има бонуси. Вдигаме оборотите, сумати коли минаваме дневно и бачкаме до късно, и накрая - по карта. Лъжат за да ни мотивират и после в устата. Затова и постоянно търсят монтажници. Аз съм се договорил да съм на леката, но като трябва ме пращат на тежката. Там една гума я блъскам с чука 10 минути докато падне и накрая без бонус. Като напускъм ми казват че отношението към хората в фирмата е много по различно от отношението към хората извън фирмата. И то така стана. Като не съм вече в фирмата ми отрязаха парите без причина. Как точно ще забогатеят с мойта смешна заплата, не знам. Но може би като се съберат много такива малки заплати, ще запогатеят.

написано 21.07.2014г. вторник в 09:34
към обект/отдел Варна
в град Варна

Работих в Примекс Варна, дълго време. Фирмата е една от водещите в бранша си но всичко в нея лъха на посредствения Балкански манталитет.

Работи се в събота, работи се с увеличено работно време, особено в сезон, което достига до 12 часа на ден. Това не ти го казват на интервюто, а го разбираш в последствие. Работата, особено в сезон, е много напрегната и сложна. Ръководните кадри са на ниво "питбул" т.е. не решават интелектуално въпросите, а хапят и дърпат докато откъснат живо месо. Има бонус схеми, които са само прах в очите. Те не подлежат на здрава логика и критерии а на субективното мнение на ръководните органи. Осигуровките във фирмата са на половина на реалните пари, и както се досещате който напусне най-често не получава не декларираната част. Ако случайно пък сте в конфликт, може и да ви кажат да давате! Гнусно е защото думата на собственика Георги Крумов, двамата регионални и на мениджърите на обекти не струва пукната пара. Няма лоялност и сугурност от фирмата към служителя. Работата е много натоварваща, познавам няколко човека които са на хапчета за кръвно, заради стреса в който се работи по време на сезоните. Редовен номер е да работиш шест дена в седмицата и за седмия ден да си на обучение - пълно смазване. Този кадрови батак води до мизерии на всички нива. Всеки се спасява както може, крадът едни от други служителите, изнасят се гуми и се мизерства с транспорта.

Не препоръчвам като работно място, освен ако не си отчаян.

написано 20.05.2011г. събота в 21:05
към обект/отдел Монтажна
в град Варна

Фирмата е просперираща в България.Проблеми в отношенията работник-началник , но не са фрапиращи. Заплащането е на отлично за България ниво ( обикновен служител) , но не са справедливи спрямо количеството работа, няма яснота в нещата. Иновации има постоянно, въвеждата се нови правила с цел подобрение на работата , нови машини и т.н. Работното време е приемливо , въпреки липса на обедна почивка и честия овъртайм без това да носи полза на работника. Имаше един месец си тръгвахме 7-8 часа почти всеки ден , а накрая бруто....Преспектива за развитие липсва, веднъж бачкатор , завинаги бачкатор, все едно си "покварен". Като цяло оценката ми е 4 от 5 , но има доста неща да се доизглаждат, не сме за Европа още.

написано 11.02.2011г. събота в 00:18
към обект/отдел Търговец корперативни клиенти

Съжалявам.Работата беше хубава,страхотна.Честно!Стефане-???

написано 06.01.2010г. четвъртък в 20:51
към обект/отдел централа
в град Шумен

Всичко беше ОК но от ден на ден става все по-зле.Повече работа и нерви а парите по-малко . Дано да е само заради кризата .

написано 12.08.2009г. четвъртък в 23:09
към обект/отдел Администрация
в град Шумен
Тази фирма страхотно невероятен и справедлив шеф в лицето на г-н Крумов. Дай боже повече такива хора като него да има начело на фирмите в България.
написано 26.07.2009г. в 12:50
към обект/отдел работещ в фирмата
в град Шумен
фирмата е супер също и заплащането.Работя вече почти 3години и съм доволен с колегите.важното е уважението икато работиш има и премия
написано 15.05.2009г. събота в 17:15
към обект/отдел Шумен
в град Шумен
Фирмата е много яка. Аз работя от скоро в Примекс, но за сега съм много доволен. Това което пише crocodile до някъде е истина но има и доста глупости. Всички са много точни когато си вършиш добре работата. Нормално е да не се харесват мениджърите защото именно те карат персонала да работи. Като го няма някой от шефовете всеки започва да се скатава и да не работи. Заплатите за България са много добри а и може да се разчита на подкрепа във всякакъв вид. Дано да съм бил полезен.