написано 26.07.2014г. неделя в 13:58
в град Шумен

Здравейте искам да попитам защо след поръчка от мен на 23.07.2014 направена по  телефон с ваш служител и поръчката ми беше за :Дормео Мая класическа възглавница и комплект Сиена-олекотена завивка+възглавница.Примен дойде доставка в кашон където имаще олекотена завивка и 1БРОЙ възглавница "МАЯ"или липсва в к-та 1бр възглавница.

Възмутена съм!

Моля за някакво обяснение

написано 09.07.2014г. четвъртък в 23:41
към обект/отдел кол център

Работя във фирмата от година и малко и това което мога да кажа е, че тук който иска и се старае може да научи много за продажбите и да получава оправдана на труда му заплата. Колегите са млади, атмосферата е доста динамична, понякога е доста стресово, но в крайна сметка това е работа, а и къде няма напрежение. Относно заплащането, аз лично работя в отдела за изходящи обаждания на 6ч. и има твърда заплата + бонуси, които в повечето случаи са в пъти твърдата заплата, стига да си хванеш месечните таргети.

написано 27.01.2014г. вторник в 17:35
към обект/отдел Поръчки по телефона

Работя във фирмата от няколко месеца и съм доволен от условията, особено имайки предвид работното време (6ч/ден). Държа да отебележа, че е важно уточнението, че работя в отдел "изходящи обаждания". Обаждаш се на клиенти и им продаваш стока. Ако го прави човек успешно може редовно са изкарва над 2500лв чисто,като максимум съм виждал колега с 5000. Твърдата заплата е няколкостотин лева, останалото е бонуси. Понякога има нерви, има страхотна възможност за качествено обучения по продажби (безплатни, разбира се) има и задружност. Работната среда като цяло е позитивна, а офиса е спретнат и на сравнително удобно място (ж,к, Бокар). Най-много ми харесва, че се ценят усилията и високите резултати, като има постоянен стремеж към увеличаване продажбите, което води и до увеличение в заплатата:) Имал съм много малко спорове с ръководството, btw всички са млади, на не повече от 30г, което е важен позитив. Доволка съм, защото ми се отдава работата и за 6ч. на ден изкарвам достатъчно за да се издържам! Успех на всички кандидатстващи!

написано 05.06.2013г. четвъртък в 15:17

Пълна и тотална загуба на време! Както е казал по-долу колегата за млади и неопитни хора докато намерят нещо по-добро. Истината е че каквото и да намерят ще е по-добро от Топшоп-а.

написано 16.03.2013г. неделя в 13:08

Малко късно пиша по повод заплащането твърдата заплата е малка, но ако те бива с процента можеш спокойно да си докарваш по над 1000 лв.

Хубавото обаче е само това, нервите които се хабят са огромни, шуробаджанащината във фирмата е на много високо ниво, някой по-надолу беше писал за практиката прееби другарче тя е факт. Мениджърите се сменят постоянно с тях и правилата, като смяната в правилата разбирасе е в ущърб на работещите (разбирайте намаляване на заплати). Често се бъркат заплатите и ако не хванеш проблема на време няма връщане за изкараните пари. И не на последно място въвеждат се глоби за всевъзможни неща, най-бруталното, ако за месеца имаш повече от два дни болничен дитектно се режат пари от заработени бонуси и проценти.

написано 08.01.2013г. сряда в 12:23

Някой може ли да каже какви са заплатите на сътрудниците, които работят на телефон?  Знам, че е на база твърда заплата + процент. каква е твърдата заплата и до колко горе долу може да си заработиш допълнително. И моля Ви, не казвайте, че е конфиденциално... нали за това е анонимността на Интернет! =)

написано 23.09.2012г. в 08:45
към обект/отдел централен офис

Реших да публукивам в този форум дълбоко обидена и отблъсната от повърхността и лицемерието на хората, с които се запознах от фирмата.

В продължение на месец и половина бях викана на безкраен брой интревюта все с различни девойки от Словения, бях препитвана по близък до най-глупавия начин! Нито един от интерввюираните не знаеше какво е правил с мен предишния, до къде сме стигнали и аджаба защо съм пак в офиса им. Проформа HR мениджърката си я ползват за телефонистка да урежда срещите, след което не й дават абсолютно никакъв достъп до кандидата. Това граничи с простащина, тъй като няма логика ти да назначиш квалифирциран (вероятно) човек за дадена цел и никак да не го използвяш по предназначение, а само да въртиш два-три изтъркани въпроса на английски по срещите с кандидатите.

Най-обидното в цялото отношение е, че Словенктие видимо бяха убедени, че превъзхождат всичко и всички в България по множество криетерии:) От позицията на multinational company и тотално спекулиращи с високата безработица в страната девойките европейки, всъшност стандарт нямат, нито на поведение, нито на работа вероятно - те уговорка, без да я променят сто пъти (с помощта на HR мениджърката) не могат да направят!!!!

Блестящ финален щрих на моето ходене на срещи с тези хора (защото това не бяха точно интервюта) е, че получих предложение по телефона за една от търсените позиции (не че бях кандидатствала за нея, но незнайно как високоосведомените Словенки ме намериха подходяща за нея) и уверение, че ден след разговора следва на място в офиса да подпиша нужните документи....

Така вече мина месец и реших, че ако не напиша поне тук за този въздух под налягане Студио Модерна ще е глупст от моя страна.

И така - съвет - за млади и неопитни хора може би тази безсмислена фирма е предизвикателство с поситиви в средносрочен план. Но за хора с опит и сериозен стаж зад гърба си е тотално неподходящо място и загубено време да се разговаря с тях.

написано 19.01.2012г. петък в 11:44
към обект/отдел не казвам

Тъжна картинка сме...лъжем хората и продаваме боклуци на страхотно високи цени (ха познайте дали имаме рекламации?), постоянно ни вдигат плановете и стават нереално високи, а в същото време получаваме някакви мижави пари, добре поне че ни осигуряват на реалните суми. Свестните и честни хора барабар с бившия изпълнителен директор избягаха или бягат един по един, фирмата е змийско гнездо, където тактиката "прецакай другарче" е на почит. Новата шефка нищо не прави без да и разрешат от Словения, маркетинг директорката избива комплекси, а главният счетоводител се прави на велик... Тук не само не можете да прогресирате, а направо чакайте регресия... За сметка на това пък има хора, дето на друго място няма как да оцелеят и се правят на велики (справка - леля Жени). Бих препоръчал не само да не работите при нас, но и да не пазарувате от нас!

написано 27.11.2011г. в 18:22

Много зависи какъв е проблема на продукта за рекламация. Това, че сте се обадили означава, че сте записани в системата и в рамките на тези 10 дни ще Ви се обадят. И все пак звъннете пак ако не Ви звъннат от фирмата, Ваше право е (ако не е изтекъл гаранционния срок). Ако мога да помогна с нещо - питайте.