написано 23.01.2011г. в 14:23
към обект/отдел Бургас-Приморско

Кандидатствах за работа и ме поканиха на интервю-до тук добре....На самото интервю изпитващата госпожа не спря да повтаря колко е трудно и отговорно да се работи в Masterhouse и че за мен е най-добре да остана на старата си работа??????

Искам да попитам защо изобщо ме извикаха на интервю след като не съм подходяща ??????

Уважаеми дами и господа от  Masterhouse - не се подигравайте  с хората!

написано 13.01.2011г. петък в 11:46
към обект/отдел Мастерхаус
в град Бургас

Единственото,което мога да кажа е,че никога до сега не съм имала по-коректни и оценящи труда ми работодатели!Това беше най-забавната и ползотворна работа в живота ми!

написано 10.01.2011г. вторник в 18:46
в град Приморско

искам да подам молба за работа,как да го направя,немога да намеря ни6то в интернет

написано 10.01.2011г. вторник в 11:47

Интересувам се ,ако чете някой от представителите на тази фирма,приключиха ли интервютата за магазина в Приморско.Казаха,че до края на годината ще се обадят с резултат независимо какъв е а никой не се е обадил.Малко некоректно спрямо хората който се надяват.

написано 19.12.2009г. неделя в 22:26
в град Несебър

благодаря в момент на криза отново намерихте начин да ни зарадвате бадете здрави и успех

написано 28.10.2009г. четвъртък в 11:34
към обект/отдел Мастерхаус 1
в град Бургас

Какви сте тия хора,които пишете в тоя сайт.Ако наистина не сте доволни пускайте си молбите и бягайте.Не спряхте да плюете шефовете,не ви харесва и т.н. а стоите.Ми няма логика бе хора.Не ви ли е срам да обсъждате шефовете по този долен начин.Радвайте се ,че си получавате заплатите на време в условия на криза и че не сте на половин раб.ден или не сте съкратени.Спрете да пишете глупости ,а помислете с какво да помогнете нещата да вървят напред.Бъдете сигурни ще се оцени.

написано 13.10.2009г. сряда в 14:23

неприятен магазин, нагли собственици

администраторът каза:
Прочетете правилата! Ако не разбирате нещо, ползвайте жокер!
написано 21.09.2009г. вторник в 00:02

В този форум говорите за някъкъв магазин или особите БОШНАКОВИ-малки и големи.И магазина смешен и те смешни.Прекалено внимание им обръщате.

написано 07.09.2009г. вторник в 00:28
към обект/отдел МХ2
в град Несебър

в НОРМАЛНИЯ КАПИТАЛИЗЪМ КАПИТАЛИСТИТЕ СА ОПОРА НА СИЛНАТА ДЪРЖАВА КОЯТО ГИ ПАЗИ И ИМ ПОМАГА.ТЪИ КАТО ТЕ СЪЗДАВАТ БИЗНЕС ИНВЕСТИРАТ В ХОРАТА ВДИГАТ СТАНДАРТА ИМ СЪЗДАВАТ ИМ БЛАГА КВАЛИФИКАЦИЯ.БЛАГОДАРЕНИЕ НА РАБОТНИЦИТЕ СИ ЖИВЕЯТ СУПЕР ДОББРЕ.НО ТЕЗИ ХОРА С ЕДНА ЗАПЛАТА ГЛЕДАТ ДЕЦА РОДИТЕЛИ ПЛАЩАТ РАЗХОДИ И СЕ ГРИЖАТ ЗА ДОБАР ТЪГОВСКИ ВИД.ЗАРАДИ 10 ПРОЦЕНТА НЕКАЧЕСТВЕНИ РАБОТНИЦИ ОТРЯЗАХТЕ БОНУСИТЕ ХРАНАТА БАНКЕТИТЕ И ЕКСКУРЗИИТЕ НА ВСИЧКИ КОИТО РАБОТИМ С ЖЕЛАНИЕ ЗА ВАС.МОЛЯ ИМАИТЕ В ПРЕДВИД ЧЕ ХОРА ИМА МНОГО НО ЧОВЕШКИ ДУШИ И ДОБРИ РАБОТНИЦИ МАЛКО ЗАПАЗЕТЕ НИ И НИ СТИМУЛИРАИТЕ В ТЕЗИ ТРУДНИ ВРЕМЕНА

администраторът каза:
Прочетете правилата! Ако не разбирате нещо, ползвайте жокер!