написано 07.04.2014г. вторник в 17:19

Уволнението на Митро Вълчанов e едно от малкото умни неща направени в Лидл. Браво на човека взел решението.

написано 19.03.2014г. четвъртък в 01:21

Уважаеми работници понеже ви вземе здравето за тези три години в лидл ви даваме 10% добавка към брутната ви заплата. МОЛЯ 10 % ли за това че 100 ци пъти дори и почивки не сме излизали особено около голямите празници. Затова че някой хора не си усещат краката и гърбовете от работа.А когато лидл направи 6 години от откриването и вие още работите там ще ви дадем 5 % възнаграждение.

написано 06.03.2014г. петък в 12:14

Моето мнение за Лидл е обективно, и се споделя от много други хора.  Има управители и зам-управители (понеже съм бил в няколко филиала) които са много земни и свестни и приятни хора.  Но факт е също така, че има и такива, които се мислят за не знам си какво, и третират другите без уважение.

Така че, мнението ми се споделя от доста други хора, обективно е.  Ако на вас не ви харесва истината, си е лично ваш проблем.

написано 28.02.2014г. събота в 23:24
към обект/отдел lidl

Само на мен ли ми се струва странно, че винаги най-недоволните от Лидл, всъщност се оказват бивши служители ( по всяка вероятност уволнени ) ?! Ако не можете да бъдете обективни, не занимавайте хората, на които наистина им е нужна информация, с личните си драми.

написано 25.02.2014г. сряда в 21:25
към обект/отдел Лидл Велинград
в град Велинград

Не разчитайте устните обещания да се превърнат в изпълними, ако ви предложат работа от охранителна фирма "Крон Секюрити". Заплащането не отговаря на реално положеният труд. Дадат ли ти готов формулюр (молба за напускане по взаимно съгласие) НЕ ПОДПИСВАЙ! Подпишеш ли и ако станеш неудобен, чувствай се "законно" изгонен. Ако усетиш още в началото, че се вършат измами с теб, махай се веднага от тази фирма! Лидл Велинград се слави с името "роднински Лидл". М. Георгиев и охранителя Лазар Карабожиков командват. Последният докладва всичко на своята роднина М. Денчева - Изпълнителен директор на ЛИДЛ за България. Не повтаряй грешката на мнозина.

написано 21.02.2014г. събота в 04:34
към обект/отдел Лидл Халите

По принцип има нещо положително в Лидл. Не всичко е зле. Но проблема е , че някои зам.-управители като например ЙОЦОВА от Лидл-Халите се изживяват като важни клечки (парвеню). Йоцова е от врачанския край, някакво забутано село, дошла е тук, станала е зам.-упр. и държи висок груб тон на повечето служители, крещи им, командва агресивно и неуважително, арогантна е, държи се нагло, като типична мъжкарана-парвеню. Ето такива хора вредят на имиджа на Лидл. Иначе самата фирма е горе-долу добра.

написано 14.02.2014г. събота в 10:33
в град Шумен

Живея на ул.Владайско Вьстаие 18 вх.2 не получаваме прошури от 2-3 седмици.Имам приятелка в долния блок 16 и там много рядко се получават вече.Моля вземете някакви мерки за да можем да имаме актуална информация, за да бъдем реални и постоянни клиенти на магазин Лидл.С уважение В.Калоянова

написано 11.02.2014г. сряда в 12:51
към обект/отдел lidl shofior

супер магазин

написано 08.02.2014г. неделя в 21:46
в град Пещера

Здравейте,интересува ме дали има свободни работни места в гр.Пещера?

Показани мнения 1 - 10 от общо 744 12345 По-стари » >|

Връзки