написано 23.12.2013г. вторник в 23:48
към обект/отдел няма да кажа

В ОББ оцеляват само хората, които са свързани с интересите на мениджърите (най-често лични). Няма значение образование и познания. Познавам хора с абсолютно ирелевантен бакграунд, които прогресират защото мениджърите имат лични интереси от тях. Няма никакво значение какво си направил за компанията и колко години си работил. Лоялността не е уважавано качество там. Също искам да отбележа, че мениджърите не приемат хора които са им евентуална конкуренция в бъдеще и ги обвиняват в "Несправяне с работата". За съжаление трудовото законодателство  е в интерес на работодателя и ОББ намират вратички. Сигурно много позната история за всички, които пишат в този форум.

написано 26.11.2013г. сряда в 20:42
към обект/отдел Клонова мрежа

"Несправяне с работата" на служители с 5-10 годишен стаж... Нещо познато на някой?

написано 30.10.2013г. четвъртък в 00:52

Тази банка не е лоша като заплащане и обучение.Но зависи на кой управител ще попаднете.Ако е в ТРАКИЯ за Пловдив при К.Д.много лошо.Абсолютна комплексарка и непрофесионалист с болни амбиции.Много подъл и мръсен човек.И страшна интригантка и неЧОВЕК.Помислете добре.Всички бягат от нея.Но не и пука .Мисли се за велика.......особено като сложи къса пола на 150литровите и крака е страшна.Успех на всички.

написано 19.10.2013г. неделя в 18:18

От моята гледна точка, почти няма разлика в длъжностите Консултиране и продажби и Обслужване и клиенти. Аз бях Конс. и прод. и съм била на каса. Доколкото знам и двете длъжности заместват на каса. Поне за малките клонове е така, където няма Обсл. на клиенти. Незнам как е в големите клонове. Иначе таргетите са най-високи за Конс. и продажби. Абсолютно всеки служител има таргет, най-малките са на касиерите естествено. Не е лошо място за работа по принцип, наистина зависи на какъв директор ще попаднете. Заплатата на Конс. и продажби в малък клон е около 620 лв чисто.

написано 16.10.2013г. четвъртък в 17:21
към обект/отдел Ранно събиране на просрочени креди и трети страни

Интересува ме каква е заплатата и условията за позицията "Старши специалист" в отдел "Ранно събиране на просрочени креди и трети страни"

написано 02.10.2013г. четвъртък в 23:29

Разликата е следната: Обслужване на клиенти е много скапана позиция-реално освен,че предлагате кредитни ,застрахователни,депозитни продукти...за което имате план,то трябва и да работите на каса,което може и да ви се случва често.

Консултиране и продажби не работи на каса.

написано 18.09.2013г. четвъртък в 15:56

Някой ще ми обясни ли каква е разликата между  БАНКОВ СЛУЖИТЕЛ "КОНСУЛТИРАНЕ И ПРОДАЖБИ" В КЛОН и  БАНКОВ СЛУЖИТЕЛ "ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ" В КЛОН и каква е разликата в заплатите

написано 20.08.2013г. сряда в 19:10

Реших да споделя и моето мнение.Ако сте студент или току-що завършил ,работата в ОББ би ви помогнала да се научите на дисциплина,да работите под напрежение,да работите в екип ,да общувате с клиенти.Тези умения за в бъдеще навсякъде ще са от полза.Но...много зависи и на какъв директор ще попаднете(имам опит само в клонова мрежа).Ако е някой професионалист ,а не поредния връзкар-можете и да се развивате.Заплащането е ..под всякаква критика -предвид отговорностите- касиер -чисто около 550лв.,обслужване на клиенти 560.Но то най-вече зависи и от връзките,които имате:) Тогава заплатата може коренно да се разичава и да сте на ниска позиция ,а да взимате по-висока заплата от някой над вас.Бонуси те залугват ,че има,но винаги намират причина да не ти ги изплатят.Отпуск-ако си човек на директора,може да излизаш всяка седмица,но ако не си...може и година да не ти я даде...Това е от мен ,ако някой се интересува от детайли-може да пише:)

написано 09.05.2013г. петък в 23:23
в град Пловдив

За хората, които искат да станат част от екипа на ОББ мога да им напиша, че всичко е на късмет при какъв Директор ще попаднете и колектив. За жалост има и непрофесионалисти сложени на длъжност Директор после защо не се справят с резултатите изпълнение на плана. Доста съвестни и честни хора работят там,  но не успяват всички да ги оценят и да им дадат шанс да се реализират професионално. Лично аз не съжалявам, че вече не съм част от тази банкова институция. Късмет на всички бъдещи кандидати за работа там!

Показани мнения 1 - 10 от общо 382 12345 По-стари » >|

Връзки