написано 18.10.2014г. неделя в 15:21
към обект/отдел Младост 1 до пазара

Аз съм бивша касиерка, работих едно време в Пикадили Младост 1 София при управителка Евгения Великова. Караше касиерките да плащат за щяло и не щяло бракове и липси, заддържаше ни след работно време да лепим преводи и прочие. Зам. управителите специално Адил Бозов и Къци бяха само за украса, като имаше опашки от клиенти нито на каса стояха нито помагаха в зареждането. Носеха ризка тип униформа, ядяха и говореха по сужебния телефон и управителката не им даваше нищо друго да правят. Магазина беше денонощен, нощно време до сутринта преброяваха за час парите, отчитаха касите  и после или спят или учеха за изпити..милите зам.управители, които бяха студенти и Жени ги жалеше. Положението беше много зле, а регионалната мениджърка Милена Спасова хич не се интересуваше от този проблем. Персонала се сменяше всеки месец - по 10 момчета ом и по 6-7 нови касиерки, идваха за ден два и напускаха. Почивните дни също ме викаха на работа, графика го променяха всеки ден. Веднъж вдигнах скандал на управителката и и казах и зам.управителите да стоят на каса, а тя ми отговори - "Ако излезнат на минус ти ще им платиш минуса". Кръгла 0 беше, единственото беше, че работата беше в най-оборотното дейли наред с Дондуков Пикадили. Сцепвахме се от работа за някакви 460лв. Тотална подигравка беше Пикадили преди и Пикадили може би и сега! Успех на всички балъци и най-вече на такива управители, които нищо не работеха. Даже и стока не приемаха, караха ом да приема стока, те стояха на един стол и гледаха на камерите, чудеха се как да се заяждат с хората от офиса пишейки мейли до тях. Пълна пародия беше всичко, радвам се, че си намерих по-хубава и по-платена работа отколкото да работя за Пикадили! Да не говорим, че отпуски винаги трудно се даваха даже не съм и ползвала! Отношението беше отвратително, склада беше малък всичко е оценка под 0 давам -5. Нещастници!Некадърни управители!

написано 16.10.2014г. петък в 19:28
отношение шубе го/я е и не казва!

на 8 часа ли се работи  в тези малки обекти на "Пикадили"извънредно карат ли по колко часа на ден и всеки ден ли е така а в почивните дни викат ли и по колко часа и колко често Моля отговорете на това и др по долу по възможност до утре на обяд до 12 часа да знам да приемам ли или да се отказвам ако е лошо и тежко

написано 16.10.2014г. петък в 19:22
отношение шубе го/я е и не казва!

И на 8 часали се работи в тези малки обекти в"Пикадили" задържат ли и по колко часа и извънредно на ден и викат ли в почивните дни и колко често и по колко часа ако някой може бързо да ми отговори до утре до 12.00 на обяд ще съм му много благодарна.

написано 16.10.2014г. петък в 18:15
отношение шубе го/я е и не казва!

Ще започвам работа в по малък обект на "Пикадили" в София не разбрах колко чисто се взима плюс отделно ваучерите в такива обекти ако някой знае или е работил на такова място от веригата всичко и навреме ли се изплаща и редовно ваучерите редовно ли се дават.Предварително благодаря за вниманието но утре ме викат на второ интервю днес ми бе първото в централата ще бъда благодарна ако някой ми отговори бързо до утре до 12.00 часа след това отивам на интервюто дано някой прочете това скоро и ми отговори.

написано 24.09.2014г. четвъртък в 20:56

Защо толкова се интересувате от тази ''лачена'' дама?

написано 14.09.2014г. в 22:19
към обект/отдел Търговски

На Пикадили Орион работи една лачена руса дама на възраст около 45.Каква е?От къде е?

написано 14.09.2014г. в 08:48

Ми ако взимаш заплата 250 лв както бях аз, 22 лв за карта са ти като манна небесна. :D

написано 25.08.2014г. вторник в 13:19

Михо, приятел какви глупости пишеш " Положително нещо е,че магазина поема транспорта ти ( като карта за градския транспорт например )." Хубаво е да уточниш че предлагат карта за градски, но само за една линия..и тази карта е 22 лв на месец, смятайте каква привилегия ви дава пикадили..или бонус 7лв за нова година ахахахахах смяяяххх

написано 19.08.2014г. сряда в 23:38
към обект/отдел София - Мол София

Преди години бях редовен клиент в Пикадили - Мол София *Ал. Стамболийски* .

Стоял съм на щандове по 40-50 минути докато си избера какво да ям, винаги са ме изчаквали, даже сме си говорили с персонала и НИКОЙ не ми е правил проблем! Готовата храна във витрините ВИНАГИ е била чудесна! Персонала беше много приятелски настроен и много бързо се сприятелихме!

Нооооооооооооооо... Наскоро бях в България и реших да мина и да опитам пак чудесните неща, които предлагат. На витрините вече нямаше 7-8 жени, както преди, а бяха само 2, надвечер, когато магазина беше ПЪЛЕН. От витрината със захарните изделия ми дадоха натрошена торта - на зърна направо!

На касата видях единствената жена, която я знам от преди - заговорихме се и тя каза, че всички други са напуснали, защото са съкратили много персонал и работата им идва в повече, а заплащането - все едно и също.

Много съм разочарован, че са развалили приятния магазин, който е запечатан в спомените ми.

Показани мнения 1 - 10 от общо 720 12345 По-стари » >|