345 ООД /img/frontend/nomap.png"

ако ви се работи хамалин и да ви крещят постоянно че несте си свършили работата независимо на каква длъжност за 600лв.заповядайте в 345

Работих в магазин 345 на "Манастирски ливади".Има страшно неразбиращи,некадърни и прости хора явно не работили в търговията като така нареченият Бисер.Този човек и неговата любовница Виолета,както се казва колят и бесят в магазина.Занимават се с интриги и подмолни игрички обижда и псува работещите.Карат хората да се карат по между си но не и да работят нормално.Не се взимат никакви мерки явно е нещо нормално както за този магазин така и за други от тази верига.Който може да издържи остава,ако не напуска

Здравейте,искам да се оплача от магазина на Плиска или по точно от охраната на магазина.Някакъв старец,приблизително към 70 годишен,вунящ ужасно. Този човек кой го назначи на тази позиция,той няма никакво уважение към клиентите,държи се грубо,през нощта влизайки в магазина ме зашемети една ужасна миризма, исках да си оставя багажа в гардероб, а там какво да видя - ченето му. Хора това нормално ли е? Доколкото видях на баджа му се казва Петър. Имам чувството , че се намира на селски мегдан,постоянно си свирка. Няма ли управител или шеф,който да му направи забележка да се изкъпе. Това е хранителен магазин, а не кръчма!!???

Четох мненията за магазина и неми се вярваше,че е толкова зле.Но днеска бях на интервю и се оказа че всичко е истина-заплата 420 купони 50 лв(след 3 тия месец) и могат да се ползват само в фирмените магазини,а цените там са мале мале.Беше ми обяснено че с даване на допълнителни дежурства с мъка мога да ги закръгля на 500.

Работих в магазина на "Ломско шосе". В този магазин работата не е тежка, защото е малък и няма голями складове. Т.е. бързо развалящите се стоки се нареждат по хладилните витрини и не се задържат в склад.
Колегите са добри, помагат, ако нещо не знаеш.
На мен ми направи лошо впечатление една заместник управителка на име Таня, на която, ако и зададете въпрос по работа, Ви отговаря с огромно отегчение... И докато стане да излезе иззад бюрото - голяма мъка и с една физиономия на страдание и безкрайно отегчение, олеле майко...
Естествено, като си новак, веднага старите служители се намърдват да работят само на каса и си намират работа в по-топлата част на магазина, а новака зарежда хладилниците и мръзне около тях. Както каза един колега - там е като в казармата... :)
Както казах, колегите са добри и помагат. За съжаление, част от мъжкият състав ходи с изключително мръсни униформи, с отвратително мръсни яки. Подозирам, че долу в гардеробното има дървеници, защото някои от момчетата имаха пъпки по ръцете като ухапване от дървеници. Аз също с моите дрехи си донесох в къщи и повярвайте ми, не беше никак лесно и евтино да си изчистя къщата от тях. Както казах подозирам, защото докато бях там - не видях да пълзят, но в гардеробното беше доста миризливо и мърляво и някои от колегите се преобличаха и си оставяха дрехите в по-скритите места на складовете. Иначе магазина е чист, тоалетната е чиста - почиства се редовно.
Заплатите са срамно ниски! Дават едни бонуси, но когато основната е малка и бонусите към нея са жалки.
Старите колеги не са особено любезни с клиентите, но то е така във всички магазини в Бг, персонала все е крив... Но, пък и като ти плащат малко над минималната и си на крак по 13 часа на ден, как да не си крив?
И другото което е, понеже всички там са "обслужващ магазин" и работят всичко - от каса до топла витрина, някои от колегите си позволяват да пипат храната с ръка, което не е редно, като се има предвид, че може и да не са си мили ръцете скоро.
Има съдове с течен миещ препарат за ръцете, но няма хартиени кърпи (а, трябва), с които да си избършеш ръцете..."Икономии"... за сметка на клиента, защото ще го обслужат с измити ръце от които капе вода върху храната или мокрите ръце се бършат в дрехите...
Няма начин да си сложиш ръкавиците за еднократна употреба на мокри ръце!
Лично моето мнение е, понеже в офиса има много служители, трябва по-често да обикалят по магазините си и да осъществяват контрол, защото това с мърлявите униформи го има и по другите магазини.
Охраната - едни смотани старци, които имат нужда от внимание! Ти си работиш нещо там, а то вместо да си гледа неговата работа или ще дойде да ти досажда и да те занимава със себе си или ще дойде да ти се прави на шеф и да си превишава правата! Защото в магазина по цял ден има управител или зам. управител, който да ръководи персонала и не е работа на един охранител, който по цял ден седи и се чеше по едни места, да идва да ми казва как да си върша работата, без да е упълномощен за това! На всичкото отгоре си позволяват да влизат зад щанда - топла точка, да се самообслужват с продукти и да си пекат кебапчета и кюфтета сами на скарата вътре! Били си платили! Е, дали са си плащали незная, но беше много дразнещо да идват, да се завират зад щанда, да бъркат в хладилниците с продуктите от кайма и да се самообслужват на скарата!
Случвало се е и клиентите да забележат това! Единият старчок най-редовно си вечеряше там в помещението със скарата преди да си тръгне!
А, тези от офиса вместо да ходят и да претендират, че като пазаруват като колеги трябва да им се даде най-хубавото (бях свидетел как една такава нахалница дойде да претендира), да вземат да си вършат работата, че има прекалено много администрация!

РАБОТЯ ВЕЧЕ 2 ГОДИНИ В ВЕРИГАТА И НЕ МОГА ДА СЕ ОПЛАЧА ОТ НИЩО ПАРИТЕ С СИ РЕДОВНО РАБОТАТА СИ Е РАБОТА МАИТАПА СИ Е МАИТАП КОГАТО НЯМА РАБОТА МОЖЕ И ДА СЕ РАЗВИВАТЕ АКО ЖЕЛАТЕ ЗНАМ ГО ОТ ЛИЧЕН ОПИТ ТАКА ЧЕ НЯМА ДА САЖАЛЯВАТЕ АКО ПОЧНЕТЕ СТИГА ДА СИ РАЗБИРАТЕ ОТ РАБОТАТА

Като бивш вече служител на компанията смятам, че не е редно служителите да дават оценка на шефовете си, тъй като тя рядко е обективна и коректна. Типично българска черта е да "маскарим" хората, които са ни давали хляб. Длъжен съм да заявя като човек, който е работил с г-н Панайотов, че написаното лично за него не отговаря на истината. Смятам, че мнението е дадено от многото бивши колежки, които бяха на касата във въпросния магазин и просто не ставаха за тази длъжност. Заплатите са ниски, но се изплащат точно на време, което вече е рядкост за България. Хората в централата са коректни и възпитани и ако имате проблем с работната среда винаги можете да се обърнете към Тодор Самарджиев, който с разбиране ще намери решение на ситуацията. Магазина в Надежда е просто едно отражение на състоянието на нашата държава и на нас самите, така че трябва да потърсим причините за всичко първо в нас, а не да обвиняваме другите.

Искам да се оплача от охраната в магазина на Ломско шосе. Влезнах за промоция на сникърс, попитах на касата. Касиера не бе сигурен, но затова пък охрната се намеси грубо и ми каза, че промото е свършило да се махам. Отговорих му , че промото не е свършило и го помолих да не се меси в разговора. Момчето от касата отиде да провери в офиса за промоцията, а междувременно охраната продължаваше да ме убеждава, че няма промоция. Касиера се върна и ми каза,че промоцията е валидна, но нямат от дадения продукт. Пожелах да се оплача от охраната на управителя. Момчето от касата ме заведе до един ужасен, задимен от цигари, кудето ме посрещна възрастна жена с мазна коса, която говореше много тихо и неразбираемо. Представи се като заместник управител Стафанова. Доколкото разбрах от тихото и говорене, охранителят се казва Димитър и тя не можела да направи нищо. Каза ми, че каквато е веригата такива са и охранителите и че нея не я интересува охраната. Разочарована от тъй наречената заместничка си тръгнах от ужасно тъмния магазин, сигурно пестят от осветление, а на вратата охранителят ме изпрати с думите " да ти го намаам у гъзо..." Ако не е на живот и смърт никога не посещавайте магазин 345 в ж-к Надежда.

Искам да предупредя всички бъдещи служители на магазин 345 - обект Надежда и обект Кукуш, в никакъв случай не си губете времето и нервите да зпочвате работа там. Работи се много - по  14 часа смени в напрегната и лоша обстановка. Управител на обекта Надежда е Злати Панайотов от село Дивотино, а на обект Кукуш - неговата съпруга. Панайотов е слаб управител,  оставил магазина в ръцете на своята заместничка Ралица Стефанова - неуспяла в брака и живота си тя по цял ден пуши цигари и въобще не влиза в търговска зала. Персонала се върти непрекъснато и не може да се направи сработка между хората. Тъкмо се зароди що годе нормален микроклимат на работа и г-ца Стефанова направи размествания, които не се харесват на никого. Касата в магазин Надежда е прокълната, когато Стефанова е на работа касиерите винаги са на минус. Стефанова говори тихо,неясно и никой не може да я разбере какво има предвид. Управителят Панайотов идва в магазина, колкото да му мине времето, рядко взима адекватни решения за къдровата политика. В магазина обикновено е по-студено отколкото навън. Отоплението не работи, вратата на входа не се затваря добре или се отваря от много далече, така че когато минават хора се задейства. Касите са само на 1,50 м от входа, така че ако ще започвате работа зимата се заредете с аспирин и топли дрехи. Парите са ужасно малко независимо какво ви обещават в централата започвате на 180 лв аванс и 175 лв заплата плюс 60 лв ваучери, които обаче можете да ползвате само във веригата 345, а там е доста скъпичко. В последствие ако спечелите някакси благоразположението на Стефанова аванса ви става 180 лв, а заплатата 200 лв, но за повече не мечтайте. Клиентите на магазина Надежда са предимно цигани, пияници и наркомани, с които ще ви се наложи поне веднъж да влезете в словестен или физически двубой. Парите се дават на ръка, нито по банков път, нито фиш получавате. Не пожелавам на никого да направи грешката да започне работа в 345 - Надежда или Кукуш.

Мисля, че бъркате фирмите. Магазинъ 345 е верига супермаркети, а 345 ООД е фирма за мебели.