Евромаркет БРД ООД /img/frontend/nomap.png"

Евромаркет БРД ООД

ТАКИВА ФИРМИ ОТ СТРАНАТА НА ЧУДЕСТА СА МНОГО , СЛЕД ВРЕМЕ ФАЛИРАТ ДО ЕДНА И ТВОРЦИТЕ НА ТЕЗИ ЧУДЕСА ДЪЛБОКО СЕ ПОКАЙВАТ ...НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО , МИЗЕРНИ ПАРИ , ПЪЛЕН ХАУС И МНОГО , МНОГО ГОЛИ ОБЕЩАНИЯ ...

Здравейте!

Някой може ли да сподели какво е заплащането за сервизен инженер, защото в обявата има посочени само изисквания, без да е ясно какво компанията предлага като числа. Да не се окаже, че някой просто е решил да загуби времето на кандидатите. Все пак предпочитам да не си губя времето а да знам за какво кандидатствам , както онзи, който чете биографията ми преценява дали да ме извика на интервю. Защото ако чуя 1000 лв , колкото взема един сервитьор... е доста унизително. Нищо не се казва за района, в който се пътува, както и това дали се плащат командировки и извънреден труд, който в сервизната дейност се полага. Надявам се че някой ще отдели от времето си да разкаже за какво става въпрос.

Както вече прочетохте всички аз съм Радо Мерджанов - един от най-успешните дилъри на строителното направление за периода 2004-2009 година....и знаете ли защо? Защото във варненския офис имахме екип,имахме перфектен Мениджър в лицето на уважавания от мен Тома Томов,всички колеги и колежки,които аз никога няма да забравя.И второ - защото всеки работеше яко,имаше желание да мачка конкуренцията,иамхме необходимите финансови инструменти за това - бонуси на ниво,високи заплати,допълнителни бонуси за прослужено време,индивидуални бонуси - мотивации колкото ти душа даде,сервизния екип - перфектни момчета.Всички бяхме един отбор-печеливш отбор,един от водещите в страната.Благодаря на фирмата и всички хора от Варненски офис за целия опит,стаж,рутина и контакти през всичките тези години,които ме направиха по-силен,мъдър и професионален играч.Бъдете здрави и късмет....Съжалаявам за останалите писарушки тук,че ви разочаровах с това мое мнение,но така си бе тогава!

аз ще коментирам само един път и повече няма да се занимавам с фирмата от страната на чудесата ......толкова поне Ви дължа колеги , не повече!
Необяснимо си остава за мен как все още съществува тази фирма .......
Нямам икономическа обосновка: или се субсидира от чужбина или просто това , което остава като печалба си е напълно достатъчно, което ме съмнява, ( особенно след закриването на някои офиси........това със сигурност предстои в близко бъдеще). Очевидно се набляга на по-големи корпоративни сделки за повечко парици. Фирма с такъв мащаб има голямо бъдеще ако се управлява правилно........със сигурност може да е сериозен играч на пазара. Но това ли иска този, който дава парите? Или тези, или който и да е ..........Защото сега пак е играч ама разпрострян в много повърхнини и никъде докрай с качество и на стока и на сервиз и т.н. да не говорим със срокове !!!Непрекъснато се оставят с лека ръка да си отиват хора с голям стаж във фирмата, професионалисти а остават келеши, които само бачкат като куриери и от години нямат нов клиент. Но са някакси послушни, знам ли. Изобщо новите клиенти не са важни, а по-важно е да се загубят стари. ХМ. И не само това: откровено има злоупотреби и кражби и безумия, които се знаят..............никой не му дреме !!!! Ще кажете .........абе не е възможно. Да, ама не !!
По едно време си мислех , че собствениците( които и да са те) не са наясно нацяло със ситуацията. После обаче ми светнаха други лампи.....игрите са големи и най-важното : СЪВСЕМ ДРУГИ !
Посланието ми ( както обичат да се изразяват купешки некои отговорни другари от Надзорният съвет с неясен трудов стаж и мъглива биография ) към служителите е :
гледайте си кефа и не приемайте нещата много на сериозно, всичко е майтап...........игрите са други и бизнесът е друг........взимайте заплатата с по-малко нерви и с голяма усмивка, защото такава фирма няма друга на света.....колкото изкарате - толкова .....берекет дето се вика. Мога и книга да напиша за Евромаркет ама няма никакъв смисъл. Който има мозък и опит ще ме разбере, макар че на Запад ще е бестселър тази книга.
Архиважно е ............( каквото и да означава това ) хахаххахаха
Аде наслука на всички и повече усмивки )))
Да сте ми живи и здрави

Много сте прав г-н Ганев, единственото за което може да се съжалява са отношенията с колегите (ония готините дето са на пръсти).

Работил съм от създаването на офиса на фирмата в Стара Загора но дойде деня да се разделим.
От известно време фирмата рязко промени политиката си на работа със служителите си въпреки че финансовият резултат се увеличаваше за което мога да гарантирам с документи.
-отношението им към дилърите - манипулиращо
- отношението им към останалият персонал - като към роби(спекулативно)
- отношението им към възнаграждението на персонала - грабят ме
- отношението им към  институциите  -  с власт имащите трябва да сме добре затова са спонсори на не едно мероприятие на  кметицата на София на министъра нарегионалното развитие и други(немога да ги знам всички)
Сега когато погледнах отстрани се убеждавам в редица несправедливости за които не съм подозирал или не съм обръщал внимание.
Очаквам някои от данъчни или други финансови институции да прочете това и да предприеме някакви действия поне колегите останали да работят да се чувстват поне малко удоволетворени. Към момента се плащат заплати значително по-ниско от истинските поради по ниски данъци от осигуровки, а останалото се дава в пликове или чрез някои дилър. Не че вярвам в самосезирането на институциите които биха могли да вземат отношение но поне да ми олекне, и не че съм написал всичко за което ме боли ама.............

на всички четящи и пишещи след мен.
Обръщам се към Вас за да Ви спестя много главоболия,разходи и лицемерие,поднесено от компанията в лъскава опаковка с панделка.

За това ще Ви разкажа,какво се случи на мен.
Познавам фирмата отстрано от доста време,привидно голяма,стабилна и бореща се на пазара...така мислех и докато бях в конкуренцията,и докато бях без работа...и ето,отвори ми се възможност да започна работа в евромаркет-ДА АМА НЕ.
Спечелих си всички интервюта и бях поканен да се присъединя към екиша на евромаркет...за целта трябваше да се срешна местният регионален мениджър,за повече информация,а след това да се чуем по телефона с "човешки ресурси" и да уточним какво следва по нататък,обучение,назначение и тн.
След срещата с гореспоменатия мениджър научих още много и нови неща,които като сложих на кантара...прецених,че ме устройват,все пак се бях надъхал и много кратно заявил желанието си за работа при тях-ДА АМА НЕ,както вече казах...
Имахме оговорка да започна работа межди 4.07 и 8.07,до тогава аз напуснах старата си работа,която да отбележа,бях започнал само преди 2 седмици,но се отказах от нея заради гореспомената...
така...чакам да ми се обадят,но това не се случва...ден,два,три...нищо...
обаждам се аз,и ми споделят,че всичко е наред,уточняват се детайли и до края на утрешния работен ден,те ще ми се съобщят.

И така,ето го кошмара...на другата сутрим ми се обадиха с думите:много същаляваме но се взема мениджърско решение с което проекта във Вашия град се замразява...шок и ужас...

ТА РАВНОСМЕТКАТА:НАПУСНАХ СИ СТАРАТА/НОВА РАБОТА И МИ ОТКАЗАХА,ОБЕЩАНАТА ТАКАВА ПРИ ТЕХ...Е ЧЕСТИТО.

Трудно ми е да не кажа думите,които са ми на езика и на сърцето в момента относно отношение им,и подигравката към мен,но ще се въздържа,защото зная,че чисто професионално,аз ще се развивам в точно тоая насока,в тоя бизнес,в тая среда...и от тук нантатък тия хора за мен ще са само и единствено конкуренция...КОНКУРЕНЦИЯ КОЯТО ЩЕ МЕ АМБИЦИРА ОЩЕ ПОВЕЧЕ,ДА РАБОТЯ,и да ми помага в работата...

Големи обещания и приказки , но не се изпълняват, само разтягат големи локуми да се намират на приказка ди мине работното време някак си.Няма нищо сигурно всичко се движи много бавно "за никаде не бързат".Слаби  мениджъри по направления (комп.) Днес си тук ,а утре не се знае каде.
Собствениците са хубави хора но покрай тях много черни овце. Всеки иска да суче от цицката на другия, иначе са добри хора. Само в краен случай пробвайте за работа,може да ви излезе късмета,макар и всичко да е пълен ташак, и повечето го знаят.

от доста време никой нищо не е писал относно Евромаркет Груп АД, а отскоро пускат отново обяви за търговци и бих искал да помоля за настояща информация относно климата там.По конкретно заплащане отношение и най-вече дали нещо се е променило от последните писания.

Имам желание да работя в Евромаркет. Моля за информация има ли в момента вакантни позиции. Как се кандидатства за тях? Какво е нивото на заплащането към днешна дата, осигуровките върху пълната заплата ли са, какви са хората, шефовете.
Прочетох предишните мнения, но не ми се иска да вярвам, че една толкова голяма и сериозна фирма може да направи такива пропуски в развитието си :(