Агенция по заетостта /img/frontend/nomap.png"

Агенция по заетостта

Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Не,си заслужава загуба на време, няколко предложения за работа който не са валидни.

Има ли някой, който вече е бил на интервюто за "Специалист, управление на човешките ресурси" по проект "Родители в заетост. Ако Има искам да помоля за информация .

Ако не уважавате себе си започнете работа в Бюро по труда или в Регионална служба по заетостта. Там ще срещнете лелки, недоволни от живота и завиждащи на всички по-млади от тях, мрънкащи и изключително некомпетентни, нежелаещи и неможещи да променят остарелите си разбирания за метод на работа. Докато в администрациите е пълно с този тип служители, не мисля че ни чака нещо добро. Ценят се подмазвачеството, натегачеството, обясненията колко "много" работа си свършил, докато реално се мотаеш, просто защото така си свикнал и толкова си можеш.
Когато се появи казус, екип от 5 човека има 5 различни мнения - кое от кое по-некомпетентно.
Заплатите са ниски за млади хора, които искат и могат да работят, но за точно тези лелки са дори прекалено високи предвид вършеното от тях.

Не съм служител в ДБТ. За щастие.

Налага ми се да ходя там (в различните ДБТ в София).
В последната една година явно са подменили основно служителите, като новите са едни безкрайно некомпетентни, неучтиви, вкиснати лели.

Не е нормално аз да ходя да им обяснявам какви са законовите изисквания или вътрешните инструкции на АЗ по отношение на тяхната работа. Би следвало някой друг да им го е обяснил след назначението. И там стана, както в много други държавни органи - лелята коли и беси, като те кара да изготвяш и да изваждаш купища ненужни документи, всяка с различни изисквания според деня и настроението; като ти знаеш, че си прав и изпълняваш всички законови изисквания, но не можеш да убедиш всемогъщата леля в правотата си или във върховенството на закона. Тя, все пак, не е сложена там да размишлява.

От самата Агенция по заетостта нямам оплаквания - там хората са отзивчиви, интелигентни и учтиви.

Моля, някой ако има информация, как протича конкрса за " Експерт ваучери за заети лица" да пише !!!

за всички,които се явяват на интервю за трудов-медиатор,това не е интервю и събеседване,а направо си е изпит,затова колко сте запознати със законовата уредба относно дейността на агенцията по заетостта и всякаква обща информация не би ви била от полза.Въпросите са конкретни и се оценяват по точкова система,парадокса е ,че за да е обективно оценяването,би следвало изпита да е писмен,а не комисия произволно да решава,кой как се е представил,могат да възникнат спекулации относно това,при положение,че няма черно на бяло с какво да се удостовери дали участниците в интервюто са се представили на ниво,задоволително и тн....и съответно колко точки са заслужили за отговорите на конкретния въпрос,зададен на така нареченото интервю.Да се смееш ли или да плачеш,както всяко нещо за съжаление в милата ни България!!!

Здравейте!
Бих искала да ме насочите какви въпроси задават на интервюто за длъжността-трудов медиатор,ако някой знае по-конкретно.
Благодаря предварително!