написано 26.03.2010г. събота в 23:58
в град Никола Козлево

Страхотни служители, кофти управление.Малко пари, никаква признателност.Интриги, шуробаджанащина, лъжи.Това е Нет Инфо.БГ АДАко искате да научите нещо ново, средата определено го позволява.Ако искате да ги научите на нещо ново, ще съжалявате.

написано 01.03.2010г. вторник в 17:08

Аре стига мрънкали, бе! Тоя недоволен, оня недоволен. аз също работих там и компанията бе супер школа. не взимах хиляди левове, но благодерение на опита си, сега съм на много висока позиция. Както във всяко стадо и там си има мърша, ама какво да се прави. Важното е, че готините хора са повече. аз все още си поддържам приятелски отношения с колегите. Пак ви казвам компанията е супер школа, там може да се научи много, на който не му изнася това, че там се бачка много, да не ходи там.

написано 20.07.2009г. вторник в 20:52
отношение шубе го/я е и не казва!
Откакто ги купиха нещата тръгнаха надолу. Дано цялата ви компания фалира. Това заслужавате!!!! Гледате само реклами, рекламни отдели и т.н. Служителите, които им пука за сайтовете да го д*хат. Парите обикновено са недостатъчни. Наемат се само прохождащи програмисти, без опит.Трагедията е пълна.
администраторът каза:
Прочетете правилата! Ако не разбирате нещо, ползвайте жокер!
написано 01.05.2009г. събота в 18:43
Почти съм убеден, че положителните мнения тук до едно Виктор сам си ги е писал. Иначе, аз работих там доста време. Направих много, получих малко и си тръгнах огорчен. Отношението към хората, които не са в рекламния отдел е като към някакви слуги, на които им е направена едва ли не услуга, че са ги взели на работа за мизерни пари, с които никой от мениджърите не би изкарал и седмица. Аз за щастие не бях от тези хора, но това отношение беше обидно и за мен, макар и в ролята на обикновен свидетел. Ако сте талантливи, млади и наивни, поработете там известно време и много бързо ще се разделите с наивността и вярата в обещания, тези които шефчетата там дават, не се сбъдват много, много... Има много кадърни хора въпреки всичко, но за съжаление нито един от тях не заема ръководен пост:(
написано 03.02.2009г. сряда в 19:27
Работата е скучна, Стимула е отрицателен. Колегите варират от лицемерни кокошчици до мълчаливи пичове и гении. Общо взето - добро място за загуба на време и средна заплата.
написано 13.08.2008г. четвъртък в 11:36
Мястото е готино - офиса също. В екипите преобладават лицемерието и високомерието. Относно несправедливото заплащане и разпределение на задачите - нямам коментар. CEO е доста свестен, но това не стига. Поредното доказателство че големите фирми не са добра среда за спокойна и истинска работа в екип.
написано 07.08.2008г. петък в 18:50
С ентусиазъм се присъединих към тогава все още свежото екипче на Нет Инфо. Възможностите за развитие ми се струваха безброй, а времето, прекарано в офиса си беше истинско удоволствие, макар и свободното такова винаги да е било малко. Творческият ентусиазъм бързо ме напусна, след поредица от неизпълнени обещания за допълнително възнаграждение и професионално развитие. След дълги месеци извънредна работа и никакъв материален или духовен стимул, освен т.нар. 13та заплата (която дори не получих в пълен размер, въпреки отличната оценка на прекия ми ръководител), след напускането на мнооого колеги и НЕ наемането на нови, а преразпределянето на отговорностите м/у все още останалите да се мъчат, след като убиха и най-нищожните зачатъци на самочувствие и удовлетворение от свършената работа, реших да ги напусна и аз.
Сега съм в друга фирма, където получавам заслуженото за извънредния труд, който полагам, мнението и идеите ми имат значение и професионалното развитие е факт, а не празно обещание, хвърлено в пространството, което те превръща в жертва на експлоатация и дори на измама.
Въпреки това, там работят ужасно свестни и качествени хора, които обаче за все по-кратко време осъзнават ситуацията и се спасяват от потъващия кораб.
Надявам се мнението ми да бъде взето предвид и ситуацията поне малко да се промени, в името на най-голямото богатство на тази и всички фирма като цяло - хората.
написано 11.07.2008г. събота в 10:11
Компанията е много интересна, хибрид от ИТ хора и модни икони. Като цяло готино място за работа. Екипите са малки и сплотени, а хората са млади и добри в това което правят. Глезотии много няма, заплащането е прилично, но обстановката и отношението са на ниво. Офиса е много як, разчупен с готина гледка.
написано 31.03.2008г. вторник в 21:21
Екипът като цяло е страхотен, а отделът по маркетинг на фирмата е млад, много свеж, опитен и приятен! Новите хора в него имат страхотен опит и желание да поведат фирмата само в положителна посока. Условията за работа са много добри, истинско удоволствие е да си част от Нет Инфо.БГ.