СИЕНИТ ООД /img/frontend/nomap.png"

СИЕНИТ ООД

Сиенит,

Приятели ли сте с комунистическата пералня на бившата ДС - Айгер Инженеринг?

Уважаеми господа,
Вашият приятел Иван Тотев няма ли фонд Погребални в дружеството? Как е възможно на негово подставено лице да почине родител в чужбина и да не му дадете средства да го изпрати в последния му път? Нямахте 500 евро за билет ли? Ами вземете назаем от другаря ви Георги Стремски. Покъртителна история…

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Нали знаете поговорката : От цървул чепик не става - такова е положението

Възмутена съм как хора от тази фирма на управленско ниво се държат като деца от детска градина. Собствениците не знаят какво е да дойдат на време за уговорена среща. Нагло те лъжат месеци наред и не се срамуват. Когато е уговорена среща - за тях е нормално изобщо да не дойдат и отново без срам дори не се извиняват за изгубеното време. Докато бях в офиса им дори ги съжалих - беше тотален хаос - служителите само гледат как да пият кафе, да пушат и да се скатават. Това е фирма с несериозни собственици и лош персонал!!!!

Трагична работа е тази фирма просто, бива ли така да се молиш за пари нон стоп и пак нищо. През декември пуснаха едни 60 % за септември и това е, а ето вече идва февруари, как да се справим, как да си платим дълговете, как да си гледаме децата. Но какво им пука на тях нали Денин и Кънчев карат новите автомобили, пък ние нека се чудим с какви пари да идем на работа. Това никъде го няма, иначе сме в Европа, каква Европа братче лично аз съм смятала че имам да взимам от фирмата над 10000 лева и това е без фактурите които трябва да ми осребрят. Повече какво да кажа, за мен такива фирми не трябва да бъдат допускани да взимат нови обекти, докато не си изчистят задълженията. Тях кой ли не ги съди, кой ли не им говори, ама на никой не му пука.

Здравейте, бих искала да изкажа огромното си разочарование от тази фирма! Работих при тях и мога да кажа че по-голямата част от така наречения мениджърски състав са напълно некомпетентни (има и един двама от техническите, които си разбират от работата-но те са изключения) Г-жата Стоянова е най-зле от всичките, с огромно самочувствие и хората трябва да й се молят едва ли не за да си получават заплатите, които са си изработили. Не ходете там ако не искате да затънете в дългове и да ви обясняват ежедневно колко сте некадърни, неграмотни и идиоти!

Ейй,тези хора не се научиха,че за да оцеляват работниците и семействата им трябва да плащат навреме!Господа,засрамете се най-после! "Благодарим Ви " , че отново ни поставихте в ситуация да се чудим от къде да заемем пари,за да подготвим децата си за училище! " Благодарим " и за това , че няма с какво да платим сметките си! Не ви ли е съвестно,че толкова семейства страдат защото разчитат на тези пари? Явно не! Явно ви интересува само печалбата,а работниците кучета ги яли!

Може ли някой да  сподели, дали плащат на фирмите, с които работят.
Започнах работа с тях, но общо взето има много лоши мнения. Моля, споделете или помогнете да не затъвам повече!

Някой ще даде ли по - ново мнение, поне за  2012 как с3е плаща, роднинска ли е фирмата, имали обекти и кои са те, какви са взаимоотношенията, има ли колегиалност, изобщо малко повече подробности. Благодаря!