написано 24.11.2008г. вторник в 13:59
За конкурса за Разплащателна агенция във Варна имаха изисквания и за чужди езици, а на интервюто казаха, че не им трябват хора с езици.
На самото интервю като слушах имената на повечето бяха турски.
А сега списък с допуснатите кандидати в Кърджали:

ДЪРЖАВЕН ФОНД „ЗЕМЕДЕЛИЕ”
С П И С Ъ К
НА КАНДИДАТИТЕ, ДОПУСНАТИ ДО УЧАСТИЕ В КОНКУРС – РЪКОВОДИТЕЛ НА ОБЛАСТНО ПОДЕЛЕНИЕ – гр. КЪРДЖАЛИ
1.Васил Вълков Костов
2.Хасан Шукри Мехмед
3.Сенай Ремзи Мюмюн
4.Юксел Сали Ибрям
5.Нуреттин Нури Идриз
6.Владимир Атанасов Гарипов
Изпита с допуснатите кандидати ще се проведе на 21.11.2008 г. от 10.00 часа в сградата на ДФ "Земеделие", находяща се на бул. "Цар Борис ІІІ" № 136.

Хайде сега някой да ми коментира турски език ли са искали в обявата за конкурса? Това е само риторичен въпрос.
написано 10.11.2008г. вторник в 12:16
анонимен">мнение от
Аз съм доволен, чисто накрая на месеца взимав 1500-1800 лв, стигат ми. Колегите са високообразовани, завършили в чужбина повечето, дори деловодителката е учила в Лондон. Чудесно място е!!!
написано 20.03.2008г. петък в 13:09
дпс дпс дпс дпС дпс дпс - евалла.Ашколсууууууууун.
написано 10.04.2007г. сряда в 01:21
Работя тук от май 2006г., много съм доволна. Работата е предизвикателна и интересна, заплащането е перфектно - чисто 700лв., работното време е от 9 до 17:30ч., има място за паркиране, атмосферата и колегите са супер. Единственото кофти нещо е, че текат някакви реорганизации по повод акредитацията на РА, но и това ще мине.
Показани мнения 1 - 5 от общо 5