написано 05.05.2012г. неделя в 18:18
към обект/отдел Председател на синдикат"ЕТАП-ГРУП"

Да, разгледах всичките мнения и създалия се форум. Точно такава е наистина. Всичко написано е абсолютно вярно. Аз случайно попаднах в този форум, но като го разгледах и видях мнението на хората които са писали не се изненадвам от написаното. Искам да  напиша и аз няколко реда:

На 20.10.2011 г. дръзнах да направя Синдикална организация в тази фирма. Моментално последва уволнението ми като си помислиха че с това всичко ще приключи. Но не познаха. На 14 май 2012 г. е първото заседание на Софийси Районен Съд за възстановяването ми на рабода. Задно с това предизвиках проверки от ГИТ, сега ще заведем и жалба до прокурора за преследване на пресъпления от руководителите на фирмите. Създадохме сайт на Синдикалната организация www.sindikat-etap-grup.alle.bg

Посетете сайта за да се запознаете с реалната обстановка в момента.

написано 30.11.2011г. четвъртък в 13:36
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Аврен

ХОРА!!! Бягайте далеч от тази компания. Не може да си представите какво ви чака там. Супер некоректни, нагли и лоши отношения. Това не е мястото за работа. Има служители които са се утвърдили и ползват разни блага - всички останали са просто ръжда. Карат ви да лъжете и да мамите клиентите си. Потискат те ужасно за да не забравиш че си никой във фирмата.

написано 13.01.2010г. четвъртък в 19:13

Опазил Ви Господ, ако сте решили да започнете работа в ЕТАП. Ако уважавате себе си и цените труда си, не правете една от големите грешки в живота си!

написано 14.11.2009г. неделя в 21:49
към обект/отдел София
в град Аврен

Ако някои реши да започне работа в тази фирма, мога да го посъветвам да бяга далеч и много бързо. Това е абсолютно НЕКОРЕКТНА и ЖАЛКА  фирма. Имах "удоволствието" да работя за турскоговорящите работадатели. Проявата на пренебрежение беше ежедневие. Карат те да се чустваш боклук, въпреки превъзходството си над тях, като образование и професионализам. След като напуснеш те орязват, на кой отпуска, на кой заплата и каквото се сетите.  В момента и финансовото им състояние не е завидно. Ден за заплати - пето число на месеца, а ти плащат на 15-ти? При въпрос ЗАЩО? Отговор - " ами .... нямаме пари" !!!!!!!!!!  За една година се смениха 3-4 директори и около 20 търговски представители. Какво ви говори това? Как пък на собствениците не им паснаха 30 човека, а?  ВЕРОЯТНАТА ПРИЧИНА СА СОБСТВЕНИЦИТЕ. ИСКАТ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ, ОБЕЩАВАТ, НЕ ИЗПЪЛНЯВАТ И ХОРАТА ПРОСТО БЯГАТ!!!  ПОМИСЛЕТЕ СИ ПРЕДИ ДА ЗАПОЧНЕТЕ РАБОТА ТАМ!!!!!

написано 25.10.2009г. в 16:30
към обект/отдел минерална вода "ком" с.БЪРЗИЯ
в град Берковица

ИМАХ ВЗИМАНЕ - ДАВАНЕ С ТЯХ. НЕ СА КОРЕКТНИ. СЕГА ЧУХ И ЗА НОВА ТРУДОВА ЗЛОПОЛУКА С РАБОТНИЧКА ОТ ВЪРШЕЦ.АМИ КАТО НЯМА КОЙ ДРУГ - РАБОТНИКА ВИНАГИ ГО ОТНАСЯ

администраторът каза:
Прочетете правилата! Ако не разбирате нещо, ползвайте жокер!
написано 10.08.2009г. вторник в 16:36
към обект/отдел София - минерална вода
Какво става в тази смахната и измислена фирма? Остана ли място където да продавате ? Заплатите пак ли са нищожни и раздавани по симпатий? Още ли ви осигуряват на минимална заплата? Дано вече Инспекция по труда ги провери, за да не изнудват БЪЛГАРИТЕ!!!!!
написано 20.06.2009г. неделя в 22:46
към обект/отдел минерална вода ком
Госпожо, няма значение от къде сте. Хората не се делят на селяни и граждани. Всички имаме достойнство. А честно да Ви кажа работодателите от Ком и да видят какво се пише по разни форуми не им пука особено. Няма да се замислят. Ако имаше такава опция щяха да са в друга секция на този сайт. Поздравления за решението Ви и успех!
написано 20.06.2009г. неделя в 21:27
към обект/отдел "ЕТАП-АДРЕС"-АД-гр.СОФИЯ
в град Берковица
Радвам се че предизвиках поне някакъв дебат добър или лош.Дано го видят и тия за които е предназначен и се замислят. Аз вече за себе си взех решение и напускам.Може да съм от село но и ние не ядем доматите с колците.
написано 19.06.2009г. събота в 09:29
Ти ми правиш забележка за И и Й, но прочети си писанията, нещо нямат смисъл, защото си поизпуснала някоя и друга дума.