написано 04.11.2014г. сряда в 11:16
към обект/отдел клиент
в град Смолян

Моето мнение ,от което няма да се срамувам.Вземям някои дребни неща от" Студио модерна",гледам рекламите по телевизията и си поръчам.Доставката е много скъпа.Когато набереш телефона служителят от отсрещната страна винаги бърза да затвори,с думите "ще ви върнем обаждането",но уви........Позвънявам втори трети път като видя ,че не съм потърсена ,отсрещната страна ми отхвърля позвъняването.Ако се свържеш със служител и искаш да поръчаш нещо,обещава ти доставка след 3-4 дена,ама не е така,духаш супата с извинение.Почват да ти предлагат други неща от които въобще нямаш нужда,а не изслушват поръчката ,която искаш да закупиш.Да ,вярно е ,че всеки брокер/търговец/гледа да си продаде повече стока ,но не по този нагъл начин.Затова се пускат реклами по телевизията ,клиента гледа и копува ,това което му е необходимо.Служителите ,никак не са учтиви,жалко ,много жалко.Аз сум в търговията от 25 години и се срамувам ,че има такива неучтиви брокери/търговци,посредници/или каквито там се водят.Смятам повече да не пазарувам продукти от обявите излъчвани от "Студио модерна".Много приятели ,позната ми казват ,че щом се рекламира едно нещо по телевизията ,значи не струва,аз започвам да се убеждавам ,че е точно така.Променете държанието си към клиента-служители!И.......Желая ви успех.

написано 01.11.2014г. неделя в 13:28

НЕ КУПУВАЙТЕ НИЩО ОТ ТЕЗИ, ПРОДАВАТ БОКЛУЦИ, КОИТО СЕ РАЗВАЛЯТ ПРЕДИ ДА ИМ Е ИЗТЕКЛА ГАРАНЦИЯТА , А ПОСЛЕ ГО ПОПРАВЯТ ТАКА, ЧЕ СЛЕД СЕДМИЦА ПАК СА ЗА РЕМОНТ, НО ВИ РАЗМОТАВАТ 1-2 СЕДМИЦИ И ВИДИШ ЛИ, ВЕЧЕ НЕ РАБОТЕЛИ С ТОЗИ ПРОДУКТ...

ПЕРСОНАЛА Е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ГРУБ ПО ТЕЛЕФОНА, ПОВИШАВА ТОН НА КЛИЕНТ, ОСТАВИЛ ИМ ПОВЕЧЕ ОТ 500 ЛВ.ЗА БОКЛУЦИТЕ ИМ..

ЩЕ СИ ТЪРСЯ ПРАВАТА ЧРЕЗ АГЕНЦИЯТА ЗА ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛЯ, А МЕЖДУВРЕМЕННО ЩЕ НАПЪЛНЯ ЦЕЛИЯ ФЕЙСБУК С ''РЕКЛАМА'' НА ПРОДУКТА ИМ ЗЕЛЕН СТИЙМ МОП, КОЙТО ''ЖИВЕЕ'' ПО-МАЛКО И ОТ КИСЕЛО МЛЯКО ...

написано 19.08.2014г. сряда в 11:48

шефката на магазин ботев - Илина се държи отвратително и провокиращо като види мъж, използва телефони и за лични запознанства

написано 26.07.2014г. неделя в 13:58
в град Шумен

Здравейте искам да попитам защо след поръчка от мен на 23.07.2014 направена по  телефон с ваш служител и поръчката ми беше за :Дормео Мая класическа възглавница и комплект Сиена-олекотена завивка+възглавница.Примен дойде доставка в кашон където имаще олекотена завивка и 1БРОЙ възглавница "МАЯ"или липсва в к-та 1бр възглавница.

Възмутена съм!

Моля за някакво обяснение

написано 09.07.2014г. четвъртък в 23:41
към обект/отдел кол център

Работя във фирмата от година и малко и това което мога да кажа е, че тук който иска и се старае може да научи много за продажбите и да получава оправдана на труда му заплата. Колегите са млади, атмосферата е доста динамична, понякога е доста стресово, но в крайна сметка това е работа, а и къде няма напрежение. Относно заплащането, аз лично работя в отдела за изходящи обаждания на 6ч. и има твърда заплата + бонуси, които в повечето случаи са в пъти твърдата заплата, стига да си хванеш месечните таргети.

написано 27.01.2014г. вторник в 17:35
към обект/отдел Поръчки по телефона

Работя във фирмата от няколко месеца и съм доволен от условията, особено имайки предвид работното време (6ч/ден). Държа да отебележа, че е важно уточнението, че работя в отдел "изходящи обаждания". Обаждаш се на клиенти и им продаваш стока. Ако го прави човек успешно може редовно са изкарва над 2500лв чисто,като максимум съм виждал колега с 5000. Твърдата заплата е няколкостотин лева, останалото е бонуси. Понякога има нерви, има страхотна възможност за качествено обучения по продажби (безплатни, разбира се) има и задружност. Работната среда като цяло е позитивна, а офиса е спретнат и на сравнително удобно място (ж,к, Бокар). Най-много ми харесва, че се ценят усилията и високите резултати, като има постоянен стремеж към увеличаване продажбите, което води и до увеличение в заплатата:) Имал съм много малко спорове с ръководството, btw всички са млади, на не повече от 30г, което е важен позитив. Доволка съм, защото ми се отдава работата и за 6ч. на ден изкарвам достатъчно за да се издържам! Успех на всички кандидатстващи!

написано 05.06.2013г. четвъртък в 15:17

Пълна и тотална загуба на време! Както е казал по-долу колегата за млади и неопитни хора докато намерят нещо по-добро. Истината е че каквото и да намерят ще е по-добро от Топшоп-а.

написано 16.03.2013г. неделя в 13:08

Малко късно пиша по повод заплащането твърдата заплата е малка, но ако те бива с процента можеш спокойно да си докарваш по над 1000 лв.

Хубавото обаче е само това, нервите които се хабят са огромни, шуробаджанащината във фирмата е на много високо ниво, някой по-надолу беше писал за практиката прееби другарче тя е факт. Мениджърите се сменят постоянно с тях и правилата, като смяната в правилата разбирасе е в ущърб на работещите (разбирайте намаляване на заплати). Често се бъркат заплатите и ако не хванеш проблема на време няма връщане за изкараните пари. И не на последно място въвеждат се глоби за всевъзможни неща, най-бруталното, ако за месеца имаш повече от два дни болничен дитектно се режат пари от заработени бонуси и проценти.

написано 08.01.2013г. сряда в 12:23

Някой може ли да каже какви са заплатите на сътрудниците, които работят на телефон?  Знам, че е на база твърда заплата + процент. каква е твърдата заплата и до колко горе долу може да си заработиш допълнително. И моля Ви, не казвайте, че е конфиденциално... нали за това е анонимността на Интернет! =)