Уолтопия / Walltopia https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България 1В&markers=София,бул. България 1В

Уолтопия / Walltopia

не стават за нищо

Не се заблуждавайте даже за миг, видите ли обява за работа...бягайте в обратната посока даже да ви предложат милион, накрая ще ви глобят за 3 милиона.
Дори това да е последната ви възможност за оцеляване не правете тази грешка: ще сте поредният парашутист в канибалското селище.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Здравейте, работя в Уолтопия от половин година и засега не съм имала лоши впечатления-работното време и отпуските са гъвкави, средата е приятна и офисите са снабдени с всичко необходимо. Колегите са отзивчиви, позитивни и от първия си ден там се чувствах в свои води. Има прозрачност във фирмата, което на много места липсва. Разбира се, има много отдели и дъщерни фирми и може би не всеки е срещнал същото отношение, което аз съм, но засега се чувствам оценена за труда, който полагам и не съм попадала в ситуация, от която да ми "светне червената лампичка". Има обучения за най-различни неща - от срещи за нови служители, които искат по-бързо да разберат фирмената политика, до платен от фирмата курс за катерене. Минус е, че не предоставят служебен телефон, но на фона на всичко останало това не е особено голям проблем. Всяка позиция, с която съм запозната,е свързана с изпълнението на различни дейности, контакт с останалите отдели и дъщерни фирми и работата не е еднотипна. Препоръчвам!

За Уолтопия мога да кажа че не всичко е цветя и рози но за съжаление е една от много малкото фирми в България която спазва трудовото законодателство. 99 % от фирмите не го спазват иначе уреваха държавата за прословутите първи 3 дни от болничните. В София пак казвам за съжаление фирмите които спазват трудовия кодекс най вече за работно време извънреден труд и др. се броят на пръсти и няма никакъв контрол от институциите.

Тия коментари гъвкаво работно време и теб подобни мога му кажа да го духа нищо вярно гъзолизник човек умря на работа в летница каза че не му добре фълиха го в един ъгъл и след колко часа се сетиха да идат да го видят и на капак гледаха да го изкарат на вън да не вътре лека му пръст тея милиони на тоя помяр Иво пенчев и метин мангасара за лекарства ги дадат

Едно наистина ужасно работно място. Ако искате да бъдете овиквани за щяло и нещяло там е мястото ви! В тази фирма няма такова нещо като изслушване на мнение или въобще второ мнение различно от на Ивайловицте, щом някой от тях го казва - така е.

Глоби, крещене, ниска заплата - чудно!

Взеха ме като стажант това лято и милиардите веднага започнаха да се сипят. А аз дори нямам 16 години навършени, каму ли пък 18! Един месец работих и си купих едно Ферари, сега след втория смятам да си купя къща. Пък до края на годината гледам да стана член на борда на директорите в Амазон. Само един голям кур в тая фирма, сред колегите има едни наркомани от съседната компания Оксижен, те са от луд по-луд. Алкохолици до един, имат си бар в стаята на програмистите, пък на всичкото отгоре там заплатите още по-високи. За това, -1 звезда работна среда. Иначе топ!

От няколко години съм в компанията. На мен ми харесва. Има разнообразие и се търси отговорност в това, което правиш, а не просто да наливаш данни от една таблица в друга или да цъкаш по цял ден в някакъв софтуер. Да, има напрежение от време на време, ама къде няма?

Иначе глоби няма вече и даже смениха работното време на доста по-гъвкаво. Ще видим докога, разбира се, но засега изглежда да работи.

За да си струва да работите там и за да ви остава смислена сума след ЗАДЪЛЖИТЕЛНИТЕ глоби, трябва да искате минимум 3000 лв. НЕТО заплата. Иначе оставате с нищо!