МАРИНА ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Габрово,квартал Войново&markers=Габрово,квартал Войново

МАРИНА ООД

значи със сигурност човека е настабилен психически в единия ден нормален след няколко дни обижда и говори някви несвързани неща ако може да търпите такъв работодател може да си работите аз повече от два месеца неможах да го изтърпя просто казано малоумна утрепка

Най-отвратителното място на което някога съм бил. В предишните коментари всичко е описано много добре само ще добавя: Ако искате да бъдете мачкани, унижавани, обиждани, псувани, да чистите тоалетните (без значение на каква позиция сте, защото почистващ персонал няма) и още и още..... Добре дошли във фирма Марина.

Романа Тютюн на Талев....
..... Описва много ясно, точни и добре тази феодална фирма Марина ООД....
Кръвопиец и без душен човек, само забравил се, реещ се сред облаците към момента, но след някоя и друга година....
.... Гниещ в земята, забравен дори и от близките си и проклина от много други хора.....

От 2 месеца не си получавам заплатата... Когато се свържа със счетоводството, отговора е Г-н Лазаров не е наредител да ви плащаме. Интересното е, че на част от персонала заплати има, останалата не малка част 2 месеца ядем въздух. При опот да говорим с него, все е в среща и не връща обаждане. По- голям измамник и безотговорник от него няма. Още следващата седмица ще има сигнал в Съда ! Бял ден да не види.

И така - искам да дам обективно мнение за тази фирма към настоящия момент!
ВСИЧКО Е ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА!
Няма човек, уважаващ себе си, който да се съгласи да работи тук при тези условия - Ниска заплата, направо подигравателна, Нулево отношение от страна на шефа. Постоянно Недоволство от свършената работа и Неоценяване на работника. Незачитане мнението на работника.
За жалост това е един работодател, който използва ниския стандарт на живот в Северна България и високото ниво на безработица там, за да експлоатира своите работници и да ги принуждава да му работят за безпари. Този коментар го оставям тук, не защото са искам да очерня името на фирмата (повярвайте, по - черно няма накъде!!), а защото се надявам да го видят повече хора - това е предупреждение и призив - НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА ЗАПОЧВАТЕ РАБОТА ЗА МАРИНА ООД!! САМО ЩЕ СЕ РАЗОЧАРОВАТЕ!!

Пичове ето начин как да си изкарате малко странични доходи от този сайт https://r.adbtc.top/1092055
Плащат в биткоени. Аз си докарвам до 0.1 BTC всеки месец.

Познавам няколко човека, които работят там и всички са сравнително доволни от заплащането и отношението. Моя приятелка е вече 10 години във фирмата. Аз от позицията си на клиент винаги съм била качествно обслужвана. Служителите са любезни.

ОЩЕ ли съществува тази фирма ???? Боже мой... банкет ще вдигне половината свят когато се махнат от картата на България по един или друг начин.. жалък управител.. лъжец, лъжец, лъжец...

На каква работна длъжност сте били там ? Или в момента се подмазвате ? или най-вероятно поредния тъп коментар на дядо гошо ..
Най-щастливия ден, а предполагам и на повечето хора, които са били в тази фирма, е напускането от тази гад !

Дребни душици!!!Алчни,егоцентрични,мързеливи,неблагодарни....Смелчаци големи,хаха!!!Колко сте жалки,Боже! Може би мъже?????О едва ли,кой истински мъж се крие когато обижда зад псевдоними-НИКОЙ!Аз обичам тази работа и бих се радвала пак да я имам...но я загубих.По това съдя,че всички вие путьовци не сте били за там.Благодаря от все сърце на Човека и мой бивш шеф г-н Георги Лазаров.Успех!!!