написано 15.05.2013г. четвъртък в 18:48
към обект/отдел Търговски представител за гр. Бургас и Ръководител на офис
в град Бургас

Здравейте ! Някой има ли представа как вървят като заплащане тези две длъжности - търговски и ръководител на офис ? И ако има някой който работи едно от двете във фирмата да сподели мнение :)

написано 20.10.2011г. петък в 14:03
отношение шубе го/я е и не казва!
към обект/отдел Мрън-мрън

Криво Разбрана Цивилизация

Хубаво е за  този които може да чете, да седне (...докато се чуди каква простотия да напише някъде) , ..и да го прочете това художествено произведение! ...Щото някои се сещат за това само, когато са в тоалетната!

Няма как "бивш служител" - да се сети за 13-та заплата, ..за коледните премии и бонуси, за коледните рекламни материали и подаръци, за коледните и новогодишни фирмени партита ( на места, които и на картички не са гледали), ..за детските коледни празненства с подаръци и софри за цялото семейство, за фирмените дрехи(защото те се полагаха, точно на същите "бивши"хора от складовете, и  само на тях).Същите тези"бивши" забравиха, че се осигуряваха на реалните им трудови възнаграждения(а, не както в "сивата икономика" на повечето предприятия) и успяхваха да взимат кредити с преференциалните фирмени условия, които Работодателя е договорил за тях!Същите тези "бивши" които са взимали и лични кредити от Работодателя и после не са ги връщали, ...нали са "бивши" !

НЯМА КАК ДА СЕ СЕТЯТ ЗА ТЕЗИ НЕЩА, ...просто така са устроени!

Те и затова са "бивши", ..те където и да отидат , ..каквото и да правят се чувстват такива!

....Жалкото е , че когато се погледнат в огледалото..пак се чувстват такива..."бивши"!

написано 15.06.2011г. четвъртък в 15:47
в град Челопеч

На мен ми направи впечатление ,че само работници по складовете са писали и то  само негативно мнение..Хайде ,хайде ....... години изкарах и чак такива неща не видях...Ех ,тази шуробаджанащина обаче, нямаше как да не ме впечатли..

написано 07.10.2009г. четвъртък в 23:59

Браво Марче, накарай им се!!! :):):):):)

Като са неграмотни, нямат право на собствено мнение и претенций,ще търпят и ще си траят, а такива като теб спокойно могат да се връткат по офиса и да си пишат активи с поводи и без поводи.

написано 06.04.2009г. вторник в 13:12
отношение представител на управлението
Прави впечатление, че най-възмутените от която и да е фирма са най-неграмотните :-)
Научете правописа, а след това имайте претенции! :)
написано 06.03.2009г. събота в 23:14
от нова година в фирмата не варви на добре много фирми избиагаха и се запо4наха сакра6тениа парите не ги бавиат но обстановката е седно си в затвор и много по зл ти си един слуга на великиа господар Византиеца това е един истински затвор,влиза6 да работи6 в 9:00 и ниама излизане по4ива6 30 мин. и пак обратно до 18:00 4ували сте за заклу4ените шива4ки но този пат деиствието се равива в София .Не ходете там 6те се преварнете в бели роби. А и парите са смешно малко за този труд. помислете.
написано 17.02.2009г. сряда в 22:09
към обект/отдел mejdunaroden transport
firmama e ok no lo6o se upravlqava
написано 08.01.2009г. петък в 16:11
Не, не е вярно че се бавят парите.
написано 05.01.2009г. вторник в 15:14
Приятелят ми мисли да започва там, вярно ли е, че са започнали да бавят и парите и вече ги давали до 10, а не както преди на последно число на месеца?
И, че сега по Нова година вместо да им дадат по-рано заплатите още не са им ги превели?