Петрол АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, бул. ЧЕРНИ ВРЪХ, 43&markers=София,Район р-н Лозенец, бул. ЧЕРНИ ВРЪХ, 43

Петрол АД

Застаряващ персонал, работещи пенсионери и обяснимо при условията, които се предлагат - за младите са неприемливи. Няма жизнена енергия.Офис среда без много екстри. Компанията е с отмиращи функции и финансова перспектива.

3 месеца съм служител. Да ви кажа честно заплащане не очаквайте. Това което ме накара да си подам предизвестието е "играещата" заплата. Това е най основното. Работиш на 12 часови смени, но не са редовни 2 на 2 което направо те скапва. Цял ден и съответно цяла нощ си на крак. Ковид мерки...забравете, няма маски, няма нищо по обектите им в малките населени места. По отношение на организирането на самия магазин вътре, поне при нас е пълна скръб понеже павилиончето е малко. Това което няма да ви кажат на интервюто е, че ако по някаква причина излезете в болничен ви режат някакъв бонус "натоварване", ако пък случайно вземете та пострадате първите дни при работа с газовия пистолет и решите да го пишете "трудова злополука" е много вероятно да бъдете освободен. Преди години е имало сметка да работиш тук понеже обслужващите бензиностанцията са били втора категория труд, сега званието ПКБ означава прост магазинер плюс негативните последствия за здравето от постоянното вдишване на изпаренията на горивата които зареждаме на клиентите. Поне повечето колеги и управителката ми са готини хора, но аз работя за пари. Хубави или не хората с които работя, за мен накрая е важно какво пише в превода към банката. Работата е подходяща за по млади хора без особени финансови претенции.

Мнението ми е насочено към онези, които смятат да си подадат документите за сервизни специалисти в град Пловдив. През пролетта на 2021ва година кандидатствах за сервизен специалист ЕИТ, и имах среща с шефа на сервиза Михаил Михайлов. До тук се изчерпват хубавите неща.
Отначало говорихме по телефона, и уговорихме среща на място в петролната база в гр. Пловдив на Карловско шосе. Е да, само че се оказа, че им трябва момче за всичко за има няма 1300 лв бруто, при положение, че имам стаж като инженер електроник. Позицията е формулирана Електронно изчислителни машини... ама можеш ли да смениш лампи на тотема, на осветителните лампи на 6метра височина, ама от хладилници разбираш ли, от газ разбираш ли... Може и да разбирам, може и да мога, но ти не можеш да си платиш за претенциите които имаш, и затова обявите ти вървят през 3 - 4 месеца. Този юнак, явно живее в 1986та година, защото явно не е забелязал, че дюнерждия получава 2000 лв нето... а готвач в Хепи на 2500 лв се мръщи.
Успех на всички, които са се съгласили да му вадят заплатата, и работят като серивзни специалисти , на които да им бъде заплатено като миячи на автомивка включително и бонуса.

Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Дарко, гледам че м.Април пак са имали обява за сервизен специалист, днес имат пусната отново, и отново за Пловдив.

Как мислиш, дали си струва толкова често да им излизат обявите, през толкова кратко време?
И аз така мисля! :)

Като бях в Мароко един арабин ми каза следното: по - добре гладен, отколкото изморен и гладен. Но нерядко пъти решения за отпускане на бюджет се вземат от хора, които изморени вода не са пили.

Здравейте!

Някой може ли да разкаже какви са нещата в Пловдив, и по - специално за позицията сервизен специалист ЕИТ? В първия момент реших да кандидатствам, защото бях известно време в Рое България, но след като видях 1500 лв брутна заплата ми стана ясно, че търсят специалист в областта на информационните технологии, компютърни мрежи, операционни системи, който да бъде съгласен на заплата, отговаряща на продавачКА в мол. Наистина ли заплатите са толкова трагични, за да знам дали изобщо да пробвам... Можеби ръководството е решило заплатите да бъдат на ниво 2008ма година, защото тогава получавах 1500 лв нето.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете гарантирано и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Първо трябва да ставаш рано в 6:00

Освен Касиер-продавач?

Трябва да бъдеш и Чистач?

Да зареждаш Стоката?

Да разтоварваш?

Да косиш тревата отпред?

Да ринеш Снега Зимъзка?

Работно време от 8:00 до 19:00

Или на Смени 1 ва 2 ра смяна ако си

Всичко това за 600 лева?

Бонуса ти са едни ароматизатори за 50 лева

Ако успееш да ги продадеш на някой балама

Ще има бонус

13г работник съм в тази фирма. Сега ще ви разкажа подробно, какво трябва да правя за 650лв. Там сте и касиер и ПКБ. Приемаш гориво, стоки и отговаряш за хигиената на обекта. Косиш, боядисваш, ринеш сняги и куп други глупости. А и да не забравяме, че вече е един човек на смяна с малки компромиси за събота и неделя, и то от 11:00. Добре че управителка ни е печена и работи на равно с нас. Трябва да продаваш по 120 ароматизатори за 50лв, който делиш с 5 колеги(това било бонус за месеца). Хора бягайте от там, както и аз ще направя. Подигравката е пълна. Който и да управлява тази фирма със сигурност ще я докара до фалит. Читавите хора си тръгват и идват само такива, който искат много пари без никаква работа. Благодаря ти Петрол за всичките години подигравка, но такива като мен и други колеги, който си вършим работата с честност и труг ще търсите много. А и щях да забравя. Заповядайте при нас да опитате късмета си, ще можете да пускате тото и да търкате билетчета много скоро. Хубав ден!

уважаеми кандидати, обявите на тази фирма висят с години. отношението на дамата в човешки ресурси е абсолютно несериозно и показва неуважение към тези които все пак търсят работа, а не се разхиждат безцелно. преценете правилно дали си струва да си губите времето.