написано 12.11.2013г. сряда в 15:09

Нещата стоят така:пари се дават на 2-3 месеца евентуално , отношението от страна на селяндура лазаров се диктува единствено от чобанските му прищявки , ако сте жена бъдете готови да бъдете онождани редовно от гореспоменатия селяндур , работна отмосфера -отвратителна , колеги-под всякаква критика(ПОВЕЧЕТО) , чобана лазаров не обича да плаща и на доставчици, не са една или две тайвванските фирми ужилени от наглия комплексар , абе изобщо бягайте далеч....

написано 10.08.2013г. неделя в 14:41
към обект/отдел офис
в град Габрово

Пожелавам много успех на колегите си, а на тези, които решават да си тръгнат - наслука на новото място. Все пак трябва да се работи, а не само да се скатаваш. На което и да е друго място половината от хората няма да бъдат търпяни толкова време, колкото в МАРИНА.

написано 22.05.2013г. четвъртък в 22:32
в град Габрово

Фирма Марина ООД е като кошер с пчели.Само че вместо Кралица маика имат един голям зъл Стършел и една камара търтеи,които Пчеличките работнички носят на гърба си и вършат и тяхната работа.Ако зависеше от фирма Марина ООД светът нямаше да знае що е това М Е Д !!!

написано 17.04.2013г. четвъртък в 22:16

Георги Лазаров е голям боклук. Един смотан колибар. Едва ли е завършил и килийно училище. С пари не може да си купи едно нещо дето няма - РАЗУМ.

написано 14.03.2013г. петък в 11:03
отношение шубе го/я е и не казва!
към обект/отдел ремонт
в град Айтос

до кога семействата ни ще сме на заем за да си платим разходите вашите щерки яли ли са като моята подсладена вода с хляб за закуска и лук с маслини за вечеря поради липсата на друго

написано 19.02.2013г. сряда в 00:41
в град Габрово

Трудно може да се опише цялата нерадостна, тягостна и стресова атмосфера във фирмата ,като основна причина за всичко това се явява упавителя(собственик) Георги Лазаров (дори тук немога да се пречупя и да сложа г-н пред името му , това предполага персоната да има поне капка достоинство). При въпросния индивид има широк набор от психиатрична патология в комбинация с цял набор комлекси . От тук нататък сами си представете да се даде почти безконтролна власт на подобен субект ..... Освен всичко друго тук става дума и за почти пълна интелектуална дисфункция , а скоро ми попадна една мисъл на Й.В.Гьоте "Няма нищо по-опасно от глупака, който се опитва да играе ролята на умен."

Сега да се аргументирам за оценките , които ще оставя по-долу

1.Заплащане погледнато като абсолютни числа става дума за нормални за региона пари , но като се вземе предвид ,че работния ден е 11-12ч. + всяка събота , осигуровка на минималния праг , опускът е нежелателен и се заплаща минимално (ако въобще се плати). Няма определена дата или период за получаване на възнаграждението , редовна практика е забавяне от месец, два,три понякога и повече . Във връзка с изброените факти мисля , че -3 е справедива оценка.

2.Тук просто скалата е твърде малка ако имаше -10 толкова щях да поставя (пак да поясня 99% от тази оценка е заслуга на Г.Лазаров) , и така -5.

3.Не се сещам за някакви привилегии ,от друга страна има доста неща регламентирани с КТ и наредби на МТСП ,които не се спазват . Така че -4.

4.Почти всички са "на тръни" когато става дума за сигурност на работното място ,и най-малко провинение по критериите на Г.Лазаров и в зависимост от настроенито му може да ви прати да си подавате молба за напускане(естествено всичко това гарнирано с поток от обиди ,откровенни цинизми и вулгарност от която и закоравял каруцар би се изчервил) , оценка  -5

5. В т1 описах за каква ангажираност става дума , реално отиваш на работа сутрин и се връщаш не по-рано от 18:30-19:00ч. Когато , няма много работа по преките ти задължения може да се измисли всякаква безсмислена дивотия само и само Г.Лазаров да гледа как се гърчиш в угода на прищевките му . Оценка -5.

6. Това пък какво е? Всеки знае , че рано или късно ще си намери друга работа или ще бъде уволнен. И само за да не съм пълен черногледец (може би известна част от безгръбначната фауна около шефа има някакви преспективи) ще дам оценка -3

7. Ако нямате кола сте за никъде. -3

8. Повечето са или поне са били свестни хора , но не малка част са зомбирани са се превърнали във волни или неволни доносници. -1

9. Ако кажа ,че не са пожени усилия за работната среда ще съм откровен лълец , както в слогана на една реклама "за някоѝ работи трябва и акъл" , а това е дефицитна категория в мениджмънта на фирмата. Така че -2

И накрая като обобщение бих завършил отново с Й.В.фонГьоте- "Където глупостта е образец, там разумът е безумие"

написано 28.12.2009г. вторник в 16:07
към обект/отдел БЛАГОЕВГРАД
в град Благоевград

Нека Коледната звездада огрява вашия път в живота,Нека здравето и късметабъдат ваши спътници,а сърцето и умът -ваши съветници!И не забравяйтеда оставите едноотворено прозорчев сърцата сиза хората, които ви обичат!Весела Коледа и Щастлива 2010-та година!

написано 23.10.2009г. събота в 14:23

Моля, моля, колеги!Кой, питам, ви дърйи на сила?Много лесно е да завиждаш и да сипеш обиди, но половината от вас, които сте писали тук сте за окайване. Милите, преработилите се и тн. Ами, като сте толкова недоволни, търсете си работа навън и след няколко месеца пак елате тук. Може би няма да ви е толкова крива фирмата.

написано 12.10.2009г. вторник в 11:12
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Габрово

Като е такава лудница, защо има колеги с толкова години стаж там??? То недоволни във всяка фирма могат да се намерят...а и някой да не ви държи на сила там??? И моля,моля обидите по адрес на шефката са крайно просташки и некоректни

Връзки

Сайтове за работа