написано 31.07.2014г. петък в 18:33
към обект/отдел някъде в мизерията
в град Лясковец

Колеги, шеф Банков се уплаши, че утре ще спрем работа и мина да ни увещава с по 100 лева (както Ви казах по-рано) с надеждата да работим съвестно. Скъпият ни работодател забравя поговорката " Гладна мечка хоро не играе". Втори път Ви задавам риторичния въпрос как ще си платим сметките и заемите, а и ще останат пари за ядене и да ходим до "великата фирма" АРКУС.

Гарантираните 60 % от БРУТНАТА РАБОТНА ЗАПЛАТА ( това е сумата долу в ляво на фиша ) от КД не са 100 лева.Пример:

60 % от 600 лв. са 360 лв. минус 240 лв. аванс е заплата 120 лв.

60 % от 700 лв. са 420 лв. минус 240 лв. аванс е заплата 180 лв.

60 % от 800 лв. са 480 лв. минус 240 лв. аванс е заплата 240 лв.

60 % от 900 лв. са 540 лв. минус 240 лв. аванс е заплата 300 лв.

и т.н.

Утре отново трябва да спрем работа защото това, което ни дадоха днес е подаяние, нарушиха собственоръчно подписаното от тях споразумение както и КТ ( може да ги съдим ). Стига сме влизали в положението на "великата фирма" енергото и банките влизат ли в нашето?

Г-н Банков какво ни каза  - "животните може да карат само на овес" значи ние може на хляб и вода. Директорите карат ли на хляб и вода или си хапват хубаво, не слизат от служебните коли, говорят си по телефоните (които им плащаме ние), а скъпата ни госпожица Станева и тя ли си даде 100 лева.

Утре отново спираме и стоим докато не ни изплатят поне разликата до 60%.

П.П. Да не плачат, че нямат пари всички шефове имат в банковите си сметки милиони. Вчера идва банка да описва за кредит.

написано 30.07.2014г. четвъртък в 18:41

Това им стана интересно!!!Да се гледат по телевизора на всяко 1во число...

написано 25.07.2014г. събота в 20:41
към обект/отдел накъде в мизерията
в град Лясковец

Колеги, от сигурен източник знам, че шефовете ни готвят изненада, вместо 60 % заплати ( за 700 лв. заплата 60 % са 420 лв. - 240 лв. аванс е 180 лв. ) са ни нафласили по една 100 лв. банкнота за заплата. Пак ни излъгаха с споразумения и не спасват КТ. В началото на месеца се стреснаха, а сега им пари под краката за изпълнението на договорите - бригади, 3 смени и никъкви отпуски. Сега трябва да спрем и да си искаме нашето, защото трябва да се плащат сметки и заеми. Между другото нямало на 28.07 да дадат разценките.

П.П. Да сте видели някой от ДИРЕК_ТОРИТЕ да е слазал от колата си ( днес един май изкаще да Ви заги с новата си мощна и черна кола)

написано 09.06.2014г. вторник в 11:25
отношение шубе го/я е и не казва!

Продавам дипломи за средно и висше образование. За повече подробности ми пишете на и-мейл [email protected]

написано 06.03.2014г. петък в 21:54
към обект/отдел Оператор на биологична единица
в град Лом

Мизерна работа нямат дори и препарат за миене на раце да не говорим за други работи,правят се икономи от обработките на детаилите с цел точене на пари и нищо за работника

написано 27.02.2014г. петък в 16:55
към обект/отдел 6381-6-011403-477

Фирмата е сключила таен договор със всички банки,кредитни институции и електроразпределителни дружества и каквото още се сетите,нарочно да закъснява със заплатите за да може после да плащате лихви и наказателни вноски заради ВАШЕТО ЗАКЪСНЕНИЕ по погасявяане на задължението ви!! :)))

написано 28.08.2013г. четвъртък в 19:15
в град Аврен

Най-пропадналата фабрика във Велико Търновски регион!Условията на труд са ужасни,липсва хигиена и нямаш права!Защо нямаш права ли? Защото работодателя казва "На портала чакат още 903824 човека,като не ти изнася се махай".Те хората ритат да работят в тази мизерия нали?Много проверки трябва да бъдат направени от съответните служби,защото много от правилата за здравословни и безопасни условия на труд не се спазват и хората там се чудя как още са физически добре.Когато идват одитори и всички нередности гледат да се прикрият за момента и бива заповядвано на работниците да действат,а те понеже са страхливи и изпълняват.Не останаха млади хора,защото всички избягаха на други места с по-добро заплащане и условия на труд.

написано 07.01.2013г. вторник в 19:14
в град Лясковец

Отвратително място с още по-отвратителни работодатели! Ниско заплащане,лоши условия на труд,синдикатите не защитават работниците и така с няколко думи.Нямаме хигиенисти,които да чистят тоалетните,защото ги изгониха и ни карат ние да чистим.Хората почнаха да ходят по нужда извън цеховете,защото е гнусно да влизаш в мизерните тоалетни.НАСИЛСТВЕНО НИ КАРАТ ДА ИЗЛИЗАМЕ НЕПЛАТЕН ОТПУСК,А ИМА ХОРА С ПО 50+ ДНИ ПЛАТЕН ОТПУСК.Когато си болен ти пращат проверка в дома ти за да те проверяват дали лъжеш или не ! Нещо,което нямат право да правят и ако не те намерят у дома (отишъл си до аптеката или да си купиш хляб) те карат да връщаш парите,които ти плаща работодателя ! ! !

написано 30.11.2012г. събота в 23:03
към обект/отдел 200
в град Горна Оряховица

Много е зле тази фирма,след съкращенията започнаха да измислят странни заповеди,може би искат да я докарат до фалит.

Показани мнения 1 - 10 от общо 248 12345 По-стари » >|