написано 29.08.2014г. събота в 20:35
към обект/отдел Специалист Продажби „Български пощи“
в град Стара Загора

Здравейте, получих предложение за работа от Изи Кредит на длъжност Специалист продажби "Български пощи". Условията, които ми предложиха ме устройват, но тук чета доста отрицателни мнения за фирмата.  Някй има ли информация как стоят нещата с тази длъжност?

написано 22.08.2014г. събота в 17:21

Няма спор те са безспорен лидър на пазара. За съжаление ако всичко продължава по този начин няма да е все така. 1 обещават бонус ако доведеш служител, аз доведох и нищо не получих. 2  наследяваш килиенти от напуснали служители, наследяват но не новите които трябва да имат някакъв сътарт а близките до регионалния ръководител. 3 колкото и да искаш да работиш, винаги е малко и накрая се оказва,че може да си плащаш, че работиш, вместо да получаваш заплата. Заплата - телефон - бензин -% лоши кредити = - заплата. Всичко това е мое мнение и важи за офисът им в обеля.

написано 05.06.2014г. петък в 10:55
в град Варна

Ужасно съм разочарована,работя от година и половина във фирмата,първоначално бях мениджър,в последствие останах Кредитен консултант.Привлякла съм доста клиенти и няколко сериозни консултанта от лични контакти,от фирмата не съм получал почти никакви контакти,а изискват постоянно да се прави реклама.Клиентите,които се обаждат от реклама се разпределят на консултанти "по усмотрение на мениждъра",та в тази връзка решиха да ми вземат всичките клиенти,скоито работя понеже нямам възможност в момента да правя реклама :).Сами си направете извод....Има голямо текучество на мениджъри и консултанти,което също не говори добре за фирмата.

написано 28.04.2014г. вторник в 20:23

Относно, заплащането в ИзиКредит то е едно от най-ниското от по-големите фирми в бранша. От няколко години става все по зле. постоянно измислят някакви нови показатели и цели, като едниствената цел е да намалят заплатите. Манипулират и рейтинга на Кредитните консултанти. Колкото повече рабориш по-малко получаваш. Кредитен консултант с 30 кредита получава заплата по-голяма от КК с 100 кредита. И за МР-тата е същото. МР с 15 консултанта и 650 клиента взима по-малка заплата от МР с 4 консултанта и 200 клиента. Точно за това е и голямото текучество. Същите служители в другите фирми получават 2-3 пъти по-големи заплати.

написано 17.04.2014г. петък в 16:03

Някой може ли да ми каже нещо относно позициите за програмисти и BI Developer-и в тази фирма? Виждам, че има доста негативни мнения като цяло за фирмата и се колебая дали да кандидатствам.

написано 06.03.2014г. петък в 21:58

Здравейте,Имам въпрос към настоящите служители на компанията.Как протича един работен ден на позиция Мениджър Развитие,какви са условията и заплащането?Предварително благодаря!

написано 31.10.2013г. петък в 12:46

Търсете си работа на друго място, тази фирма праща лоялните си служители на съд.

написано 19.09.2013г. петък в 13:44

Какво ще кажете за позицията касиер,моля ако някой знае да напише мнение

написано 28.08.2013г. четвъртък в 09:21

Не работя във фирмата, била съм доста често клиент, но имам наблюдения и то преки върху нея. В тази компания те изсмукват и постоянно те заливат с изисквания. Обещаната заплата се получава в началото, а после започваш ти да даваш, защото си на отрицателна заплата. На върха, изобщо, не знаят какво става в офисите. Това е голям недостатък и ще доведе до не добри резултати. Прочетох мнение, че РМ разделят и владеят, а какво да кажем за ЕМ. Такава шуробаджанащина не подхожда на фирма, която има такива претенции. Ако собствениците започнат да обръщат внимание на офисите и се вслушват в РМ-тата и АМ-тата си, може би, няма да си губят качествените кадри. Не бих работила за Изи Кредит!

Показани мнения 1 - 10 от общо 170 12345 По-стари » >|