Енерго-Про Варна ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г&markers=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г

Енерго-Про Варна ЕАД

Не знам за фирмата но Аз лично си докарвам до 200$ на седмица от този сайт:

Има много хора, които си вършат работата или поне се стараят, но има и много хора, които не им се работи.Една работа се прехвърля насам натам по дирекциите, абе все едно, че тази фирма е създадена преди три години.Проблема е нетърсене на отговорност от собственика към управителите и те надолу.Заплащането е другия проблем.Ниското заплащане до 2-3 години ще остави фирмата без кадри. Битовия клиент ще излезе на свободен пазар. И тогава ще дойде реалноста.Клиентите се обслужват от 8 до 5 часа. Мрежата работят полуграмотни електромонтьори, дойде лошо евреме, много аварии и настана пълен хаос. Началника ми нарежда едно, управител на високо ниво нарежда друго.Не се спазва йерархия и незнам защо я създават като не я спазват.

Здравейте, дирекция ОСТБИ Шумен!Как са координатор отчетниците? Както винаги супер интриганти. Как е най-добрата артистка? Продължава ли да прави мръсотии на хората, които не и играят по свирката. Много хора са я прокълнали да види ТОЛКОВА ВНУЧЕТА , КОЛКОТО МРЪСНО Е НАПРАВИЛА.
А тракториста има ли още бъбреци ? Ако не са спрели да функционират и това ще стане, дано изсъхнат.
САМО ХУБАВИ ПОЖЕЛАНИЯ ! ПРЕДСТАВЕТЕ СИ КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВАТ ТЕЗИ ХОРА!ТОВА НЕ СА ХОРА , А ЛИЖЕЗАДНИЦИ ОТ НАЙ - ДОЛНИТЕ !

Здравейте. Ще напиша едно малко по-различно мнение за компанията, а не като на "енергетика", който не вижда по далеко от носа и си щял да сменя електромери, ако му били плащали допълнително, защото, като си е подписвал трудовия договор не е видял, че последните три букви от длъжността му са "СТИ". Та няма да се оплаквам, а ще хваля компанията, която оцених само с положителни оценки. И бивш служител съм, защото в населеното място, в което живея има значително по-добри финансови предложения. По същество: Компаниите от Енерго-Про групата все още са място, където има специалисти и хора със познания и опит, които имат възможност и желание да го споделят и помагат. И оттук младите кандидати за работа могат да се ориентират към компаниите, като място, където да натрупат знания и опит. Място, където при наличие на желание има кой да ги научи на "занаят". Тия, които нямат желание - те не са интересни никому. Политиката на Групата за определяне нива на заплащане е такава, че няма как да бъдат привлечени от вън хора, които биха внесли някакво "ноу-хау" отвън. Разбира се, ако не са кандидати за Директор БТООС :). И групата трябва сериозно да работи в посоката да стане желан и предпочитан работодател. Да може да привлича по 17 човека за всяко интервю, а не както сега "средно по 1,3 човека за всяка обявена позиция". Но за сметка на това политиката на Групата позволява на служителите със стаж да си седят по местата и да не напускат. Тези хора са особено полезни за младежите и скоро завършилите техникуми и университети. Групата предлага освен ниското заплащане, също и доста голяма сигурност. Получаваш навреме и редовно, ясно и точно определени неголеми суми, които с добро планиране позволяват да се преживява. (Който иска Х6 - да си търси щастието в ЕСО ЕАД). Получаващ 20-25 дни отпуск, които можеш да ползваш почти винаги, когато пожелаеш и още и още не много.
Нека всички желаят да се учат да налазват Групата, че нещата отиват в посока всички да станат програмисти и мениджъри, а електроснабдяването да стане на самообслужване. : )

Няма материали в складовете, нямало договори за ел. табла.Абе някой ще потърси ли отговорност на директорите на логистика и доставки или ще продължават да търсят под вола теле при ел. монтьорите.На всичко отгоре дейности по електромерите искат да ги прехвърлят към нас. Викам на шефа, да ни дигат заплатите и ние ще го правим ама да намалят на тези дето няма даго правят.Има някакъв проблем в управлението. Ама са чудя защо наште шефове мълчат. Абе хора в мира ми има само 4 човека дето мога да работят самостоятелно, другите 8 тока ще ги убии.Така и нас ще изгоните кои ще работи по мрежата.

Незнам за другите, ама да кажа за нас. Смляха ни от проверки, правим справки до откат. Аз рботя вече 22 години и такова нещо не съм виждал. Или има големи батаци или тез дет на управляват, не знаят какво да правят и ту ни мятат вляво, или вдясно.

прочетох част от мненията. Миналата година бях на интервю и мога да коментирам само как беше проведено интервюто. Комисията беше от 3 човека, две служителки от ЧР, и началника, при когото щях да работя.Интересното беше, че едната служителка беше делово облечена, а другата беше с голи рамене и дълга разпусната коса.За компания като Енерго про, това ми се стори недупустимо.Така и не приех работата, тъй като от други фирма получих по добро финансово предложение.

На всички недоволни от заплатите си в Енерго Про мога да кажа само едно - някой да ви е дърпал за ухото да работите там, или да ви е карал да си подадете документите там? Някой да ви е виновен че не разбирате какво сте прочели в договорите си, ако изобщо сте ги прочели.... ??? От близо една година тук чета как някой не е доволен от еди коя си дирекция... Ами ще си хванете шапките, и ще им покажете среден пръст или червен картон, след като заплатите ви са толкова ниски, както е видно в сайтовете за работа един дюнерджия взема повече... Днес има обява за стажант, на която заплащането е 1000лв бруто, каквато заплата преди една година ми предложи сладураната Злати Петрова от HR, за специалист с електротехническо образование, и над 6 години стаж... Въпреки това такива като вас мрънкачи тук могат да се сърдят само и единствено на себе си, заради това, че вадят заплатите на такива като Златито Петрова, и едновременно недоволстват върху останалите привилегии на мениджмънта. Нека за месец - два да отидат на вашите позиции, и да видят реално как се вади хляба на дадено работно място... Искам да ви кажа само едно - докато ви ебават можете да се сърдите само на себе си, и на малоумният си мозък, че с труда си вадите заплатите на по - неграмотни от вас.

Интересно е какво се случва сега, когато вероятно има много аварии заради лошото време?Има ли необходимата организация, оборудване, материали да се възстановят авариите. Като знам наличността в склада, горко ни на монтьорите. Ама нали на срещите големите Управители казали, че това е нормално, и другите ЕРП били така, без материали в складовете.Искам да видя празен склад на ЕВН. Това е невъзможно.Не се търси отговорност, това е цялата работа.

Някакви хора пак се занимават с проблемите на някой. Българина все е недоволен,един от заплатата, друг от мобилния телефон, трети му е малък монитора, четвърти иска да работи по 6 часа. Всички мрънкат колко са зле пътища и тротоари, и като от тази година много пътища се ремонтират, пак сме недоволни, сега пък, че е разкопано.Така де, това е положението. На недоволните да им се направи справка за работата. Вариант е да се монтират скрити камери в офисите, за да се види кой какво прави. Но днес ме озадачи следното, решението за сума за коледно парти за всички работници. Те не са ли само за някои? Другото интересно е дигитализацията на процеси. Участва и директор ОК.Центровете за клиенти работят от 8.00 до 17.00, не можеш да платиш с ПОС терминал, не знам за каква дигитализация на процеси се говори.Ще се прави ли нещо или ще имитираме дейност?