написано 03.01.2012г. сряда в 20:02

Има какво да се желае, но е приятна работа на чисто и топло, с добро работно време, отпуски и почивни дни, Голямата грешка на банката е новият софтуер който затруднява работата на служителите и губи много от времето на клиентите. всичко става със скоростта на охлюв

написано 21.04.2011г. петък в 21:43

Банката е много зле.В София се затварят четири офиса и в провинцията още толкова.Отношението към служителите е никакво.Гълъбов

има неадекватно държание а за новите от Юнион банк няма какво да се коментира.Те  мислят ,че са хванали Господ за шлифера ,но той не знае.Да не забравят че не са оттук и са замалко .

написано 21.03.2011г. вторник в 14:13

На мен контакта с банката ми отне 10 минути безмислени думи по телефона, на елементарен въпрос за условията по кредит за закупуване на жилище.Намерих номера от интернет.Явно девойката не успя да се справи и ме покани в клона- на ул.Гурко.Заинатих се и отидох.Същата работа, увъртане, не получих нито един конкретен отговор, да не говорим, че ми се оправдаваха с колегите "отгоре" и че от клона на банката нищо не зависело.Ами питам тогава, те за какво са там?

написано 23.02.2011г. четвъртък в 11:27

Здравейте,клиент сам на банката но вече се замислям дали да бъда занапред!!!! Некомпетентно отношение от касиерките в офиса на Л.Кошут №4,е до толкова голямо че за да вкарам 2000лв към моят влог ми отне 45мин,няма такава банка няма!!!! През това време някакъв сополанко от охраната с очила и селска визия ме вика да си преместя колата от сл.абонамент на банката защото шефът им нямало каде да паркира,алооооо та нали тези места са за клиенти!!! Аман от такива банки,т.е от емпорики банк!!!!

написано 16.09.2010г. петък в 21:56

Ето накратко моето мнение:

- Заплащане: зависи от позицията и първоначалното пазарене за някои е доста под пазарното ниво, естествено за "доведените" хора е доста по-високо, понякога даже доста над пазара (може би както навсякъде??);

- Уважение: зависи, но към доста от хората е много малко, дори никакво;

- Привилегии - почти никакви;

- Фирмена сигурност - зависи, но като цяло за доста от служителите е много малка, което не е типично за банковия сектор;

- Местоположение - зависи къде живееш, на мене ми харесва;

- Потенциал за развитие - почти никакъв;

- Колеги - има свестни и доста компетентни, но има и други, които се занимават само с клюки и интриги, трети които са доста некомпетентни...

- Работна среда -  ужасна, постоянни конфликти, викове и крясъци, интриги. Наистина някои практики и държанието на някои хора напомня за комунистическите години.

Като цяло не бих препоръчал да започвате в банката, въпреки че може и да имате късмет и да случите на свестни хора в отдела или офиса, в който сте. Шанса на втората или третата седмица да започнете да се запитвате в кой свят сте попаднали е голям.

написано 22.10.2009г. петък в 13:28

Банка е силно казано за тази институция. Навсякъде цари некомпетентност, безхаберие, шуробаджанащина.Двама трима нависоко,избивайки комплекси за малоценност, се гаврят със хората, а сред служителите има наистина работливи и грамотни хора. Тази банка е създадена, за да покаже човек колко е малък, когато е обикновен и колко важна и извисена персона е шефа. Далече от реалния пазар, далече от системата.като за старт в нея стават, но нищо повече. По-добре безработа, отколкото с истерици и комплексари всеки ден. Крясъците на определени мениджъри могат да се сравнят с фашистки лагер.

написано 14.07.2009г. сряда в 17:40
към обект/отдел не знам
Нали взехте Христос Кацанис от ОББ, той е изключително ерудиран и способен човек, познава българския банков пазар много отдавна. Ако не беше той ОББ кой знае къде щяха да са.
написано 27.05.2009г. четвъртък в 16:18
Банката продължава да трупа загуби, за 2007 г. загубата е 1,4 млн.лв., за 2008 г. се увеличава драстично на 3,7 млн. лв. За първото тримесечие на 2009 г. също се генерират нови загуби, което е поредната оценка за некадърния и некомпетентен мениджмънт в лицето на Мария Войникова и Гълъбин Гълъбов.
написано 02.02.2009г. вторник в 10:41
отношение шубе го/я е и не казва!
В края на ноември на откриването на офиса на Емпорики Банк в ЦУМ, шефът й в Гърция Кронтирас обяви, че банката е на печалба. По последни данни на БНБ обаче загубата на Емпорики за 2008 г. е 3,7 млн. лв.
Също така чувам, че много служители напускат.

Връзки

Сайтове за работа