написано 23.02.2015г. вторник в 16:49
в град Пловдив

Здравейте, пиша Ви за да изразя възмущението си от филиала Ви в гр. Смолян. Като редовен клиент на Лидл в Пловдив реших да посетя и магазина, който имате в гр. Смолян. Бях там на 21.02.2015г в 14ч. и 30мин.. Като обслужване от страна на персонала в магазина по време на пазаруването си нямам никакви оплаквания, но възмущението ми се прояви от факта че на паркинга към самия магазин бариерите на изхода бяха пуснати. Поради тази причина след като си напазарувах и исках да напусна територията на магазина се оказа, че това е почти невъзможно. Както писах по-горе при спуснати бариери за да излезнеш трябва да можеш да летиш, а с лек автомобил това е невъзможно. Стана такова объркване, че просто нямам думи. Възможността за обратен завой и излизане от страна на входа към паркинга беше невъзможно, защото имаше коли, които искаха да паркират. Един от шофьорите със софийски автомобил се нервира и започна да бибитка с пълна пара. Мъжът ми подпали и той и стана скандал, децата в колата се разплакаха, просто ад. Съжалих на 100% че съм Ви клиент. Искрено се надявам да предупредите персонала, че както държат на качествено обслужване на територията на магазина трябва и да съблюдават дали са си изпълнили и другите задължения и дали "негово величество клиента" има достъп до входа и изхода към паркинга на самия магазин. Една такава на пръв поглед безобидна ситуация води до безброй излишни нерви и въпросът:Дали трябва да продължа да бъда клиент на Вашата верига магазини?

написано 16.02.2015г. вторник в 15:13

Можете да им пишете на адрес: [email protected] По принцип този адрес се ползва за всякави въпроси. Коректни са ще Ви отговорят.

написано 14.02.2015г. неделя в 18:11
в град Гоце Делчев

Пиша тук защото в сайта ма магазини Лидл, няма никаква форма за контакт с клиенти, аз поне не намерих!

На 13.02.15г. посетих магазина на лидл в гр. Гоце Делчев, дотук добре .

Напазарувах си продукти и отидох на касата, когато касиера започна да маркира го предупредих че продуктите са с залепен стикер за намаление от 30 % .

Маркира ми нещата платих и погледнах касовата бележка, и какво да видя две с отстъпката и едно на нормална цена.

Съответно си потърсих правата .потърсих управител

Близо 5 минути се мъча да си върна това което ми дължат, но дойде един аругантен охранител и ми казва отиваме в стаята на управителката.

Съответно аз отказах , предпочитам в магазина,той мромърмори извика управителката, тя се държа културно и съответно с касов бон и ръчен документ ми върна разликата.А заявих че ще се оплача защото за втори път ми се случва в този магазин да ме ощетяват, тя си замълча и пак се извини. но охранителя на около 50 години и повече ме гледа и мърмори където искаш се оплаквай .и съответно вместо да си следи неговата работа , аз се оказах престъпника който си търси правата.

Тръгвам си от магазина той върви след мен и казва ТИ кой си бе?

Излизаме от магазина , аз държа продуктите си в ръцете без плик.

Обръщам се и виждам как ми налита и иска да ме удари , само рефлекса ме спаси макар че доста време лицето ми под лявото око беше червено, съответно продуктите ми паднаха на земята и аз също по инстинкт за отбрана посегнах, може би това ме спаси от повече удари, щял да се оплаква! каза и си тръгна към входа на магазина.

Питам аз ръководството на ЛИДЛ аз ли згреших че си потърсих правата или охраната е затова да напада клиентите? Това става м/у 13.30 часа и 13.50 часа има записи вероятно.

Имам документи за пазаруването и върнатата ми сума.

Пазарувам в доста от магазините им, тъй като работата ми е свързана с пътуване.

За пръв път попадам в такава ситуация да си прав и да се опитат и да ти посегнат.

Моля и желая ръководството на магазини ЛИДЛ да се опита ако иска да разгледа видеоматерялите от деня на магазина.

Но съм страшно огорчен от случая!

Може да пишат ако решат на имейладрес [email protected]

написано 12.02.2015г. петък в 22:00
към обект/отдел касиер-продавач

интересуваме -какво ви е мнението за складовите работници в централен склад?знаете ли каква заплата взимат горе-долу?в момента съм какиер-продавач в пореден филиал във София.Отношението на регионалният не ми харесва само ме местят от един магазин в други само на основна каса.Била съм и на хляб из филиалите и зареждач,но имам чуство че си запълват дупките и когато някой напусне ме пращат във съответният филиал.И във всеки нов филиал ме слагат отначало все на каса.Имам 8 години опит въвдруга верига и това че ме слагат все на каса ме дразни тъй като немога да покажа как работя.Управителят ми каза скоро че си има хора на които разчита  и е свикнал да работи с тях и аз си замълчах и си работя на касата.Преди няколко дена си пуснах св за складов работник в централен склад та се чудя какви ли заплати взимат.и се чудя с моят дългогодишен опит в централен склад на друга верига дали ще ме вземат в логистичният център.

написано 11.02.2015г. четвъртък в 21:22

Прдставям си какъв комплексар е управителя,за да си търси п-тка за е-ане от подчинените си.

написано 11.02.2015г. четвъртък в 16:23

Здравейте, освен като клиент имам и информация от двама мои приятели и един бротовчед, които работят за ЛИДЛ. Та от всичко чуто и видяно, направо не можах да повярвам, че ЛИДЛ е толкова обичан от всички... Моля хората администриращи сайта да оправят тази глупост. Точките, които ЛИДЛ има в "Азбучник на фирми" не стигат дори за топ 10!!!

написано 27.01.2015г. сряда в 20:41

Мога ли да попитам как разбрах те сексуалните им отношения, щом сте Клиент, като те са постоянно в движение!?

написано 27.01.2015г. сряда в 20:26

Zdraveite! Pisha Vi po povod posta na Albena Dimitrova. Pyrvo iskam da Vi popitam ot kyde znaete,che e filial shtom ste "Klient”,pone kajete i koi nomer e filiala? Vtoro devoikite,kakto Vie spomenhte ne sa dve,a tri - rusi. Greshen informator imate!? I kak moje da komentirate,che sa samo za krasota I krevat? Krasotata e shyshto chast ot procesa na rabota, a ne da doidesh na rabotnoto si mqsto naborsuchen, "mirishesht" i t.n,(ili nqkoi da vi e qdosal I celiq svqt da vi e kriv), a i qvno ne ste vidqli kak rabotqt za razlika ot nqkoi drugi,koito se skatavat, a kato doidat po vishe stoqshti i se vturvat da rabotqt. Vse edno te sa nai-rabotlivite i izkarvat drugite che ne rabotqt. Otnosno izkazvaneto za grubostta na kasata, vie da ne bi da ste kvalificirani i da se dyrjite po vyzpitam nachin? I az kato Vas sym bila ot stranata na "Klienta" i sym bila slujitel v tozi filial, i mnogo dobre poznavam vsichki i znam kak te se dyrjat na kasite i kak rabotqt,no Vie shtom ste "Klient" - ne go znaete tova! Kogato sym bila ot staranata na klienta i sa me obslujvali “kolegi”,koito sa se skatavali, a kato zvannat za kasa se pravqt che ne chuvat, pravqt se na udareni,no ne si mislite che sa tezi koito komentirate,a tezi koito se pravqt na neshto poveche a moje bi i tezi koito komentirat otricatelni neshta! Tochno tezi dve devoiki za koito govorite che ne rabotqt- rabotqt,a nqkoi drugi koito se kriqt kato mishki i ne mogat da zastanat ochi v ochi s sluchvashto i problemi sys syotvetniq chovek go opluvat zad gyrba mu,a pred nego sa sveta voda ne napita! Moje li tova da e Vyzpitanie mi kajete g-jo Kvalificirana! Otnosno g-n Sirakov ne go poznavate kato chovek za da go komentirate.

Neznam zashto i po na dolu komenrirate lichnite otnosheniq na horata. Nqmate li si sobstven jivot,a gledate jivota na drugite.

Prochetoh i posta na : АНОНИМЕН написано 09.01.2015г. събота в 14:38 отношение бивш служител към обект/отдел КЪРДЖАЛИ в град Кърджали

Moga samo da Vi kaje che vyv tazi firma ne se gleda tova za koeto Vie govorite, a se gleda horata koito I kak rabotqt. I nail znaete koi kakto si go napravi. Ako ti se dyrjish kato Temeryt, normalno I sreshtu Vas choveka da se dyrji kato Temeryt. Sled kato slujitelite ili tochno tezi dve – tri devoiki sa usmihnati I krasivi, I se dyrjat dobre, normalno choveka s/y tqh da se syrji dobre. Nima krasotata se svyrzva s krevata spored vas? No drug e vyprosa vie do kolko ste krasivi I imate kompleksi ot tqh!

Znam edinstveno che horata koito komentirate ne sa kato Vas – Intriganti. I qvno vsichki upraviteli i RMP sa vi Cherni. Ne si mislite,che taka mojete da pochernite jivota na horata ili shte poronite avtoriteta na nqkoi. Horata koito sa na tova mqsto a imenno g-n Sirakov se e dokazal pred i na kogoto e trqbvalo. I ne ste vie horata pred koito toi da se dokazva! Vsichko se vijda,ot koito trqbva!

написано 21.01.2015г. четвъртък в 17:51

Здравейте!Прочитайки мненията за смолянския филиал,не се стърпях и аз да пиша като редовен клиент.Не знам какви са сексуалните отношения в колектива, но има две руси девойки които са само за красота или за креват. Държат се невъзпитано /грубо/ и не професионално на касата. Четейки и другите изказвания, нещата май се навързват.Как може в такава фирма да има грубиян управител - г-н Сираков, и протежета от неквалифициран персонал? Лично съм била свидетел като нахоква подчинените си пред нас /клиентите/,един път, минавайки близо до него, чух как казва за някой "ще му счупя ръчичките". Г-н Сираков, ако моят син работеше при вас, лично щях да ви питам как са ви сложили на този пост? Нима нямат критерий за минимум възпитание и такт?

Показани мнения 1 - 10 от общо 798 12345 По-стари » >|