написано 14.08.2014г. петък в 12:09

В Пикадили, а и във всички подобни магазини е пълно със селски комплексари, сложени за управители, мениджъри и т.н. Така,че тук не очаквайте по-различно отношение, от който и да е подобен магазин. Е, имате шанс някой ден вие да станете управител и да мачкате хлебарките под вас, но ще ви трябват доста нерви,за да стигнете до там.Положително нещо е,че магазина поема транспорта ти ( като карта за градския транспорт например ). Заплатите са малки, естествено, но и това не е нещо различно от другите магаини. Както някой отдолу спомена, понякога те пращат да помагаш за отваряне на нов магазин и прекарваш там по 15-16 часа в хамалщина.

написано 13.08.2014г. четвъртък в 14:21
към обект/отдел София

Вече никои не иска да работи в Пикадили и да слуша лъжи от човешки ресурси. Зареждате цял магазин, прием на стока пак от вас. На 12 часа никаква почивка, че и оставаш по още 1 ч отгоре заради многото работа. Когато споделиш с човешки ресурси, че не ползваш почивка чуваш думите "ми напусни, колко много хора чакат на твоето място". Скъпи приятели, за 420 лв обслужващ магазин сами си преценете. В малкия дейли магазин трябва да сменяте и касиерката на каса, управителите са с униформи нищо не правят и въздишат колко им е тежко. Ако дадена стока изтече си я купувате, нали се сещате колко са скъпи нещата в пикадили и какви пари ще вземете ако плащате брак? Успех на всички балъци, от село съм дошъл, но домати с колците няма да ям в София! Не може до тоалетна да отидеш, ядеш по 10 минути и им работиш по 13-14 часа. Склада е малък трябва стоката да се разчисти до следващия ден, а тя е толкова много..по 50 фирми всекидневно карат стока...и ако не ти достигнат часове няма 2 на 2 има 3 на 1 ахахахах за 400лв мерсиии

написано 02.08.2014г. неделя в 16:44
отношение шубе го/я е и не казва!

Една моя позната е много доволна от Пикадили ,Като по4на в магазина си нае собствен апартамет и плаща 2 кредита ,работи в магазина Гео Милев.Кака Лили е много доволна работи само по 8 4аса и на 8 4ас се е вкашти.Каза 4е може даси по4ива когато си иска.Тя най-работливата касерка Лили Димитрова.ЗА6 мсеца са оправи.Откакто дойде от смолен е много доволна.

написано 01.07.2014г. сряда в 22:01

Има две интервюта - едно в централата и едно в магазина, за който сте избран, за да се доуточнят условията с управителя на конкретния магазин.

Това не е съобщено в обявата за работа. Някои хора (кандидати за работа) нямат привилегията да си губят времето, както някои от HR отдела на пикадили. Успех на кандидатстващите.

написано 28.05.2014г. четвъртък в 14:01
към обект/отдел Сердика Център

В Пикадили - Сердика център персонала е ужасен! Повече там няма да пазарувам. Има една касиерка,която е много надменна,намръщена и винаги гледа все едно някой и е влязъл в къщата,също така никога не връща на клиентите жълтите стотинки от рестото,дори и белите понякога.Лично на мен това ми се е случвало всеки път,когато съм плащал на нейната каса.По принцип не съм конфликтен човек,но последния път попитах защо рестото ми е по-малко с 50 стотинки и тази въпросната касиерка - Наталия Сотирова,ми обясни,че нямала стотинки и затова не ми е върнала.Смятам,че това е изключително некоректно към клиентите.Аз работя в този мол и ходя магазина да си вземам обяд в почивката,но обслужването е под всякаква критика. На топлата витрина трябва да се чака по 1 час някой да ти обърне внимание,защото дори и да те видят че чакаш,просто те подминават,а когато някой реши да те обслужи,си изкарва отвратителното настроение върху теб. Също така и цените в магазина не отговарят на тези,които излизат на касите. Ужасен магазин и постоянно има опашки,защото касиерките са бавни и въобще не знаят за какво става въпрос. На информация пък са сложили някакви чудовища,които да те е страх да ги попиташ нещо и все не им работи принтера или компютъра,или пък са в обедна почивка.Ако случайно пък те обслужи някой там,трябва да чакаш минимум 20 минути,защото не знаят как се работи с изи пей.... нямам думи. Изобщо няма да слизам в този магазин вече.

написано 12.05.2014г. вторник в 14:17
в град Аврен

НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕ НЕЩО ПОВЕЧЕ ЗА ПОЗИЦИЯТА ''ОПЕРАТОР ВЪВЕЖДАНЕ НА ДАННИ'' ЗА ГР. СОФИЯ? РАБ. ВРЕМЕ,ЗАПЛАТА?

администраторът каза:
Моля, спазвайте Правилата за писане на мнения!
написано 11.04.2014г. събота в 18:58
към обект/отдел deili sofiq

Здравейте работя в тази фирма от 1 година и съм доволна за нищо не са ме излъгали . Точни и коректни са със парите .И атмосферата в магазина е приятна.

Не се влияте от негативни мнения..

написано 07.04.2014г. вторник в 14:30

!!!Стачката e вид протест и форма на обществено недоволство и натиск от страна на различни обществени групи, най-често наемни работници, най-често върху работодателя, за постигане на различни цели, най-често свързани с условията и заплащането на труда. Тя е сред формите на организиран от синдикатите протест.!!!

Ти си работник или служител, човек на физическия или на умствения труд, за който получаваш възнаграждение от своя работодател.

Но преди всичко - ти си гражданин на Република България - държава, която с основния си закон - Конституцията, ти гарантира както правото на труд така и правото на сдружаване за защита на своите интереси в областта на труда и социалното осигуряване.

Основните синдикални права по смисъла на Конвенциите на МОТ са :

Право на всички наемни работници, без никакви изключения и без каквато и да е разлика да образуват организации по свой избор, както и да се присъединяват към тези организации.

Организациите на трудещите се имат право да изработват своите устави и правилници, да избират свободно своите представители, да организират управлението и дейностите си и да съставят свои програми за действие, без каквато и да е намеса от страна на държавните власт

Организациите на трудещите си не могат да бъдат разпускани или дейността им спирана по административен ред.

Право на профсъюзните организации на помещения, където да осъществяват дейността си, както и неприкосновеност на кореспонденцията и телефонните разговори.

Защита срещу дискриминационни действия при наемането на профсъюзни членове на работа.

Защита на профсъюзите срещу всякакви действия на вмешателство от страна на работодателите.

Право на организациите на трудещите се да водят доброволни колективни преговори за сключване на колективни трудови договори с цел уреждане на условията на труд.

Право на профсъюзите да осъществяват своята дейност в предприятията и на работните места

Право на трудещите се и техните организации на стачни действия за защита на икономическите и социални интереси на работниците.

и т.н

това е  само част от ,  синдикалните права като неотменна част от правата на човека.

написано 06.04.2014г. в 21:23
отношение шубе го/я е и не казва!
към обект/отдел Молл Пловдив
в град Пловдив

Новите собственици елате и вижте каква пародия е в Молл Пловдив , няма персонал а искат работата да им върви , колеги напускат ,ниски заплати , конкурентни фирми дават по 500 600 лева заплата  , ние с мизерните 400 лева ... , изнервяща обстановка , постоянно ти се казва давай давай давай , един човек работи за трима ... , жалко много жалко !

Показани мнения 1 - 10 от общо 711 12345 По-стари » >|