написано 16.10.2014г. петък в 19:28
отношение шубе го/я е и не казва!

на 8 часа ли се работи  в тези малки обекти на "Пикадили"извънредно карат ли по колко часа на ден и всеки ден ли е така а в почивните дни викат ли и по колко часа и колко често Моля отговорете на това и др по долу по възможност до утре на обяд до 12 часа да знам да приемам ли или да се отказвам ако е лошо и тежко

написано 16.10.2014г. петък в 19:22
отношение шубе го/я е и не казва!

И на 8 часали се работи в тези малки обекти в"Пикадили" задържат ли и по колко часа и извънредно на ден и викат ли в почивните дни и колко често и по колко часа ако някой може бързо да ми отговори до утре до 12.00 на обяд ще съм му много благодарна.

написано 16.10.2014г. петък в 18:15
отношение шубе го/я е и не казва!

Ще започвам работа в по малък обект на "Пикадили" в София не разбрах колко чисто се взима плюс отделно ваучерите в такива обекти ако някой знае или е работил на такова място от веригата всичко и навреме ли се изплаща и редовно ваучерите редовно ли се дават.Предварително благодаря за вниманието но утре ме викат на второ интервю днес ми бе първото в централата ще бъда благодарна ако някой ми отговори бързо до утре до 12.00 часа след това отивам на интервюто дано някой прочете това скоро и ми отговори.

написано 24.09.2014г. четвъртък в 20:56

Защо толкова се интересувате от тази ''лачена'' дама?

написано 14.09.2014г. в 22:19
към обект/отдел Търговски

На Пикадили Орион работи една лачена руса дама на възраст около 45.Каква е?От къде е?

написано 14.09.2014г. в 08:48

Ми ако взимаш заплата 250 лв както бях аз, 22 лв за карта са ти като манна небесна. :D

написано 25.08.2014г. вторник в 13:19

Михо, приятел какви глупости пишеш " Положително нещо е,че магазина поема транспорта ти ( като карта за градския транспорт например )." Хубаво е да уточниш че предлагат карта за градски, но само за една линия..и тази карта е 22 лв на месец, смятайте каква привилегия ви дава пикадили..или бонус 7лв за нова година ахахахахах смяяяххх

написано 19.08.2014г. сряда в 23:38
към обект/отдел София - Мол София

Преди години бях редовен клиент в Пикадили - Мол София *Ал. Стамболийски* .

Стоял съм на щандове по 40-50 минути докато си избера какво да ям, винаги са ме изчаквали, даже сме си говорили с персонала и НИКОЙ не ми е правил проблем! Готовата храна във витрините ВИНАГИ е била чудесна! Персонала беше много приятелски настроен и много бързо се сприятелихме!

Нооооооооооооооо... Наскоро бях в България и реших да мина и да опитам пак чудесните неща, които предлагат. На витрините вече нямаше 7-8 жени, както преди, а бяха само 2, надвечер, когато магазина беше ПЪЛЕН. От витрината със захарните изделия ми дадоха натрошена торта - на зърна направо!

На касата видях единствената жена, която я знам от преди - заговорихме се и тя каза, че всички други са напуснали, защото са съкратили много персонал и работата им идва в повече, а заплащането - все едно и също.

Много съм разочарован, че са развалили приятния магазин, който е запечатан в спомените ми.

написано 14.08.2014г. петък в 12:09

В Пикадили, а и във всички подобни магазини е пълно със селски комплексари, сложени за управители, мениджъри и т.н. Така,че тук не очаквайте по-различно отношение, от който и да е подобен магазин. Е, имате шанс някой ден вие да станете управител и да мачкате хлебарките под вас, но ще ви трябват доста нерви,за да стигнете до там.Положително нещо е,че магазина поема транспорта ти ( като карта за градския транспорт например ). Заплатите са малки, естествено, но и това не е нещо различно от другите магаини. Както някой отдолу спомена, понякога те пращат да помагаш за отваряне на нов магазин и прекарваш там по 15-16 часа в хамалщина.

Показани мнения 1 - 10 от общо 719 12345 По-стари » >|