ЕТАП-АДРЕСС АД / ETAP-ADRESS /img/frontend/nomap.png"

ЕТАП-АДРЕСС АД / ETAP-ADRESS

Изключително слабо ниво. Нетолерантен и невъзпитан екип от шофьори,който ни обслужва.

Най-ужасната малоумна фирма. Стари автобуси. Мръсни.Вехти. да не говорим за шофьорите, които са недопустимо груби и нелюбезни, да не кажа тъпи и невъзпитани. Ужасно пътуване. Толкова съм разочарована и недоволна. АКО

Етап не съществува, собственик е Юнион Ивкони заплатата е 600лева от която ти удържат за гориво,автобусите са стари,гробници,постоянно се чупят караш сам ДАИ се заяждат и пишат актове.бягаите далеч от етап игруп плюс,ООД.

Никога не пътувайте с тях,ужасно отношение и много възрастни и невъзпитани шофьори!!!!!!!!!!!

дайте мнение за позиция търговски представител
днес ме поканиха на интервю
благодаря ви предварително

Да, разгледах всичките мнения и създалия се форум. Точно такава е наистина. Всичко написано е абсолютно вярно. Аз случайно попаднах в този форум, но като го разгледах и видях мнението на хората които са писали не се изненадвам от написаното. Искам да  напиша и аз няколко реда:
На 20.10.2011 г. дръзнах да направя Синдикална организация в тази фирма. Моментално последва уволнението ми като си помислиха че с това всичко ще приключи. Но не познаха. На 14 май 2012 г. е първото заседание на Софийси Районен Съд за възстановяването ми на рабода. Задно с това предизвиках проверки от ГИТ, сега ще заведем и жалба до прокурора за преследване на пресъпления от руководителите на фирмите. Създадохме сайт на Синдикалната организация www.sindikat-etap-grup.alle.bg
Посетете сайта за да се запознаете с реалната обстановка в момента.

ХОРА!!! Бягайте далеч от тази компания. Не може да си представите какво ви чака там. Супер некоректни, нагли и лоши отношения. Това не е мястото за работа. Има служители които са се утвърдили и ползват разни блага - всички останали са просто ръжда. Карат ви да лъжете и да мамите клиентите си. Потискат те ужасно за да не забравиш че си никой във фирмата.

Опазил Ви Господ, ако сте решили да започнете работа в ЕТАП. Ако уважавате себе си и цените труда си, не правете една от големите грешки в живота си!

Ако някои реши да започне работа в тази фирма, мога да го посъветвам да бяга далеч и много бързо. Това е абсолютно НЕКОРЕКТНА и ЖАЛКА  фирма. Имах "удоволствието" да работя за турскоговорящите работадатели. Проявата на пренебрежение беше ежедневие. Карат те да се чустваш боклук, въпреки превъзходството си над тях, като образование и професионализам. След като напуснеш те орязват, на кой отпуска, на кой заплата и каквото се сетите.  В момента и финансовото им състояние не е завидно. Ден за заплати - пето число на месеца, а ти плащат на 15-ти? При въпрос ЗАЩО? Отговор - " ами .... нямаме пари" !!!!!!!!!!  За една година се смениха 3-4 директори и около 20 търговски представители. Какво ви говори това? Как пък на собствениците не им паснаха 30 човека, а?  ВЕРОЯТНАТА ПРИЧИНА СА СОБСТВЕНИЦИТЕ. ИСКАТ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ, ОБЕЩАВАТ, НЕ ИЗПЪЛНЯВАТ И ХОРАТА ПРОСТО БЯГАТ!!!  ПОМИСЛЕТЕ СИ ПРЕДИ ДА ЗАПОЧНЕТЕ РАБОТА ТАМ!!!!!

ИМАХ ВЗИМАНЕ - ДАВАНЕ С ТЯХ. НЕ СА КОРЕКТНИ. СЕГА ЧУХ И ЗА НОВА ТРУДОВА ЗЛОПОЛУКА С РАБОТНИЧКА ОТ ВЪРШЕЦ.АМИ КАТО НЯМА КОЙ ДРУГ - РАБОТНИКА ВИНАГИ ГО ОТНАСЯ