написано 25.06.2014г. четвъртък в 15:29
в град Аврен

А заплащането какво е или зависи от големината на клона? За малките и големите градове еднакво ли е? И има ли възможност за развитие или пак зависи от клона?

написано 17.06.2014г. сряда в 21:00
към обект/отдел клон

SCR е специалист обслужване на клиенти. Откриваш и закриваш сметки, депозити, обработваш безкасови преводи, предлагаш цялата гама продукти, и продаваш -това е най-важната част. Ако нямаш професионален опит тази работа ще ти е много полезна, ако имаш по-добре нещо друго се захващай. Аз вече се замислям над това дали не направих грешка като започнах. От една страна е интересна работата но от друга  много отговорности за не много пари. Да не говорим, колко неприятно е като ти отказват молбите.Трудът ти е отишъл на вятъра.

написано 17.06.2014г. сряда в 21:00
към обект/отдел клон

написано 14.06.2014г. неделя в 15:23

Здравейте, бихте ли ми казали повече за позицията CSR? Виждам, имат пусната обява, не знам дали да кандидатствам и искам да знам какво е заплащането - ориентировъчно. Също искам да попитам - през колко интервюта се минава, понеже четох, че някъде бяха споменали 3-4 и какво питат на първото, в случай, че ме поканят. Благодаря предварително.

написано 11.06.2014г. четвъртък в 16:34
към обект/отдел обслужване на клиенти

Искам да споделя на всички, чудещи се дали да започнат работа за каквато и да е позиция в банков клон- НЕДЕЙТЕ! Наеха ме преди около 10 месеца, издържах там едва 5! Колегите с които бяхме на обучение (група от над 30 човека) 90% са напуснали! Отношението по клоновете е унизително, карат служителите да извиват ръцете на клиентите БЕЗБОЖНО много, на всеки 15 минути ти се държи сметка колко продажби си направил, директно се налага Лъгането на клиенти- че разни застраховки и кредитни карти са задължителни и ако не го направиш следва да те обявят за некадърен! наблюдавам от както напуснах (за мое огомно щастие) че непрекъснато има по 15 активни обяви и текучеството е огромно. Преди това съм работила в сверата на продажбите и никъде не съм виждала такова безочливо лъгане на клиенти! Изисква се всеки ден да имаш определен брой обаждания към клиенти и да ги подканваш за непотребен за тях заем, има оперативки през 2 дни и В НИКАКЪВ случай не си тръгваш навреме! Заплащането е смешно, бонуси за продажби НЯМА (освен някоя друга раница ако си излъгал наистина много народ). Натоварването е голямо, почти не успяваш да хапнеш, бумащината е огромна, натиска за продажби- ненормален. Просто не се лъжете! Дано да успея да разубедя поне 1 човек от този кошмар- ОББ!

написано 04.05.2014г. в 21:59
към обект/отдел пазарджик
в град Пазарджик

Какво е в мнението ви за озицията консултиране и продажби- микро клиети. Какви за задълженията, само с микро клиети ли се занимава служителя и каква е проблизителната заплата?

написано 22.01.2014г. четвъртък в 12:44
към обект/отдел obb

Немога да си обясня как здържат 5 години едни и същи служители в кл Йерусалим?Трима директори се подменят ,трима охранители ,а персонала все същият -къде гледа Висшето ръководство?Толкова ли са компетентни трите дами от клона-нйа вече csr и МеБД,които налагат мнението си върху всички в клона.Това  банков клон ли е или детска занимлня децата пречат с присъствието си в клона.Дами ако няма кой да ви гледа децата не е мястото там да стоят по време на работният ден.Променете отношението си спрямо колеги не може да командвате вие смешни сте не се излагайте повече а освободете място на младите хора,Вече нямате място в банката.

написано 23.12.2013г. вторник в 23:48
към обект/отдел няма да кажа

В ОББ оцеляват само хората, които са свързани с интересите на мениджърите (най-често лични). Няма значение образование и познания. Познавам хора с абсолютно ирелевантен бакграунд, които прогресират защото мениджърите имат лични интереси от тях. Няма никакво значение какво си направил за компанията и колко години си работил. Лоялността не е уважавано качество там. Също искам да отбележа, че мениджърите не приемат хора които са им евентуална конкуренция в бъдеще и ги обвиняват в "Несправяне с работата". За съжаление трудовото законодателство  е в интерес на работодателя и ОББ намират вратички. Сигурно много позната история за всички, които пишат в този форум.

написано 26.11.2013г. сряда в 20:42
към обект/отдел Клонова мрежа

"Несправяне с работата" на служители с 5-10 годишен стаж... Нещо познато на някой?

Показани мнения 1 - 10 от общо 389 12345 По-стари » >|