ТОПЛИВО АД /img/frontend/nomap.png"

ТОПЛИВО АД

НИКОГА не се подлъгвайте да започнете работа в тази фирма ,най-вече в топливо газ еоод абсолютна експлоатция и гавра с труда на хоратa в сравнение и със смешните заплати нещата в тази фирма са трагични. Работната обстановка и мизерията в която се работи може да те върне в началото на прехода. Служебните коли се поддържат с най евтини части и гуми ,а и много често се карат с гуми които са за боклука. За заплащането което е смешно спрямо труда който ще вършите ,а именно да качвате бутилки по етажите 4 или 5 няма смисъл да се коментира-трагично е. На клиентите се предоставят 40 годишни бутилки които са просто боядисани но ти трябва да ги лъжеш ,че са рециклирани и проверени в завод. За колегите какво да кажа има и добри хора сред тях има и такива любимци гъзоблизци които естествено са с по високи заплати но всички яко крадат. Ако трябва да обобщя с няколко думи ,там се търсят прости хора готови да работят за малко пари и да с мълчат. Ако се смятате за средно интелегентен човек не почвайте в тази долнопробна фирма.

Ако започнете работа в тази фирма не вярвайте на нищо казано на думи . Искайте всичко да е записано в договора ви . Иначе не можете да разчитате на коректност . Горещо препоръчвам да не започвате работа там .

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Пиша за Топливо газ. Няма ги в сайта като отделна фирма. Когато преди половин година кандидатствах в Топливо газ за оперативен счетоводител и не намерих мнения, реших, че всичко там е нормално, но не беше. За това реших да споделя моите впечатления, макар и със закъснение, за да не повтори друг моята грешка, освен това и в момента имат обява за счетоводител . Кандидатствах по обява в jobs.bg. Обявата беше добре написа, кратко, изчерпателно и грамотно. Не след дълго ми се обади главния счетоводител, за да ме покани на интервю. Любезен човек, който се съобрази с моето време, даде ми предварителна информация и ми обясни местоположението на фирмата. Тръгнах за това интервю с пложителна нагласа. Първата сигнална лампа беше локацията и сградата. Локация е срещу гробищата в Малашевци, сред бездомни кучета и роми. Сградата е ниска, тясна и дълга, наподобяваща конюшня, предполагам складово хале преправено на офис. Не видях много, защото бързо бях въведена в един просторен и добре направен кабинет със заседателна маса, където се проведе интервюто. Интервюто беше с главния счетоводител, възпитан, ерудиран мъж, излъчващ увереност и спокойствие. Обясни ми, че е от няколко месеца, че заварва екип в предпенсионна възраст и целта му е подмладяване на екипа, че като счетоводство заварва неуточнени и изостали неща, но нищо фатално, че е започнал да ги оправя и до края на годината с подходящия екип всичко ще е изчистено и уточнено. Нямаше тест, а кратък разговор свързан конкретно със счетоводната работа и някои новости, личеше си, че човекът е много в час с професията. И така, пренебрегнах локацията и сградата за сметка на другите добри впечатления и приех предложението. Разочарованията започнаха от първия час в който започнах работа. Интериорът на сградата е пълна мизерия, тоалетната е по-зле от тоалетна във влак. На ейчарката не и стигна половин ден да изготви един бланков трудов договор от 2 страници, не знам колко пъти го прави и преправя. Междувренно няколко човека дойдоха да се разправят с нея, че не са им правилно изчислени заплатите, тя им отговаряше, че ще ги изравни следващия месец, нещо което ме шокира. За възрастта на колежките вече бях предопредена, пред пенсионна. Стаята на счетоводството, нищо общо с кабинета където се проведе интервюто, мрачно прашно, пренаселено помещение, претрупано с папки и стара офис техника. Счетоводната програма – стара, неизвестна, примитивна програмка . Продажбите се фактурират през складова програма и се преливат в счетоводната всеки ден, при което се получават разлики и основното занимание на тези уморени от живота жени е да отмятат и да търсят разликите. Заедно с това част от документите се въвеждат и в екселски таблици , не разбрах точно за какви допълнителни засечки и изчисления, но явно такива, каквито двете програми не могат да направят. Сравнява се информацията между двете програми, екселски файлове и хартиени носители, коригират се вече издадени документи, абсолютен хаус. Колективът: главният счетоводител и една от колежките, може би най-възрастната, се напъваха да дърпат работата напред, останалите се размотаваха и отбиваха номера. Комуникацията между колежките беше на ниво махленски клюкарки, надвиквания и надговаряния една през друга, клюки, простотии, никакъв професионализъм. Дано главният счетоводител да е успял да подмени екипа, защото всички бяха за подмяна, но много се съмнявам при тая ситуация да се задържат способни хора. На по-ужасно място не съм била. Аз самата избягах бързо, след първоначалния шок. Не правете моята грешка да ви подведат първите добри впечатления.

Аз като бивш служител в тази верига искам да споделя отвращението си към управителката на магазина Макс Март Панчарево, София. Това е изключително елементарна жена, която освен да прави скандали и интриги по цял ден, нищо друго не може. Придобила е голямо самочувствие от това, че от продавачка на щанда за водопроводни части са я направили управителка в този магазин, поради липса на кадри, които никога няма да имат, тъй като специално в този магазин нищо не е наред и най голяма вина има именно тази жена!!!! Безобразното ѝ поведение към персонала и дори към клиентите е потресаващо!!!! Постоянно сплетничи със персонала сутрин е с едната половина от персонала срещу другата, следобед е обратното!!! Клиентите масово се оплакват и коментарите им са непрекъснато в отрицателно отношение и от обслужване и от начина на работа. Няма организация никаква. Постоянно има разправии, скандали, крясаци и всичко това го прави най вече въпросната госпожа, като си мисли, че по този начин показва колко е "велика". Има непрекъснато поток от хора, които започват работа и след месец, най - много два си тръгват разочаровани и отвратени от нейните скандали и простотии, които нямат край. Незнам защо Големите шефове не обръщат внимание, че този магазин изобщо не върви и е все по - зле и по - зле, но това си е тяхна работа!!!! Хора не започвайте работа там. Жената е абсолютно под всякаква критика и умствено и физически.

Фирма с липса на мениджмънт, освобождават те от работа още докато си в пробен период, и заплащане не виждаш почти за 2 месеца... понеже си с месец назад и изплащането в пликчето ти го спестяват, а за последния месец в картата получаваш само някакво смешно обещетение в размер на 60лв. А би трябвало да е 430... пълен ужас. Не работете там

Топливо АД гр. Пловдив е фирма, където се работи и ръководи с маниер от преди 20 години. Мениджмънта е толкова зле, че ако Бедо Доганян разбере колко е подвеждан и колко загуби се прикриват, ще закрие склада на Прохлада №7 незабавно. Щом Мениджър продажби ръководи склада, при това без да има понятие от склад. В крайна сметка се гледа далаверата. Стара като света далавера. Човека договарящ сделката и контрола на касата са подчинени на един и същ човек, и очевадно е негово протеже. Ще очакваме сериозни мерки от страна на висшето ръководство или очаквана препродажба на доброто старо име "Топливо".

3 години бях клиент и купувах газ от фирмата. На 13.09.2018 беше последната поръчка. На 1.11.2018 очаквах поредната доставка. Оказа се, че бутилта ми е сменена с такава на Булмаркет, имаща същия цвят. Не съм забелязал това на 13.09.2018, Т.К работниците вземат старата и на нейно място постявят новата.Не съм и предполагал, че е възможна такава подмяна.Доставчиците отказаха поръчката. Опитах се да разбера какъв е маханизма на изпълнение на поръчките и как е могло за бъде подменена моята бутилка. Служителката ми заяви, че това е мой проблем и отказа да приеме, че те имат отношение към подмяната.Предложено ми бе да капарирам за 60 лв. нова бутилка и така да продължа да бъда клиент на ТОПЛИВО ДО СЛЕДВАЩАТА ПОДМЯНА. Препоръчвам на бъдещи и настоящи клиенти да бъдат внимателни с НЕПОГРЕШИМАТА ФИРМА "ТОПЛИВО АД", т.к могат да останат без бутилка и вината ще бъде тяхна, защото са се доверили на ТОПЛИВО АД.

преди време ГОСПОЖА Г.йОНЧЕВА , с парашут каца в Топливо газ - сега там да тормози служителите -ей тая ГОСПОЖА що не си ходи на село за да могат хората да работят спокойно и нещата да вървят добре