БДЖ ЕАД /img/frontend/nomap.png"

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Не препоръчвам. Лоши колеги.

Работя от 2 години. Аз съм с курс станах машинист. заплатата е минималната за 5г . Часовете са много. Уважение -грам няма.

Привет! Виждам, че БДЖ предлагат безплатен курс за помощник машинист за София и Пловдив. Какви са заплатите? Заслужава ли си да се започва това? Изискват после над 3г работа в БДЖ.

Привет.
Искам да получа повече информация относно длъжност Кондуктор.
Има публикувани обяви в сайта на дружеството, като обучението се поема от тях.

Благодаря за отделеното време.

Пич ако си с висше химическо СУ или ХТМУ напр. бакалавър или магистър и си млад човек, а не пред пенсия НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА!! Щатната заплата е 700лв, като начислиш 10% плосък данък, социално и здравно осигураване падаш на 540лв чисто . Ако имаш години работа в системата на железниците 1% клас на година. Дават и безплатна карта за 1г. за цяла жп. мрежа.

Има обява за химик.Колко плащат и струва ли си?

Здравейте ☺ Имаше обява за еколог. Някой може ли да ми даде повече информация- заплащане, колектив, възможност за развитие?

БДЖ е кочина! Пълно е с боклуци! Условията на труд са адски мизерни! Много ниско заплащане! Това е работа за жълти стотинки! Там има крадливи ръководители и служители на нафта! Те трябва да бъдат уволнени дисциплинарно! Съдени и вкарани в затвора! Всеки десети влиза с връзки! Стига да си човек на някого близък приятел,братовчед или роднина на някого веднага те взимат на работа. 40 години имам трудов стаж, цял живот ме правеха на маймуна. Лоша организация! 20 години с месеци бавеха заплатитите!

Защо в няколко от големите градове са пуснати обяви за длъжността "РЪКОВОДИТЕЛ НА ПЪТНИЧЕСКИ ЦЕНТЪР" и още няколко административни длъжности? Каква е отговорността на тази длъжност? Какво е заплащането и редовно ли е?