написано 08.09.2013г. в 09:25
отношение представител на управлението
към обект/отдел Велопатрул - Морска Градина Варна
в град Варна

Преди 4 години работих в тази фирма. Заплатата ми беше 320лв. на 2 пъти в месеца ми я превеждаха, никога не е закаснявала или да е била по малко. Не че 320лв са много , но за тази работа която вършихме- толкова. По- добре отколкото за тея пари да висиш цял ден прав в някой хранителен магазин.

написано 01.01.2013г. сряда в 16:24
в град Велико Търново

За пореден път оставиха служителите си без заплати (заплата 240 лв.!) за Коледа и Новата 2013 година.

написано 14.10.2011г. събота в 15:39
към обект/отдел Велико Търново
в град Велико Търново

В провинцията се работи на минималната заплата за страната.Нощните и дневните смени са 12 часови.Заплатите не се изплащат навреме(понякога се ,,изпуска"по някой месец). Много некоректна фирма! Стойте настрана от Дага Полис.

написано 04.04.2011г. вторник в 16:19
в град Сливница

Това е фирма напринципа работете за здраве. Работиш но ти плащат след 3 месеца ,Вярно е и това за фамилната принадлежност на служителите във фирмата, Отношението към служителите е като към неудушовени предмети, т, е, унизително,Силно разочарован съм и се махам,

написано 11.01.2011г. сряда в 16:33
в град Велинград

Аз съм един от вас, измамен от ДАГА ПОЛИС. Не знам какво сте предприели да си търсите правата, но аз в продължение на 5г. водя дело срещу същата фирма, за документна измама. С особенно мнение съм от допуснати грешки на СРС и СГС. Сега делото е на разположение пред ВКС. Не се задоволявайте само с едно писане. Няма те ли чест и достойнство?! До кога ще ни правят на маймуни?! Залейте Министерство на вътрешните работи, Главна прокуратура, дори и телевизията със сигнали. Аз продължавам да търся справедливост, докато не се разкрие истината.

написано 07.10.2010г. петък в 17:41

Дагата е една от малкото фирми,които закон не ги лови.Всичко в тази фирма е пародиа.Работниците нямат застраховка!Нямат курс за охранители-дори има случаи на такива които карат колите без документи-застраховка-преглед-винетка-преглед на газовата уредба!Колите се ремонтират на шосето от самите шофиори.Заплатите се бавят винаги.Никога не получаваш документ колко пари ще ти преведат и защо толкова.Срещо фирмата има стотици дела.Масово отгожорниците по раиони крадат от работниците.Карат ги да охраняват обекти без договори за охрана.Собственика на таиа фирма сигорно се чуди че разходите са големи,а приходи няма.Дано някоя институциа обарне внимание на тая пародиа-дага полис.

написано 16.04.2010г. събота в 21:59
в град Враца

Към всички които са излъгани със заплащането.От написанато си правя извод че относно осигуряването водят служителите си или като член кооператори и ги осигуряват на 2 часа и 4г. стаж се зачита за 1 г. или на намалено работно време. Това противоречи на законите и наредбите за извършване на охранителна дейност.Моят съвет е да се сезира инспекцията по труда и НАП и без туй сега търсят пари да напълнят хазната и ще им дойде добре.Другото което е относно неизплащането на възнаграждения заведете дело в съда трудовите дела са безплатни наемете си адвокат като ги осъдите ще ви се изплатят разходите.когато се поставя задачата за експертизата да се поиска вещото лице освен да провери ведомостите за заплати да провери в дадения обект графика за дежурства и тетрадката за сдаване и приемане и да изчисли извънредния труд и нощен труд.Търсете си правата

написано 13.02.2010г. неделя в 10:39
към обект/отдел varna
в град Варна

Не правете тази грешка да работите вав тази фирма,това е наи некоректната организазия саздадена и мислешта че е комунизма и могат да си правят каквото си поискат.Даже е смешно да се тварди че е охранителна фирма-това е някакжа пародия.Освен това не изплаштат запплати не дават обяснения зашто..Според мене наи мекият вариант е -закриване и наказателна отгожорност за злоупотреби..А другият е -разстрел на плоштада за гавра сас работниците-трябжа да има и такав закон

написано 30.01.2010г. неделя в 14:07
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Пазарджик

Искам само да кажа че не само дага полис са такива,но и останалите охранителни фирми в страната ни!Докато се назначават само пенсионери като охрана,младите хора никога няма да взимат повече от 300-350 лева .Трябва фирмите които се договарят за охрана с дадената охранителна фирма да посочва,че не желае никакви пенсионери за охранетели и заплатите да не са по-малки от 400 лв.!Тогава ще видим кои фирми са стабилни и точни!