написано 23.08.2014г. неделя в 21:59
към обект/отдел Касиер
в град Перник

По-добре е от другите вериги в които съм работила. а и заплащането е по-добро

написано 15.08.2014г. събота в 11:04

Здравейте, аз съм настоящ служетел и мога да кажа че отношението към персонала е под всякаква критика, постоянно те навикват, напрежението е огромно да не говорим че след като се чекираш оставаш на работа поне още 1 час, ама това е за твоя сметка, почивка неползваш, нямаш право по време на работа да ходиш до тоалетна и да пиеш вода там си като робот. трябва само да работиш и да се съгласяваш с управителете и рег.мениджър, които незнаят за какво става въпрос въобще. Едвали могат да изкарат 8часа на работа без вода и тоалетна.Всекидневно на някой му се казва че като не му харесва може да си ходи.

написано 13.08.2014г. четвъртък в 23:10

Поредната поганювена фирма. Не обичам думата побългарена, защото в тази оскотяла сган не е останало нищо българско. Българите винаги са били достойни хора.

Самозабравили се управители и техни подгъзници.

Безобразно крадене. Крадене на дребно във филиалите. Крадене в особено големи размери от госпожата отгоре. Крадене от личния живот и време на персонала.

Фирмата, в която колкото по-дълго работиш, толкова по-омразен ставаш за последния етаж. Информацията на други места те прави ценен. В Лидл те прави неудобен.

Фирмата, която с неписаните си норми грубо се намесва в личното пространство на персонала. Шпионажът само започна със скандала в Германия.

Фирмата, в която се забранява на персонала да общува с бивши колеги. Без майтап.

Фирмата, в която ще чуеш „това, че имате обедна почивка, не означава че може да я ползвате“.

Фирмата, в която сутрин имат наглостта да ти четат реч за извънредните часове от вчера, а следобед ти поставят задача с обяснението „ако ще да спите тука - до утре го искам“.

Фирмата, която усилено се опитва да върне начина си на управление от ХХ в ХIX в. Неслучайно централата й в Германия наскоро се раздели с хората-реформатори извели я от тежката криза.

Фирмата на лицемерието и фалша.

@другаря Петър Георгиев трола: Язък че си живял толкова държави, щом навсякъде си работил „овца“. Това, че виждаш едно и също безумие навсякъде, не значи че е нормално.

написано 13.08.2014г. четвъртък в 14:55

Може да работиш за малко повече пари, но когато няма отношение и уважение..когато работата е толкова много..еее не си не си заслужава!

написано 12.08.2014г. сряда в 23:20
към обект/отдел групов фтговорник
в град Елин Пелин

Да попитам, биографията ми е отлична, получих писмо в Пощата си да проявя търпение, обаждат ли се наистина за интервю и с какъв транспорт се стига до Равно поле.

написано 12.08.2014г. сряда в 18:35

Първо искам да изкажа възхищението си към "Добрата фея",която е описала всичко перфектно :).

Да изясня за всички ,че работя в ЛИДЛ от самото откриване на първият им магазин.Периодът през който минах беше и е все още много дълъг и труден.Няма да обяснявам на хората които работят във веригата как се работи,защото те са наясно.Само ще ви кажа , че Г.Г- това са Горнооряховските скари, които ги има на паркинга на почти всеки ЛИДЛ работят по двама или трима на смяна, а ние работим 1+2, което означава един дежурен управител с двама касиера.Хората масово си вземат болнични, напускат и дори не искат да ги преназначават на 8 часа.Направете си сметката за какво става въпрос.Изнервена ситуация на ента степен.За тези години , не си спомням да са ме пуснали две последователни седмици в отпуска-това е мираж.Не се лъжете, че парите са добри-напротив.за работата ,която се върши е нищо.Хората,които работят в магазините знаят, че половината си заплата си я оставят там, което и минусът да работиш в хранителен магазин.Хубавото е, че са точни със заплатите.Закъснения няма.

Напрежението е неописуемо.Постоянно някой ще идва, ревизия ще има, касите да не са препълнени, да има изпечен хляб,магазинът да е изпънът,плод и зеленчукът да е зареден и преровен,да е оправен нонфуда и още много неща,като звъннат в движение регионалните и дадат още 5 задачи или ти звъннат склада па провериш това, или да пратиш нещо за някой филиал ,абе филмът е пълен.Да не говорим,как в почивният ти ден ти се звъни и те карат да идваш на работа,защото няма кой да работи.Хората идват ,но се задържат,естественно всичко е в законовите норми, но се променя графика,защото потока от клиенти е голям.Най-малкият проблем е да те извикат извънредно на работа.Звъни ти се системно за глупости.защо не си напарвил това, защо това е така а  иначе.Ами направи го като не ти харесва бе  ................ Та моят призив е: Господа висшестоящи,моля да дойдете и да изкарате една наша смяна, било то на касиер-продавач,зам. управител или управител.Но, не да се скриете в офиса и да оставите всичко на самотек.Да работите наред с нас и тогава да искате и да увиквате, да клеветите и да заплашвате.

Успех на всички!

написано 12.08.2014г. сряда в 13:34
към обект/отдел 806
в град Димитровград

аз съм бивш служител работих до 11,08,2014

по принцип фирмата е супер, но някои управители и регионални мениджъри не са за тази верига и ако ги махнат работа в лидл ще е песен

написано 12.08.2014г. сряда в 09:35

Стандартно работно място,от неквалифициран тип работа,но става или поне за някакъв период

написано 09.08.2014г. неделя в 17:07

Много по-добре е от останалите вериги от конкуренцията в които съм работил (Пикадили, фантастико...)

Показани мнения 1 - 10 от общо 763 12345 По-стари » >|