Алианц България / Allianz Bulgaria Holding /img/frontend/nomap.png"

Алианц България / Allianz Bulgaria Holding

Не ходете там !!!! Това не е западна организация, само името е !!! Заплатите са ниски,всичко написано от предишни служители е вярно !!!! Всички са роднини,социални придобивки няма !!! Експлоатацията на служители !!!

Алианц е чудесно място за пенсионери. Тук сме много стабилна група от колеги над 60 години, 65 год., има и към 70 годишни. Най-хубавото в Алианц е, че когато някой от нас се пенсионира, продължава да работи и така получава хем пенсия, хем заплата, което си е двойно заплащане. Изплащат ни и 6 брутни заплати при пенсиониране. Много е добре за по-възрастните колеги и ние пенсионерите много се подкрепяме.

Много директори малко служители. Отвратително бръщолевене на глупости относно заплати без увеличение. Дават ти 1000 лв и недай си боже да ти увеличат заплатата с 100 лева ще те изтискат като лимон. Погнусен съм от тази фирма и тая шуробаджанащина, дето директори и служителки си го слагат ми идва в повече.

ВСИЧКО НАПИСАНО ОТ БИВШИ КОЛЕГИ Е НАПЪЛНО ВЯРНО!
Работих в централата която се намира в близост до зоопарка.

Малка БЪЛГАРСКА БАНКА!

Заплати от 800 до 1400 лева като не се увеличават с години!!!

За 7 години работа на IT колега увеличение три пъти (в моментът взима 1800 лева заплата)!

Системите на банката са адски бавни, забиват и когато се пита Системните администратори - Обикновено единият е заспал на работното си място другият техният велик мениджър Петелов казва: Не знам нещо се влачи сега ще рестартирам и чакаме по 30, 40 минути!!!!

Хората който останаха да работят там са преди пенсиониране и това е причината да не напускат!!!
Млади хора няма.

Всичко е наред докато след няколко години не поискаш да ти вдигнат заплатата и ти се отказва веднага, догодина ще видим, ама то нали има бонуси ала бала то инфлацията си разсте, а заплатата НЕ. Колегите са години, стредата не е лоша, хоум офис. Предпочитат да заплагат на млади неопитни кадри за предпочитане от селата за да може да им предлагат стартова заплата от около 1000 лв. вместо на сигурно кадри които знаят какво правят.

Преди известно време работех за банката.

Бях в екипа на г-н.Петелов (НИКИ ПЕТЕЛОВ).

С много горчиво впечатление останах поради много причини, но най вече, защо ме ОСВОБОДИХА на месец 5, 3-та седмица БЕЗ НИКАКВО ОБЯСНЕНИЕ ОТ ДНЕС ЗА УТРЕ!!!

Работата е за доста по класифицирани кадри...

И се лъже за работата от вкъщи, тоест може би след 6-ти месец.

Работих за банката няколко месеца и беше доста разочароващо! Позицията на която бях назначен IT senior system administrator.
Не се лъжете от името.
Оценяването е НЕ реално...
Увеличение на заплатите само на правилните хора!!! Подходящи бонуси, но не за всички. Не достатъчно заплащане и недостиг на качествени кадри (хора)!

За първи път срещам толкова голяма некомпетентност и немарливост. Мениджъра Николай Петелов е главата на екипа и пречи на работният процес. Подиграва се на заспиващият колега Георги Милев с репликите "Ей охлюв" и други подобни.
Този индивид е от 12 години в банката и не е написал и ред документация... Когато е отпуска и се случи инцидент сам той знае какво се случва и не казва на никой нищо (как е оправил проблемът) държи си го за него си... Когато си завършиш задача или задачи иска моментално подробна документация... Въвличат ви в проекти който би трябвала да се приключели и не ви се дава никаква информации по съответният проект!!!
Има и още...

Какви са заплатите на юристите в банката?

Не си губете времето. Заплатите са под 1000лв. Много бавно и мудно се работи. Няма утвърден начин на работа. Бонуси няма. Системите все правят проблеми. Ще работите от касиер до кредитен, едновременно. По-трагично място за работа, не знам дали има. Няма какво да научите. Подходящо за хора, пред пенсия. Не препоръчвам!

Здравейте, може ли някой да сподели приблизително колко е заплащането на позиция Експерт Взаимоотношения с клиенти. Има ли тримесечни бонуси , месечни и тн. Благодаря.