Лидл България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Равно поле,ул. 3-ти март 1&markers=Равно поле,ул. 3-ти март 1

Лидл България

Много съм разочарована от филиал Пловдив Пещерско шосе. Дъщеря ми беше подписала договор за практикантска програма и когато дойде деня да започва след като са й дали дори служебни дрехи са й заявили, че договора е бил прекратен. Без да бъде уведомена. Това е първият й договор за работа и е много разочарована. Много некоректно отношение.

Не започвате работа във фирмата, освен ако не обичате интригите, сплетните и лицемерието!
Робски труд и робовладелческо отношение от страна на мениджерите на ниско ниво към всеки, който не прилага гореописаните качества!

Кандидатствах на два пъти при тях и два пъти ми отказват , без да ме извикат на интервю и без обяснения . Странна работа като имам супер много опит в сферата , покривам им всички изисквания даже ги надхвърлям . Обявите им не слизат от сайтовете иначе . Като ида в магазините са главно сърдити е гневни хора , явно това се харесва. Със сигурност нито ще си губя времето да им кандидатствам , нито ще препоръчам на някого ...

Като клиент нямам нищо хубаво да кажа за тази верига. Цените са космически, а качеството на обслужване е повече от долнопробно. Още по-зле е съпорта им. Ако си потърсите правата на телефона за клиенти ви блокират номера моментално, което значи че това им е практика и така процедират с клиентите, на които уж толкова държат да бъдат доволни от пазаруването в Лидл.
Мога да си представя колко зле е да работиш там. За да не ви се налага да се тръшкате за малко пари направете като мен и започнете да трупате биткойни онлайн напълно безплатно - https://freebitco.in/?r=563783

Кандидатствах наскоро в един от филиалите на Лидл. Интервюто се водеше от двама меко казано неадекватни уж началници . Единия не знаеше къде се намира . Задаваха страшно много въпроси за фирма в която работих преди 10 години и не помня повечето неща. Искаха и много лична информация . Накараха ме да си представя , че работя при тях и ми задаваха въпроси на който отговорих без проблем , защото имам доста опит в тази сфера, но явно на тях не им хареса това , защото на другия ден получих отговор , че не ме одобряват . Явно не им харесват хора който мислят. Да са здрави...

Имах възможност да изпробвам методите им на селекция в тази фирма. - Не съм попадал през животът си на такава трагедия! - Изключително зле подготвени с познания под екзистенц минимума.
После си направих да проверя професионалната квалификация на тези, които селектират кадри. - Както и очаквах тези хора са без какъвто и да е опит! - Едната завършила политически науки и изкарала една следдипломна квалификация по ХР, другата пък завършила ХР ако това може да се нарече професия! Да не говорим, че са на възраст около 30-те години...- Сиреч не само нямат подготовката, а ми и никакъв опит.
Никога не съм попадал на такава трагедия!
НЕ МЕРСИ! - НА ТОЛКОВА НИСКО НИВО НЕ СЪМ ПОПАДАЛ НИКОГА ПРЕЗ ЖИВОТЪТ СИ!
Неквалифицирани кадри подбират персонал... - Пълен цирк!

Здравейте приятели ето един начин как, да си изскарате малко странични дохои от интернет чрез този сайт:
Това е най- добрия сайт от този тип Advertising Network с над 30 милиона акаунта в целия свят, или казано на български споделяне на реклами, като едни хора споделят и плащат за тях а други гледат и печелят пари.
Най-хубавото, е че има програма за лоялност и колкото повече го развиваш толкова почече ти плащат. Като плащат с крипто валута.
Аз лично го развивам вече повече от 3 години и съм супер доволен докарвам си близо 0,01 BTC на месец което е около 340$ и ми идват доста добре в днешните трудни времена.

Така че ако имате свободно време може да пробвате. А пък ако нямате такова може да сложите Bot който ще натиска вместо Вас ето линк: https://faucetcollector.com/?ref=350409
Само ще трябва да ви предопредя да не ставате много Алчни и да Не го пускате да работи non-stop24 hours, тъй като могат да ви хванат и да ви изстрият акаунта. Аз лично го пузскам от време на време.
И последно ето и линк как да си обмените криптото с реална валута чрез тази борса: https://accounts.binance.com/en/register?ref=L7ZP0VQK

Надявам се да съм ви бил полезен: Успех!

Работих до преди около година в Централния склад на Лидл в Равно поле, но напуснах, защото си намерих по-спокойна работа за същите пари.
Почти изцяло колегите бяха отзивчиви и правеха всичко необходимо, за да ти показват това, което не знаеш и т.н.
Има три главни отдела в склада - прием, комисиониране и изход стока. Тези три отдела имат по един ръководител, а над тях е шефа на склада (казва се Георги Чичиков). Та този Чичиков е най-противния и злобен шеф, който можете да имате. Но както почти навсякъде в България, кадърните хора са чираци. Под него има ръководители на по-ниско ниво (в т.ч. А.Алексиев, Г.Костадинов, Богатинов, Шулев и др. които са в пъти по-работливи от Чичиков) Аз не срещнах колега в склада, който да каже нещо хубаво за него. За много хора, които напуснаха преди мен, той е основата на напускането им, но никой не я казва публично.
Ако решите да кандидатствате за работа в склада, винаги имайте едно на ум и потърсете мнение на бивши и настоящи служители.
В Лидл ти трябва и малко късмет, ако попаднеш в хубав отдел/филиал, ще се чувстваш добре и ще можеш да прогресираш. Но ако попаднеш на кофти ръководители, ще те мачкат психически и ще ти трябва силна воля. Затова и отзивите тук са противоречиви, защото зависи от работното място. Познавам хора по филиали, които работят там вече 10-11-12 години.

Тъй като нямам фейсбук ще споделя мнението си тук. Искам да се оплача от охраната на фирма Енигма гард в магазина Ви от който пазарувах. Влезнах за промоция за препарат за съдове, попитах на касата, тъй като в магазина не намерих въпросния продукт. Касиера не бе сигурен, но затова пък охрната се намеси грубо и ми каза, че промото е свършило да се махам. Охраната беше само с бадж, черно яке, възрастен човек с негови си дрехи, стари скъсани черни обувки побелели от солта, необръснат, мирише на пот и мазна коса. Отговорих му, че промото не е свършило и го помолих да не се меси в разговора. Момчето от касата отиде да провери за промоцията, а междувременно охраната продължаваше да ме убеждава, че няма промоция на продукта, който търся. Касиера се върна и ми каза,че промоцията е валидна, но нямат от дадения продукт. Пожелах да се оплача от охраната на управител на магазина, а той каза, че това е външна фирма и нищо не може да направи. Фирмата е Енигма Гард и да си търся тяхното ръководство. А на вратата охранителят ме изпрати с думите " да ти го намаам у гъзо...". А отношението е повече от ужасно и плачете за един телевизионен репортаж по телевизията.

Лидъл ,Кауфланд и Била най-некоректните работодатели

Грубо отношение Викане ,Крякане, всеки ден те правят на Идиот?

Работното време е на смени

Първа ,втора и Нощни

15 дена в месеца Нощни смени

Освен Касиер трябва да зареждате и да

Теглите една Тежка количка с палети по 50 кг и повече

Като работите при тях 1/2 месеца и се опознаете ще видите що за стока са

Като на те пускат да Пиеш Кафета и Пушиш Цигари през 15 минути както си свикнал

И до Тоалетната трябва да искаш разрешение

И сега новото правителство на Кирил Петков искат да въведе Задължително Зелен Сертификат

Успех с търсенето!