написано 25.05.2014г. в 12:10

ааа, големи  лъжи.

К'ви грижи за човека бе, кви 5лева.

Я се събуди!

написано 19.04.2014г. неделя в 16:21

Докато работех за фирмата, харесвах позицията си с всеки изминал ден все повече, повече... Там научих много неща и мисля,че израстнах като личност. Усеща се грижата за отделния служител. Документите ми при раздялата с фирмата бяха перфектно и бързо оформени.

Вероятно съм имала голям късмет с отдела и колегите. Въпреки че както при всяка длъжност и при мен имаше напрегнати моменти, като цяло съм много благодарна за възможността да бъда част от екипът на фирмата и ще ги споменавам с добро!

написано 01.02.2014г. неделя в 22:01
в град Костинброд

Здравейте,искам да посъветвам всички решили да започнат работа там да си помислят добре.Ходих на интервю януари месец и ми казаха,че след като се срещнат с всички одобрени кандидати ще изберат само един на когото ще направят оферта.На 31,01 ми се обадиха да ми кажат че не съм подходящ за позицията на мотокарист,която в прочем си е чисто хамалска дейност.Те не си търсят мотокарист а общак .Какви са критерийте им никой не каза,какво не ми е подходящото също.Аз съм с дългогодишен опит на тази длъжност,но няма значение.Интересното е как никой от тези които са се явили не е подходящ,след като на 31,01 пак са пуснали обява за същата позиция.Какво търсят се замислете и какво предлагат.На интервюто дори не те пробват на мотокар за да разберат дали ставаш.Или е просто за пред институцийте уж има текучество,а всъщност губят времето на нуждаещите се хора.Какво може да очаква човек от подобен работодател освен изисквания и подигравки.Не пиша тези редове от яд ,че не съм одобрен,а за да знаете,че няма на какво да се надявате.

написано 01.12.2009г. сряда в 11:57
към обект/отдел Търговски
в град Варна

Нещо се случва с завода в Пловдив- явно са го продали или нещо такова защото вчера кото минавах видях монтиран кран там. Някои има ли информация какво ще се случва? А нещо за Варна- като работех витаеше слух че щели да го местят тук? Може пак да се отвори малко работа .....Аз не бих се върнал никога но заблудени познати питат.

написано 20.07.2009г. вторник в 11:58
към обект/отдел ЦУ
Истината е, че в този вид фирмата няма да я бъде - това, че някой е склонен да работи години за една и съща фирма не винаги се дължи на това, че я харесва - може да няма друг избор.... и да се назначават на бетонирани позиции некадърни хора не е донесло на никого дивиденти. Иначе фирмата е "читава", както би се изразила финансовата директорка, но е читава в чужбина - в България е поредната шуро-баджанашка инициатива...
написано 16.04.2009г. петък в 13:52
към обект/отдел Търговски
Кажете нещо повече за търговската дейност в национален мащаб.
Условия на труд и заплащане.
написано 18.03.2009г. четвъртък в 13:53
Не става за работа - намира се на километри от цивилизацията, мениджмънта не знае какво прави, комуникацията в екипите липсва, пълно е с интриганти и връзкари, интервютата още протичат като разпит в ареста.
написано 23.01.2009г. събота в 19:10
към обект/отдел търговски
в град Пловдив
Оценките са положителни, но това не е защото съм настоящ служител. Мисля , че и бившите служители ще ме подкрепят.
Във фирмата се работи много, но пък тя уважава служителите си и заслужава да се понапънеш. Има и перспектива за израстване - лично аз наблюдавах израстването на някои от колегите - разбира се , те доста здраво работиха , за да го постигнат.
Лично аз се разбирам с всички колеги/ все пак съм търговски представител и е нормално да намирам общ език с всичко живо/. С доста от тях сме приятели, пием по бира в свободното време.
Съотношението работа/свободно време можеше да бъде и с по-голям минус, но ние търговците работата си я създаваме сами. Можем и цял ден да лежим,НО ТОГАВА НИЩО НЯМА ДА ПРОДАДЕМ и фирмата ще ни освободи.
Има и привилегии, за някои от които българските фирми няма да узреят и след 100 години.
Дано с разрастването на структурата всичко това да продължава!
написано 18.12.2008г. петък в 17:25
към обект/отдел търговски
в град Пловдив
Бъдете малко по-реални.
Вижте за 3 години какво направиха ...