УниКредит Булбанк /img/frontend/nomap.png"

УниКредит Булбанк

Този работодател се промотира доста добре в социалните мрежи, но в действителност ситуацията е критична. Никакво уважение към дългогодишните служители, както си работиш идва шефа и ти казва айде чао и ти връчва документите за подпис и когато попиташ защо ти се отговаря това е реш.на ръководството... Т.нар система Мой-чо/мой човек/ е в пълна сила за тази банка. Мениджърите от трето и четвърто ниво под изпълнителния директор са трагедия/особено назначените в последните 3г./ Заплати не се актуализират, хвърлят ти пясък в очите да мълчиш/в малките градове нямаш много опции за работа/, доста от офисите са от памти века, измислили са глупавата длъжност Мениджър клиенти, който виси като караул и посреща клиенти, въпреки системите за управление на опашки. Натоварването е на макс. Служителите в по-голямата си част са просто брутални в отношението към колеги и клиенти. Аз като бивш служител НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ този работодател. Благодаря, че имах шанса да се махна от там!

Това е най лошата банка в България първо без да те информират ти блокират сметката и дебитната карта след това когато поискаш от тях да си изтегиш парите и да ти закрият сметката ти казват че не можеш да си изтегиш парите 30 дни понеже си в процедура по закриване на сметката такова нещо никога не ми се беше случвало в никоя друга банка до сега сами си вадете изводите за какви мошеници става на въпрос ако не искате да ви се случи нещо такова бягаите на далеч от Уникредит Булбанк

Така…. Първо , искам да кажа , че УниКредит дава много!!!! Изобщо , не е вярно написаното от явно некадърни бивши служители. Заплатата, не е 1300 лв , а доста повече … Имаш , много привилегии с една дума , работиш държавна работа! Тези , които не са доволни да ходят е някой магазин в мола , като продавачи , дано там ги оценят … ха-ха-ха! УниКредит е точното място за хора , които имат какво да дадът и да се развият успешно! Благодаря!

Ако искате да работите с ненормални клиенти и шефове с психични отклонения,това е вашето място!
Ако уважавате себе си,колкото и да е зле положението ви,по-добре започнете работа като чистачка в Кауфланд,примерно.
Уникредит е фирма с абсолютно неадекватни шефове,за които човешкият ресурс не съществува,управление разпределение на задачи под всякаква критика,от цял филиал 20 човека ,работят най-много трима,ше бъдете натоварени физически и психически с всякакви глупости
Там можеш да се развиваш ,ако имаш връзки,ако нямаш-те чака касичка и отвартително отношение от психично болния шеф,защото там са само такива!
Моля ви хора,ако имате уважение към себе си,не започвайте работа в Уникредит,оставете ги да се мъчат с персонал от 5 човека!

Ако искате да си скъсвате гъза от работа за 1300 лв., кандидатствайте тук. Ще работите и извънредно и след работно време, няма ваучери, няма медицинска застраховка, няма преразглеждане на заплатата след шестия месец, бонусите са абсурдно направени, 13ата заплата е въдичката с която хващат шараните. Но се замислете дали без ваучери, без карти за транспорт или спорт и с тая ниска заплатка си заслужава тая 13-а заплата. Да не говорим че основната ви заплата не е такава кавато ви я казват в началото, а е по-ниска и се допълва от класа и стажа ви. Абсурдни обучения за нов служител, колежките които ви обучават очакват да знаете всичко от А до Я, непрекъснато нервничат, а ако все пак преминете шестте месеца и подпишете постоянен трудов договор, няма никакво увеличение на заплатата. Мислете дали да си губите веремето с това работно място.

Работя в банката повече от 20 години,до преди три години горе долу нещата бяха добри.Сега е ужас.Смени се почти цялото ръководство на банката на местно ниво също.Назначени за мениджъри са ....нямам думи да ги определя некомпетентни, слагачи,близачи и т.н.Лансират се разни хора без образование без ни най малко икономически познания.Дават се премии на когото си искат.Скъсваш си гъза от работа за 960.00 лв.заплата.Изключително съм разочарован и обиден.Подиграват се труда на хората.
Не си помисляйте да работите на това безумно място с кухи лейки назначени за мениджъри.

Перфектно обслужване от Таня М Танева-Иванова от клон Стара Загора.

Каквото и да се каже за тази банка ще е малко. Още при назначаването ви лъжат с минимум 100 лв. (бруто) от получената оферта. Докарват ви по-малка сума от предложеното, в която влиза и класа. Обучението е кръгла нула. На никой не му пука за нищо. В следствие на това, служителите са тотално некомпетентни и правят големи поразии по сметките на клиентите. Графиците са нормални само за "наши" хора. Назначават се "наши" хора в напреднала бременност (няма да коментирам защо, сами се досетете), което няма лошо, но останалите поемат натоварването. Бонусите са направени така, че няма как да се достигнат. Допълнителното здравно и разни други придобивки не ги чакайте. до като стигнете до тях, ще мине над година и малцина "наши хора" се възползват. Уважаеми "Мениджъри", не се чудете, защо в голяма част от отделите напускат на куп хора, голяма част от тях много свестни и перспективни. Уважаеми мениджъри, днес излъгахте няколко служителя, утре ще излъжете още толкова. Рано или късно славата Ви ще отдръпне и малцината "читав материал", останал в тази държава.

Назначават се само роднини и връзкари на по-добрите позиции, за съжаление няма нищо общо с Уникредит Италия.
Избягвайте. Не си правете труда да кандидатствате, загуба на време и енергия.

Работи се под ИЗКЛЮЧИТЕН СТРЕС И НАПРЕЖЕНИЕ .Таргетите са надути до Луната (Не достижими ).Възможност за кариерно развитие 0 освен ако нямате НЯКОЯ ЛЕЛЯ (кадър),която да пали телефоните за да дава препоръки.Висшия мениджмънт е олицетврение на нео нацистки командири от Аушвиц ,управленските им “умения” са равносилни на ГЕНОЦИД за подчинените им.И накрая заплата в LIDL взимат повече от обикновените банков служител (РОБ)