написано 14.01.2014г. сряда в 09:36
в град Варна

Искам да изложа възмущенето си от фирма Интербил.Като нейн клиент съм крайно възмутена за това ,че ме принудиха с измама да се прехвърля към тях от друга фирма като ми гарантираха ,че няма да променят условията на договора с предишната ми фирма.Бях прехвърляна от фирма във фирма.Първоначално имах договор с Гига Сити ,от които бях много доволна след това ни купи фирма Инетрбилд след което Мобилно паркиране и накрая Телекомуникационна компания Варна/което е все едно и също /.Хиляди фирми само за да ни сменят условията удобни за тях.Прекратих отношенията си с тях.Три месеца плащам такса като нямам никакъв интернет,да не говорим ,че нямам и кабел.Отодавна вече не живея на стария адрес,кабел до стария ми апартамент няма защото беще предаден на техниците още в началото на тримесечния период.Въпреки всичкото ,въпреки че са платени всички такси и то по банков път за да не скочат после ,че нямам касов бон,приключване на взаимоотношенията с тях не мога да осъществя.Отвратителна помярска фирма с нагли и прости служители.Никога не си включвайте интернет към тях.Ще ви закрепостят и никога няма да може да се отървете от тях,въпреки всички условия ,които искат да изпълните.Дори да нямате избор и ви предлагат най-добрите условия не се хващайте.Те са ЛЪЖЦИ И ИЗМАМНИЦИ.

написано 08.05.2012г. сряда в 13:46
в град Варна

Някой има ли представа какво е заплащането за позицията Мобилен касиер? Струва ли си да се работи в Интербилд ?

написано 31.07.2010г. неделя в 00:31
в град Варна

Доволна бях много от тях до момента, в който си смених адреса. Тогава техни служители ми прекараха на новия адрес интернет. НО!!! Отказаха да пуснат кабел от южната страна, защото не им се било качвало на господата до покрива и разбиха три стени от северната част на апартамента (спалнята) до южната- хола. Та така на новоремонтираното ми жилище се оказа че зеят някакви дупки и паднала мазилка. Та до там бяхме де, но не ми се занимаваше да се жалвам от тях, за което сега съжелявам въпреки, че кабелите им все още стоят.

написано 20.05.2010г. петък в 12:20
в град Аврен

Здравейте, клиент съм от 3 години на фирмата и се шокирах когато разбрах че двугодишният ми договор /които е изтекъл отдавна/ е бил автоматично преподписан за още 2 години без да бъда нито уведомена, нито да подпиша допълнителен продължаващ договор. Това сигурно не би било проблем до момента, в който ми се налага да живея в др. град и разбирам че се иска от мен да продължа да плащам нещо което няма да ползвам!!! Няма нужда от повече подробности, просто живеем в БГ.

написано 23.02.2009г. вторник в 14:47
в град Варна
zdraveite az sam edin biv6 kandidat klient na tazi firma. Sre6tnah izkliu4itelno nekorektno otno6enie ot strana na slujitelita na firmata i v 4astnost tezi koito okabelqvat. pusnah si zaqvka pre karvane na internet v raiona na voenna bolnica kakto e reda v ofica na ul. Car Asen i ot tram me uveriha 4e na sledva6tiq den tehni kologi ot okabelqvaneto 6te doidata na ogled. Ni6to kat podobno. Posle kato otnovo gi potarsih i te me uverqvaha 4e sa udvali, no nemogli da namerqt adresa. Okaza se 4e te l1jat i vaob6te ne se idvali na ogled. S trista zora gi nakarahme da doidat i kazaha 4e trqbvalo o6te edin sased da prekara net, koeto 6tqlo da stane sled 2-3 sedmici. Az se vidqh s tozi sased i toi mi kaza citiram "az ot minalata godina gi 4akam da doidat i nakraq kat viqdh kvo e polojenieto minah na M-tel". Sami precenete kvo be6e edinstvenoto ne6to koeto mojeh da napravq, i go napravih, namerih drug internet dostav4ik i tova e Rodnilb, edinstveni te v cqla varna se otnesoha seriozno s men i mi prekaraha neti sega svalqm film za 30-40 min. Edinstvenoto koeto moka da kaja, e 4e "kogato faktite govorqt i bogovete mal4at"
написано 18.12.2008г. петък в 17:20
Псевдонимът ми е достатъчен за да се разбере самоличността ми. Това, че Вие не можете да я разберете е ваш проблем. Негативи или позитиви от моя страна към Интербилд като работодател са се заличили отдавна. Да си мерим сили или там каквото сте написали може да пробвате с други свои клиенти - аз все още имам някакво уважение към бившите си колеги (жалко, че трябва да бъдат представлявани от хора като Вас, които даже им е трудно да проумеят, че някой се опитва да защити фирмата въпреки, че намира и недостатъци в нея). Радвам се, че ще спрете дискусията си с мен (надявам се наистина е така, както вече написахте), защото нямам желание да повтарям думи, вече написани от мен, които явно Ви е домързяло да прочетете или Ви е затруднило да разберете.

Поздрави, Йоана Проданова!
написано 11.11.2008г. сряда в 17:58
oho boho.- Самия факт, че не заставате зад собственото си име, бивш колега говори красноречиво за Вас. Обръщението ми беше адресирано по принцип, а получавам конкретен отговор от Вас, дори и оценка. Но ако имате да ми кажете нещо заповядайте в офиса, oho boho и по-смело. Нека премерим сили в директен двубой с красноречие и качества, а така ..... негативизма остава във Вас, аз се чуствам добре "днес, тук и сега", ако смея да употребя една тривиална фраза без Вие, oho boho да я вземете като личен коментар за Вас. Желая Ви съвсем искренно да попаднете в желаната от Вас среда и да имате моя късмет по отношение на сегашната ми работа, както и предишната. А човек когато не е наясно с някой неща е добре да не ги коментира за да не става за смях на другите. За мен диалога с Вас приключи. Не ми е присъщо да комуникирам с призраци. Но пак Ви казвам желая Ви успех. Колкото повече от хората в тази държава се чустват на мястото си, толкова по-добре за всички нас. Търсете предизвикателството,търсете във всяка една ситуация хубавите неща, търсете..... така аз намерих своето място в "Интербилд". Вашето е може би някъде другаде-света е шарен дано го намерите по-скоро. Успех!
написано 11.11.2008г. сряда в 12:44
анонимен">мнение от
Фирма, собственост на мутри, свързани със СИК. Целият град ги знае кои са. Без коментар какво може да се очаква в такава структура.
написано 11.11.2008г. сряда в 11:25
в град Варна
Четейки предходните две мнения, виждам желанието на двама настоящи служители да направят евтина реклама на фирмата.
В Интербилд намерих много приятели, споменах също, че мнението ми като цяло е положително. Но много моля, видях също как си тръгва човек, който е с тази фирма от създаването и много други хора, които уж бяха нависоко, тръгнаха си и хора, защото нямаха никакъв шанс за развитие (не поради некадърност). Така, че без да си измисляте невероятни предимства за компанията.
Нямам лошо отношение нито към ръководството, нито към персонала, напротив - винаги съм била в добри взаимоотношения с хората във фирмата, но да отричате очевидни факти - малко нагличко ми се струва.
Г-жата по-долу не знам в коя компания е работила, но след структурни промени си тръгват хора с ниска оценка за работата им. И не знам какво е работила колежката, която беше обвинена, че е била продавачка в магазинче, но явно има повече качества от новите "финансисти", които си е намерил Интербилд.
П.п. Оценката ми за компанията остава такава, каквато съм посочила и в първия си пост.