написано 01.12.2009г. сряда в 11:57
към обект/отдел Търговски
в град Варна

Нещо се случва с завода в Пловдив- явно са го продали или нещо такова защото вчера кото минавах видях монтиран кран там. Някои има ли информация какво ще се случва? А нещо за Варна- като работех витаеше слух че щели да го местят тук? Може пак да се отвори малко работа .....Аз не бих се върнал никога но заблудени познати питат.

написано 20.07.2009г. вторник в 11:58
към обект/отдел ЦУ
Истината е, че в този вид фирмата няма да я бъде - това, че някой е склонен да работи години за една и съща фирма не винаги се дължи на това, че я харесва - може да няма друг избор.... и да се назначават на бетонирани позиции некадърни хора не е донесло на никого дивиденти. Иначе фирмата е "читава", както би се изразила финансовата директорка, но е читава в чужбина - в България е поредната шуро-баджанашка инициатива...
написано 16.04.2009г. петък в 13:52
към обект/отдел Търговски
Кажете нещо повече за търговската дейност в национален мащаб.
Условия на труд и заплащане.
написано 18.03.2009г. четвъртък в 13:53
Не става за работа - намира се на километри от цивилизацията, мениджмънта не знае какво прави, комуникацията в екипите липсва, пълно е с интриганти и връзкари, интервютата още протичат като разпит в ареста.
написано 23.01.2009г. събота в 19:10
в град Пловдив
Оценките са положителни, но това не е защото съм настоящ служител. Мисля , че и бившите служители ще ме подкрепят.
Във фирмата се работи много, но пък тя уважава служителите си и заслужава да се понапънеш. Има и перспектива за израстване - лично аз наблюдавах израстването на някои от колегите - разбира се , те доста здраво работиха , за да го постигнат.
Лично аз се разбирам с всички колеги/ все пак съм търговски представител и е нормално да намирам общ език с всичко живо/. С доста от тях сме приятели, пием по бира в свободното време.
Съотношението работа/свободно време можеше да бъде и с по-голям минус, но ние търговците работата си я създаваме сами. Можем и цял ден да лежим,НО ТОГАВА НИЩО НЯМА ДА ПРОДАДЕМ и фирмата ще ни освободи.
Има и привилегии, за някои от които българските фирми няма да узреят и след 100 години.
Дано с разрастването на структурата всичко това да продължава!
написано 18.12.2008г. петък в 17:25
в град Пловдив
Бъдете малко по-реални.
Вижте за 3 години какво направиха ...
написано 16.12.2008г. сряда в 16:07
към обект/отдел Склад Бургас
в град Бургас
За Бургас-заплашането е сравнително добро за работата,която се върши,разбира се има и неоправдани длъжности(началник склад например).Оставам с добри впечатления от колектива.Потенциал за развитие има ,но е важно на каква длъжност и в кой град стартираш във Вебер(София е ОК).Аз скоро ще напускам и като се замисля по въпроса,малко съжалявам.
написано 12.11.2008г. четвъртък в 23:23
в град Павликени
за съжаление в тази иначе хубава фирма (в световен мащаб) е пълно с интриганти и подмазвачи. Хората , които вършат работа са много малко(но пък работят като за 10 - евала). За сметка на това е пълно с некадърници ( особено от ръководния персонал в София ), които не мога да разбера как още са на работа след толкова години. Колкото до колегите - повечето ще те прегазят само и само да са добре и на ти с шефовете. Условията на работа са сравнително добри - говоря за търговския отдел - но определено има още какво да се желае. Това е от мен - който иска , да заповяда при нас. Успех!
написано 22.10.2008г. четвъртък в 11:09
анонимен">мнение от
Бивш служител съм, за повече информация в кариери.бг.

Връзки

Сайтове за работа