BBSS - GALLUP International / ББСС Галъп Интернешънъл /img/frontend/nomap.png"

BBSS - GALLUP International / ББСС Галъп Интернешънъл

ББСС или уж Кантар в България е това. Покриват се под глобална марка, а отдолу е некадърен български мениджмънт тип 90-те, дето лъже и маже на поразия. Дигиталните умения им се свеждат до копи-пействане и оцветяване на клетки. Иначе ако ги чуете, всичко е супер. Направо да им повярваш, че не гърчат служителите си с тъпа и неавтоматизирана работа и нереалистични срокове. Абе, в Средновековието са, ти да наемаш хора, за да копи-пействат... :D :D :D и не, работата не е и за кръшкачи, щото ви очакват дълги часове неплатен оувъртайм, които дори никой няма да отрази, така е нормално да се работи. Накратко, немарливост, некомпетентност, фалшива претенция и неграмотност. Язък само за хората, опитващи се да си вършат работата в тоя разграден двор. Той изобщо успява да съществува, заради това, че са супер съвестни. Успех на мениджмънта, дето при тия спартански условия, се смята за привлекателен работодател. :D :D :D

Защо заплащането за безумно дълги анкети е в рамките на 3.00-3.50 лв/продължителност около час/Заплащането при работа с лаптоп и таблет и таблет при строг контрол с GRS отново е на същата цена?Защо не изпращате инструкции на хартиен носител с ясно обозначена цена за заплащане ,а трябва това да бъде устно предвано от супервайзора.Това ни кара да се съмняваме в достоверността на заплащането.

Плащат мизерно за дълги анкети от типа на `Омнибус` или `Изследване на общественото мнение`-по 3 лв. на анкета,понякога режат при намиране на много грешки,което е нормално.Кънчо Стойчев явно прилага една методика от години и няма модернизиране.Понякога пускат много обширни изследвания с безумни изисквания към анкетираните лица и естествено става стакмистика малко..няма как.По-нагоре по йерархията съм сигурна,че анкетите се нагласяват като проценти,особено политическите.Не вярвайте на анализите на крайните резултати от тези изследвания,субективни са.Абе важното е,че поне плащат малко но редовно.Не бавят парите.Става за допълнителна работа..

Мнението на оптимиста отговаря на истината. По-важното обаче е, че в холдинга всичко се прави "през пръсти" и повечето там са се научили да бягат от отговорност. Това не значи, че ако си назначен не като нечий приятел ще ти е леко да работиш при тези условия, напротив. Точно защото вътрешни правила не се спазват, си поставен във вечната ситуация да си късаш нервите с некадърни връзкари, да поправяш чужди грешки и да отговаряш за тях, да разрешаваш невъзможни казуси, които не е редно въобще да те засягат. Колкото до това дали се научава нещо - да, научва се - по метода "проба - грешка", не че там има кой да те научи. Заплатите не са адекватни. Някой си е въобразил, че редовното предоставяне на алкохол и бисквитки на работното място е достатъчно за да са послушни служителите.

ниска заплата, използване на нелегален софтуер, укриване на данъци

Съжалявам за мнението ама истината е, че всички проучвания са платени, а от там познайте в чия полза!?

Схемата на заплащане е просто абсурдна...ще научите много, но за сметка на това ще ви се скъса задника! Най-ценното нещо там са хората, които ще срещнете....За развитие - просто забравете за първите 3-4-5 години от живота си там!