написано 27.08.2014г. четвъртък в 19:58

Благодаря...  За пореден път се радвам, че мога да проверя състоянието на някоя фирма,  за която съм кандидатствал за работа и ми предстои интервю... Радвам се,  че го има този сайт и такива хора, който изказват мнението си... Много ми помагата.... Работя в охранителна фирма вече 3-та година и съм доволен и от управата, и от колегите,  заплащането е редовно и точно всеки път.... Парите не са много,  но в сравнение с други фирми са си доста... А и с извънредните се докарват 550лв-600лв....  Не знам и аз защо се опитвам да се измъкна,  но ми идва малко в повече... Дежурствата почти не са ми проблем, като се има в предвид, че карам и 24 часови... С колегите се разбирам и са много печени въпреки че не сме на една възраст, но има и по-млади естествено. Работата е монотонна и няма движение и може би за това искам да намеря нещо по-добро, с заплата, която да не се налага да работя почти двойно, за да ме удовлетворява, макар и да не стига....  Но като виждам, какво е на други места ми се "отщява" да търся но по-добро....  И пак.... БЛАГОДАРЯ и на сайта и на хората, които пишат в него....

написано 20.05.2014г. сряда в 21:57

Бе работата има и плюсове и минуси.Зависи на какъв управител или регионален ще попаднеш.Най големия минус за мен специално, е че на нашия обект работим по един човек и на колонките и на касата(и през деня и през ноща по един). А като ти минат днес 500 човека. всеки с неговите си проблеми и си смазан физически и психически.А иначе останалото си го знаете, ако не излезе касата плащаш, ако напуснеш последна заплата няма. Иначе пък изискваията са им големи.

А относно бонуса, управителя го разпределя на който му е по симпатичен(зам. управителя винаги е пръв по бонус всеки месец).

написано 18.05.2014г. в 21:33
към обект/отдел 7152 - моста чавдар

Петрол е фирма, която обещава много, но не изпълнява почти нищо. Заплатата е плаваща и всеки месец е различна ... бонуса е много некадърно направен... не плащат нищо като хората ... решиш ли да напускаш предприятието те ебават със заплатата - дават ти някви буквално жълти стотинки... да не говорим, че половината от персонала са хора на регионалния или на управителя и за тях правила няма... НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ НА РАБОТА В "ПЕТРОЛ АД"

написано 01.05.2014г. петък в 13:31

Адвокат.Безплатна помощ при Уволнение и Освобождаване.

Възстановяване на работа и обещетение от 6 брутни заплати.

Атанас Янков

[email protected]

написано 09.04.2014г. четвъртък в 13:28
към обект/отдел Varna
в град Варна

я кажете мнение за бензиностанция Петрол АД до Мол Варна тауърс,двете кули?

написано 31.03.2014г. вторник в 20:09

Условията на работа са ужасни.Всичко,което го пишат във форума е  вярно.Гаврят се с нас за никакви пари. Но те не са виновни,защото ние им го позволяваме. И до кога така!? Ако ние не направим нещо... нищо няма да променим, а само ще си плачем по форумите. До кога така, бе хора?

Геноцид за българите в собствената ни държава. А ние нищо не предприемаме,защото е трудно да си намериш работа.

И въпреки това призовавам всички недоволни он Петрол АД да се вдигнем на стачка или да изказваме мнението си където трябва,но да вземем някакви мерки ,за да не живеем на ръба на оцеляването и да ни правят на ....

написано 14.12.2013г. неделя в 01:58
в град Добрич-селска

МОМЧЕТА И МОМИЧЕТА СМЕНИХ ОБЕКТА И МЕСТОНАХОЖДЕНИЕТО.ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ОБЕКТ 2209,НО МИСЛЯ,ЧЕ И ТЕ ГО МИСЛЯТ,НО НЯМАТ СМЕЛОСТ,ЗАРАДИ КРЪВНОТО СИ.ХА ХА

написано 14.12.2013г. неделя в 00:54
в град Добрич-селска

И ТУК СИ ПРОЛИЧАВАТ ПРОСТОТИИТЕ НА "ПЕТРОЛ"....ПРЕДИ ИМАШЕ ФОРУМ.....ПИШЕШ И ПРАЩАШ,МАКАР И ПРЕЗ АДМИНИСТРАТОР.А СЕГА , ЧЕ ..ПОЩА, ЧЕ...ПОТВЪРЖДЕНИЕ,ЧЕ ОДОБРЕНИЕ И Т .Н.ПАК СИ ПАЗЯТ ЧЕТИРИТЕ БУКВИ.БЯСНА СЪМ ,ЧЕ ПУСНАХА НА ВСИЧКИ О    БЕКТИ-----ЕМЕЙЛ - РЕПОРТ......ЗАЩО НЕ ПРАВИТЕ ЗАСТРАХОВКИ?.........ЗАЩО НЕ ПУСНАХА....ЗАЩО НЕ ЗАРЕЖДАТЕ АВТОМОБИЛИ С ГОРИВА???В КРАЯ НА КРАИЩАТА НИЕ СМЕ БЕНЗИНОСТАНЦИИ , А НЕ ЗАСТРАХОВАТЕЛНИ АГЕНТИ.И ТОВА Е ВСЯКА ГОДИНА КЪМ ДЕКЕМВРИ.АМА ТО ЗАПЛАХИ,АМА ТО САНКЦИИ,АМА УВОЛНЕНИЯ...АМА ХОРА ВИЕ ВИЖДАТЕ,ЧЕ НЕ МОЖЕТЕ ВЕЧЕ ДА ЗАРЕДИТЕ В "ПЕТРОЛ",КАКВО ОТ ТОВА,ЧЕ ДЕТЕ ВИ ПЛАЧЕ СЪС ТЕМПЕРАТУРА,И ВИЕ ЧАКАТЕ ЗА ГОРИВО ЗА БЛИЗКАТА БОЛНИЦА .НО НИЕ НЕ МОЖЕМ.....ИМАМЕ ЗАСТРАХОВКА,ЛОТАРИЯ,ВИНЕТКА,И ТРАНС КАРТ НЯМА ВРЪЗКА С ЦЕНТЪРА И НЕ МОГА ДА ПУСНА КОЛОНКАТА......И ЗАЩО???? ПИТАМ-КАТО МОЖЕ ДА СЕ ПУСНЕ,А ПРИНОЖДАВАТ КЛИЕНТИТЕ ДА ЧАКАТ С ЧАСОВЕ ДА МУ ПУСНАТ ПАРИ НА ТОЯ БЕЗ ПАРИ

АКО Е МОЕТО ДЕТЕ ...МАЛКО ЩЕ Е ДА ВИ СМАЧКАМ,АЗ ИДВАМ ЗА ГОРИВО,ЗАЩОТО ИМАМ НУЖДА В МОМЕНТА.НЕ ВАШТЕ ТЪПИ СИСТЕМИ........ОХ МНОГО СЪМ БЯСНА.И С ЕДНА ДУМА ЗА ДНЕС----НИЕ СИ ИЗГОНИХМЕ КЛИЕНТИТЕ НА КОЛОНКИТЕ.ТОВА Е НАШТА ПЕЧАЛБА.НО ПОНЕЖЕ НАШТЕ УПРАВНИЦИ СИ ВЗИМАТ ГОЛЕМИТЕ ПАРИ...НИЕ ЩЕ ИМ ПЛАЩАМЕ.НЕ СЕ ЛИ УСЕЩАТЕ , ЧЕ ЗА ВСЯКА ПРОМОЦИЯ-ИМА САНКЦИИ----ДВОЙНО ОТ ТОВА КОЕТО СМЕ ДАЛИ НА КЛИЕНТИТЕ.......ЕЕЕЕ ПОМИСЛЕТЕ МАЛКО..., ЧЕ ВСЯКА ПРОМОЦИЯ СЕ ПЛАЩА ОТ РАБОТНИЦИТЕ.....ДВОЙНО.ВСЯЯЯЯКААА ПРОМОЦЦИЯ Е ОТ НАСС-МАКАР ,ЧЕ ЗАПЛАТАТА НИ Е ПО-НИСКА ОТ КРЪВНОТО.ОБИЧАМ ВСИЧКИ ПЧЕЛИЧКИ НА ПЕТРОЛ.НО

ЩЕ ДОЙДЕ ВИДОВ ДЕН!!!

МНОГО ПЪТИ СЪМ ПИСАЛА,НЕ МЕ ПУСКАТ.

ДАНО СЕГА ДА МЕ ПУСНАТ-----ПИСАХ ПО-КУЛТУРНО.ИНАЧЕ....ГИ НАРЕЖДАМ... И ... ЗА ТОВА МИ Е БАРИЕРАТА.

написано 13.12.2013г. събота в 23:34
в град Добрич-селска

ПЕТЪР-ЗАБРАВИ ДА ПИШЕШ,ЧЕ МОЖЕ КЛИЕНТА ДА ПРАВИ И ДА МУ ПРАВЯТ ВСИЧКО.....ОСВЕН ДА МУ ЗАРЕДЯТ ГОРИВО.ИМАМ ИДЕЯ ДА ИМА НА ПЕТРОЛСКИТЕ Б-ЦИИ  ТАБЕЛИ................"ТУК МОЖЕТЕ ДА ИГРАЕТЕ ЗАКОНЕН ХАЗАРТ,ДА ВНАСЯТЕ И ИЗНАСЯТЕ ПАРИ,ДА ПРАВИТЕ ЗАСТРАХОВКИ,ДА СИ КУПИТЕ ВИНЕТКА,ДА ВИ ИЗМИЕМ СТЪКЛАТА-СЛЕД ПОЛИРАНЕ В ЕЛИТНА АВТОМИВКА И ДА ВИ НАЛЕЕМ АНТИФРИЗ В ДВИГАТЕЛА И МАСЛО В РАДИАТОРА,НООООО НЯМА ДА ИМАТЕ ВРЕМЕ ДА ЗАРЕДИТЕ.ТАКА,ЧЕ НАМЕРЕТЕ СИ ФИРМА КОЯТА ДА ВИ ЗАРЕДИ ГОРИВО"......ТЪЙ, ЧЕ ТРЯБВА И ДА СЕ ОБЕСНЯВАМЕ,ЗАЩО СМЕ СИ ИЗГОНИЛИ КЛИЕНТИТЕ И ДА СИ ПЛАТИМ ПРОЦЕНТИТЕ ЗА ГЛОБИТЕ-----ПОРАДИ НЕКАДЪРНОСТ И НЕКОМПЕТЕНТСТНОСТ, И НЕ ПРЕДЛАГАНИ УСЛУГИ И ПРОМОЦИИ.АМИ ЗАЩО  НЕ НИ ДАДЕТЕ И СВИРКИ ДА ПРЕДЛАГАМЕ НА КЛИЕНТИТЕ-КАТО ПРОМОЦИЯ-----ЩЕ ГИ ПРАЩАМЕ ДА СИ ВЗЕМАТ НАГРАДА НА" ЧЕРНИ ВРЪХ"СОФИЯ. А? КАК МИСЛИШ ПЕТЪР ?  ?  ?

Показани мнения 1 - 10 от общо 443 12345 По-стари » >|