написано 22.11.2012г. петък в 18:51

Фирмата беше много хубава и бе на 1 място когато работех там. Ама Ямаков я разби тутално и принуди всички млади и кадърни служители да напуснат през 2006 г, още тогава хирмата фалира, нямаше заплати. Жалко за хубавата фирма

написано 04.01.2012г. четвъртък в 10:11
отношение шубе го/я е и не казва!

Имам един въпрос. Автопатрулите по един или по двама човека са??

написано 27.11.2010г. неделя в 10:48
към обект/отдел СОД
Беше някога добра фирма но се появиха мошенници ,които съсипаха фирмата- тези хора трябва да понесат своята отговорност
написано 06.07.2010г. сряда в 12:27

Здравейте Колеги. Много ще сам Ви благодарен ако ми напишете информация за един бивш Ваш шеф. Той се казва Иво Атанасов и е бил уволнен от Вашата фирма. Много се интересувам от тази информация защо е бил уволнен, как се е отнасял кам служителите си т.с. подчинените му. Много ми е важно да получа колкото може повече новини и инфо за него. Благодаря Ви предварително на всички за това...

написано 16.11.2009г. вторник в 11:34

Не се дава отговор какво е истинското състояние на фирмата -г-н Ямаков знае много неща но май го прикривате-фирмата е общинска и е престъпление да се източват пари от нея за партии и други цели .

написано 11.09.2009г. събота в 17:53

С отстраняването на г-н Ямаков във фирмата се опитва да изгрее слънце - дано се оправят нещата - но има още много за отсраняване от фирмата

написано 19.08.2009г. четвъртък в 11:04
Във фирмата работата не върви защото ръководството не желае да се вслушва във мнението на кадърни можещи и честни служители.Крайно време е г-н Ямаков да си подаде оставката а така също и неговите приближени.
написано 01.06.2009г. вторник в 21:33
Az se kazvam VESELA i rabotia vav firmata ot 5 godini i za momenta niamam seriozni oplakvania za da me nakarat da napusna.Obshto zeto pochti vav vsichki firmi s tazi deinost sa na edno nivo , s malka razlika che v EGIDA ni plashtat vsichki vidove osigorovki i zaplashtaneto e redovno.AZ LICHNO SAM DOVOLNA
написано 23.05.2009г. неделя в 19:32
Изпълнителния Директор е заобиколен от доносници и подмазвачи - много бързо забрави 2006г. когато се събираше подписка в негова защита - не е даден още отговор за гарнизонното стрелбище - правят се грешки след грешки -