Студио Модерна България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско Шосе 40, бизнес сграда "Европарк"&markers=София,бул. Цариградско Шосе 40, бизнес сграда "Европарк"

Студио Модерна България

Здравейте!!Аз съм бивш служител на фирмата бил в два отдела - телемаркетинг и инбаунд,напуснах преди около година.Това,което мога да кажа като заплащане е добро,средно съм взимала добра заплата там.Работи се много спор няма в това,за колегите мога да кажа,че са много готини,супервайзорите също,нормално е да има някой друг непоносим колега,но е нормално.Това,което искам да ви споделя,че след почти година работа там можете да почнете в почти всеки един кол център,това е добра школа за търговци.Пак споделям лично мнение.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

нещата са по симпатии в тази фирма, супервайзърите ги мързи да гледат, шанс за развитие нулев

Виждам, че никой не пише за най-важното а именно за заплатата.
Така: 385 чиста заплата за 6 часа на ден пет дни в седмицата около 20 или 22 дни в месеца. Оттам нататък всичко е бонуси.
Бонусна система
Три вида бонуси : за оборот, CR или процент успеваемост от 100 човека и клубни карти.
Оборот над 4000 лв - 6% от оборота. От 2500 до 3999 - 5%. между 0 и 2599 4%.
CR или на колко човека от 100 души сте продали. 6% или шест човека 150 лв. Между 4,5 процента и 5 цяло 99% 100 лв. 3% - 4, 49% - 60 лв.
Бонус клубни карти
50 или повече броя по 5 лв на карта.
От 20 до 49 карти по 3,5 лв на брой. От 0 до 19 карти по 2 лв на брой.
Това са бонусите. Нека всеки да си направи сметка до колко може да ги изпълни.Аз си направих сметка, че бих получавала същата или дори по-малка заплата от това да работя в магазин в мола например. Само, че там заплатата е твърда, а не трябва да се бориш да за получиш 800 лв, примерно. Те са ти гарантирани. На всички нови агенти им се дава да работят с най-слабата база, тоест пенсионери и хора, които нямат клубни карти, хора, които очевидно нямат пари и не купуват толкова често. Ще се опитват да ви промиват мозъците с това, че имало агенти, които правили по 30 хиляди лв оборот на месец само, че те не работят с база като новаците. Те работят с корпоративни клиенти и най-вероятно продават матраци на хотели а не като нас с пенсионери и онкоболни. Няколко пъти звънях на пенсионери с по 200 лв пенсия. Веднъж звъннах на онкоболна жена, два пъти на вдовици.Е, какво да им обясняваш на такива хора да си купят одеало и карта за 80 лв...Случвало ми се е, дори, да ме напсуват, което е нещо нормално и аз съм била клиент и знам, че Студио Модерна имат изключително агресивна политика да набутват хората и са изключително досадни.
Иначе не мога да кажа на бялото черно. Изключително коректни са по отношение на документация и изплащане на заплата. Дават ви да подпишете абсолютно всички нужни документи. Дори декларация за обработване на личните данни, затова, че има видеокамери. Заплатите се изплащат по банков път до последната стотинка. Няма да ви удържат от заплатата, но ще ви удържат от бонусите. А глоби има най-различни. Глоба за закъснение 10% от бонуса на третото закъснение. Четвъртото и петото са безплатн, шестото отново е 10% и т.н. Ако слушалките ви са счупени 90 лв дори и да не сте ги счупили вие и някой друг ако не сте си ги проверили като нищо ще отнесете глобата. Имате само 30 минути почивка и трябва да ги отбележите в програмата ако имате просрочие виж се удържат отново
пари. Нещо което ми направи лошо впечатление е обучението на самата програма. Никой не си дава зор да обясни индивидуално на всеки един агент как се работи с тая дърта програма. А когато не знаеш и допуснеш грешки те отново ти се удържат. Има няколко супервайзора и всички си се подмотват. За мен най-големия минус е стресът, защото това са разговори, които ти идват един след друг и някой път не можеш даже и да смогнеш да си попълниш анкетата. Въпреки,че работния ден е 6 часа, когато се прибрах вкъщи и заспах в 12 часа, главата ми още бучеше. Не можех да се отпусна, не можех да вляза в режим почивка, не можех да заспя, а след като заспах, сънувах как рецитирам скрипта и, че съм все още на работа. Във фирмените имейли, има дори шеги по адрес на един от супервайзорите, че друсал. Как няма да друсаш при този стрес. Общо взето, тази работа е за хора, които НАИСТИНА искат да се специализират в продажбите и биха изтърпяли 700 лв заплата през първите два-три месеца. Има наистина голямо текучество. От една група от 15 човека се отказват около четири-пет още на третия ден, а до две седмици половината са напуснали. Има нова група на всеки две седмици, те са си направили сметката.

Ами какво да ви кажа.Жените са яки ама понамирисват защото са главно от Студентски търсейки Софиянче с апартамент.Другите са просто наркомани без някакви впечатляващи идей.Мениджмънта е по висшият слой на изброените вече.

Здравейте, това е най-фалшивата фирма, в която съм работила. Не започвайте работа там, задкулисни игрички, злословие, а когато ви видят, че можете повече от тях сте аут. Съжалявам, че попаднах в такава среда на малоумници. Видях им далаверите и станах неудобна. Това е за хората, които искат да почнат на работа там. Сега имам нещо и за клиентите, не купувайте братя и сестри, това са фалшиви китайски стоки! Аз каквото съм си закупила, след няколко ползвания е или счупено или развалено. Няма да изброявам...Когато започнахме да продаваме мултикукърите и фрактурите попитах от какво покритие са, за да си правя презентациите, отговора беше -шштттт, не се знае, говори каквото искаш, каменно покритие, тефлоново, и ние не знаем, като се шушукаше, че то е вредно, но клиента не трябва да разбира. Ако ме послушате поне малко, няма да сгрешите! Пиша от един голям град на България! Не купувайте от моловете! Поздрави, и си пазете здравето!

Към висшето ръководство на тази фирма - „не трупайте и не ламтете за онова що ръжда хваща, инфлация-изяжда и молец - прояжда„, защото не е вечно, а в душите ви цари мрак непрогледен, където няма светлина, а това ви измъчва. Независимо, че привидно показвате едно измамно щастие.
И където да отидете и дори намирате, не ще ви остави и за миг това що ви измъчва, тъй като то ще се разраства все повече и повече.
Бъдете благосклонни към останалите и проявявайте онова, което са оставили предците преди нас като завещание. Отнасящо се до това, че живота е дар, който е най-висш и към когото трябва да се отнасяме с внимание и проявявайки желание не за трупане на материали блага, а за да развиваме себе си и онова що сме постигнали да завещаем на следващите.

Работих с тези хора и ми направи удивително добро впечатление това, че в пловдивския си офис имат фирмен имам. Човекът ме посрещна най-подобаващо, "Салам алейкум!" и веднага ме накара да се почувствам у дома в българската Медина, Кърджали. Уви, имат алкохол в офиса (-1 звезда работна среда), но отвъд това не съм виждал такава ислямистка фирма до сега.

По Шария закон чух, че са обезглавили някакъв си там атеист Пивайло Енчев, защото изоставил вярата си и станал атеист, а на него място новия шеф бил Хасан Джамал ал-Багдади, брат на великия Абу Бакр свято да е името му, бивш генерал в Ислямска държава.

Точно тази удивителна всеотдайност към религията, нейното чисто и почтенно изповядване и агресивно разпространяване ме кара мен да съм горд, че съм български мюсюлманин и да подкрепям Алахшънайз с цяло сърце! Алах е велик, велик е и неговият пророк Мохамед, мир нему, ами

В тая фирма работих към до 100 години и след като се уволних мога да кажа само едно, тотал щета. Може да възкликнете, "Кажи честно," но най-голямата ми грешка в този живот е, че напуснах Оксижен. Мислех си, че и други тех фирми биха ме наели за експертизата ми в металите и хартията, но май сбърках. Тук парите текoха като канализацията по улицата пред дома ми в мъълътъ.

Имах почти достатъчно да изхранвам десетте ми деца всеки ден. Дали ще е Мак Доналдс или Фак Доналдс, Субуей или Мъбуей, все намирах по нещо, почти всички дни. Някои дни не оставаха достатъчно пари защото всичко за деня изхарчвах в ефбет (то си заслужаваше де, усещам, че скоро ще е моят ден), за сметка на малък Кимьончо, но останалите нормално ги хранех достатъчно добре, че поне социалните да не ми правят проблеми. Пък и за играчки не ми трябваха пари, покрай металите все намирах някоя джаджа.

Но най-просто казано, работата ми за Ауксионизе (точка) цом беше една от най-добрите. Силно препоръчвам. -1 звезда заплащане за сина ми Кимьон, който така и си остана най-ниския в класа си.

Бургазлии са готини и за моите контакти с мениджмънта мога да кажа само позитивни неща. Сравнително нова съм във фирмата и намирам около себе си доста качествени хора. Отпуск получих лятото, не защото съм връзкарка нещо - просто казах рано на мениджърката си, погледнахме кога има място и готово. В края на месеца е мой ред. Какво повече да искам - мир и разбирателство. И разбиране, когато ти е трудно. Били са ми отказвани някои неща, но сигурно наистина е нямало начин. Има едни две момчета мениджъри - абсолютни слънца. Умеят да ти вдигнат настроението и да те мотивират - виждала съм как с пет изречения на по цигара са надъхвали и най-отчаяните начинаещи, които смятат, че няма да се справят. Това за мен са лидерски характери и качества, допълнително земни, много харесвам и акаунт мениджърката - за нея важи същото. Мисля си, че са се издигнали правилните хора.

Има различни характери и настроения, но почти всеки в началото е удрял по едно рамо, дори да трябва да си остави своята работа - говоря за служителите като мен. Някои са доста млади и въпреки това се държат приятелски и професионално.

Има и хора в тотален разрез с всичко това и са тотално контрапродуктивни на цялата идея, но не си заслужават вниманието - работата си е достатъчно напрегната и никой няма нужда от допълнително напрежение. И не че нямам от какво да се оплача, но понеже има хора, които четат преди да започнат работа някъде, имат право и на едно по-балансирано мнение.