написано 18.01.2015г. в 17:57
отношение шубе го/я е и не казва!

Побългарихте цялата фирма и използвате персонала като роби крайно време е поне заплатите да вдигнете.

написано 10.01.2015г. неделя в 21:36

Добър вечер!На скоро ми се обадиха за интервю за работа за Лидл Слатина в София,за длъжността касиер-продавач и като отидох на интервюто ми говориха безмислени работи,че се работи на 6 часов работен ден и за заплата никой не говореше.Искам да ви кажа ако някой реши да работи за Лидл да внимава много.А аз искам и да попитам верно ли е това,че се работи на 6 часов работен ден?Защото работата от която на скоро ме освободиха по договор бях на 6 часов работен ден само,че при 5 дневна работна седмица....Верно ли е това,което са ми казали в Лидл?

Лека вечер

написано 09.01.2015г. събота в 14:38
към обект/отдел КЪРДЖАЛИ
в град Кърджали

ОТ ДОСТА ВРЕМЕ ЧЕТА КОМЕНТАРИТЕ ЗА НАЛБАНТОВ , СИРАКОВ  ТОНЧЕВА И ПЕИКОВА СЕКСА НЕ Е САМО МЕЖДУ ТЯХ. СИРАКОВ СИ ИМА МОМИЧЕ НА ПОВИКВАНЕ И СЕГА . ТОЛЕРИРА ТЕЗИ КОИТО ГИ Е ИЗЧУКАЛ А С  ОСТАНАЛИТЕ СЕ ДЪРЖИ КАТО ТЕМЕРУТ. И ТУК В КЪРЖАЛИ ДОКАТО БЕШЕ ,БЕШЕ ТАКА. ДО КОГА ЩЕ Е ТАКА ЗАЩО НЕ МОГАТ ДА РАЗБЕРАТ УПРАВНИЦИТЕ В СОФИЯ КАКВО СЕ СЛУЧВА. РЕД Е НА СИРАКОВ ДА СИ ХОДИ И ТОИ

написано 07.01.2015г. четвъртък в 16:11
към обект/отдел софия

Фирмата е на 2 място по харесвания   МНОГО МОЛЯ КОГАТО ГИ ПЛЮЕТЕ ГИ И ОЦЕНЯВАЙТЕ ИНАЧЕ СЕ МИСЛЯТ  ЗА ВАЖНИ ?!? А СА БОКЛУЦИ !

написано 04.01.2015г. в 02:10
в град Якоруда

ЧНГ

написано 29.12.2014г. вторник в 23:08
към обект/отдел софия

Няма пари само за служитилите ! А искат усмивки е да ама Не !!! Тази гавра свали много нивото и мнението за фирмата !

написано 26.12.2014г. събота в 17:41
отношение представител на управлението

Ай сиктир и Коледни,Великденски,13-ти заплати и каквито и  да са там премии извън договорените възнаграждения в трудовите договори.Трябва да има пари за строенето на нови магазини,за спонсорство на баба Лили,чирпаците Манчев и Шишков,а също така и чирпак Звездев ако възроди тв кариерата си.Трябват ни и пари за пуйки че нали виждате какво стана дадохме няколко чувала с пари за реклама на тия пуйки и после неостанаха пари да ги купим тия пуйки.Да ва питам аз вас:

-не получавате ли навреме трудовите си възнаграждения

-не получавате ли ваучери за храна(пък макър и само в лидъл да трябва да пазарите)

-нямате ли всяка година пълен медицински преглед,допълнително здравни придобивки,вивацоми,банки и т.н.

Ай сиктир и Коледни,Великденски и каквито и да са премии

написано 18.12.2014г. петък в 19:53
в град Пазарджик

Какво виждат очите ми -  Св.Заг. уволнен ?!Ей сега вече ми оправихте настроението! Още повече ще се радвам,ако онова джудже ЗАПР. Манч.  е спомогнало.Даже съм сигурен! С тяхните камъни по тяхната глава.Ред е и на дребния.Толкова неприятни мутри никога не съм срещал.А дано и далаверите са разкрити.

''Господ бави, но не забравя'' Хайде за Новата Година да има едно джудже по-малко!

Хайде Весели Празници, нещастници

ХО-ХО-ХО Fröhliche Weihnachten

написано 16.12.2014г. сряда в 23:04
към обект/отдел lidl

Явно на фирмата не е от тези , които ще раздадат коледни бонуси !!! За служителити "Роби пак голямо и грозно нищо ?!? И изискват без никаква мотивация и стимул !!!!!

Показани мнения 1 - 10 от общо 788 12345 По-стари » >|