написано 28.12.2013г. неделя в 18:59

Чета тук разни неща и немога да се въздържа от мнение. Не съм наясно Д-р ПАСКОВА какъв ръководител е и защо персоналът й наистина е силно обновен? Абсолютно сигурно е обаче, че е направила голямо попадение в екипа си с  качествена лекарка като Д-р ЛЕКОВА. Напълно споделям написаното тук от г-жа НИКОЛОВА  и дори ще добавя: Д-р ЛЕКОВА не само знае много, а и може много. Перфектно и с лекота борави и с апаратурата.

УСПЕХИ НА ЦЕЛИЯ ЕКИП !

написано 04.04.2012г. четвъртък в 11:04

Преди около 3години започнах работа в клиниката с голямо желание и ентусиазъм.Колегите бяха  прекрасни, но д-р Паскова не знаеше какво иска. На нея не  и трябва управител, на нея и трябва куче-пазач, което да следи сестрите и дори докторите да не бездействат и в свободното си време да чистят, бършат пода и мият прозорците. Моят съвет е НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ. Ще си загубите времето в безсмислени разправии. Ако насреща имаш нормален работодател, който да ти даде длъжностна характеристика, ще можеш да прецениш за себе си дали ще се справиш или не, но това там е невъзмозжно. Не знам дали д-р Паскова е добър специалист в професията си, не съм се възползвала от услугите и, но повярвайте не е добър работодател.

написано 10.11.2011г. петък в 22:15

Емилова, "посланието " ти много ВОНИ НА ПОДМАЗВАЧЕСТВО. Повишиха ли ти заплатата??? От 100 възмутени, само 1 доволен. Съмнително е, нали?

С ЛАСКАТЕЛСТВА и ЛУСТРО, няма как да расте имиджа на Дерма Вита. Други неща са важни и трябват, д р у г и. Дано управителката, ако досега не ги е открила, сериозно да помисли ...

написано 26.10.2011г. четвъртък в 22:28

Искам да кажа като дългогодишен служител  в "ДЕРМА ВИТА",че условията на работа в клиниката са перфектни. Д-р Паскова е един голям професионалист и човек с когото винаги можеш да говориш и обсъдиш всичко.Тя дава огромен шанс на всеки които иска да се изяви и покаже професионалните си качества. Винаги е коректна към всеки които заслужава и показва отнешение към работата си. Аз харесвам роботата си в клиника "ДЕРМА ВИТА" и работя с най-голямо удоволствие.

написано 22.10.2011г. неделя в 18:50

В ДЕРМА ВИТА има голямо ТЕКУЧЕСТВО. Незная Д-р Паскова как си избира служителите, какво е отношението й към тях, също и възнаграждението, но ... явно неможе да ги задържа. Вероятно не ги оценява, грижи и уважава... Недоволствата обаче са факт и красноречиво говорят.

написано 14.03.2011г. вторник в 19:15

Посетих ДЕРМА ВИТА като пациент, но търсех впечатления и за работа за сестра ми. Обстановката е приятна, не е мизерно като в болница. Най-впечатлена обаче останах от Д-р ЛЕКОВА, която ме прегледа. Просто й личи, че е много умна и интелигентна. Търпеливо, компетентно и достъпно за разбиране отговори на всичките ми въпроси. Не очаквах толкова млада лекарка, да знае толкова много.

написано 23.02.2010г. сряда в 11:18

Бях поканена на интервю за Специалист Маркетинг, интервюто беше с продължителност 3 мин. и въпросът на "високо ерудираната" д-р Паскова беше: Как си представяте работата?.... при положение че никъде не е специфицирала отговорностите, които ще изпълнява маркетинг сециалиста, а всеки уважаващ себе си кандидат трябва да е наясно какво се очаква от него и какви отговорности ще поеме.

Интервюто беше умопомрачително, не познавам ситуацията в т.нар. клиника Дерма Вита, но впечатлението ми е потресаващо- невежество, липса на уважение.. а аз бих могла да бъда техен потенциален клиент... но ме загубиха за точно 3 мин.

Д-р Паскова, ограмотете се малко и проявете уважение към кандидатите за работно място, защото те също създават имидж на Вашия бизнес. Един доволен клиент ще привлече 5 нови, а един недоволен ще Ви лиши от 50 потенциални- златно правило в маркетинга!

написано 13.04.2007г. събота в 15:54
Името ми е Зиная Енчева и съм служител (от две седмици бивш) на горепосочената фирма. Работата сама по себе си е страхотна, клиентите са почти едни и същи и контакта с тях е много приятен, нооо управителката...какво да Ви кажа.? Само едно изречение ще цитирам и повече няма да пиша за отношението към служителите и защо от моето излизане по майчинство все още ми търси заместник-"Не мога да се занимавам с твоето майчинство(документи)". Сега си работя в държавната болница и не се ядосвам с псевдоуправители.
Показани мнения 1 - 9 от общо 9