Енемона https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Слатина, Квартал Гео Милев, ул. Коста Лулчев, 20&markers=София,Район р-н Слатина, Квартал Гео Милев, ул. Коста Лулчев, 20

Генна модификация, или по скоро генна мутация. Който и от тримата Пр да хванете образа е трагичен! Какви пари чакате, старши ги профука да купува апартаменти на любовници, богданчо по острови и той не по далеч от баща си, ама те случили на алчни мълчанки да си затварят очите, само Прокопито с три деца и все бивши жени, първото не признал скрил, второто ощетил и с третото с майка му не извадил късмет, че и тя по Имституциите като нас го разхожда. Та човека смята че се издължил като ги направил, на тях не плаща пък ние чакаме на нас ?!На расовския манталитет немой обясни че е длъжен някому? За тях длъжни са им всички останали, навирили носовете, все едно на тях имаТ да им дават, малко цирк много измами и най- вече надеждата че крадците в бг са безнаказани... всичко за чужда сметка, все някой др да я плаща и носи отговорността, деца и борчове произвеждаме със същия интезитет клто и фирми кухи. Ама то трябва да се знае че като живееш за чужда сметка няма гаранция, че накрая няма да я платиш ти...така, че не мишкувайте по форумите, щото наглеците на това разчитат, ами си търсете правата, защото ги имате, и ако не се защитите сами, никой няма да помисли за вас
Възползвайте се,нищо ,че се демонстрират ,примката им след 20декември е сложена и тепърва ще се затяга.Ние може да чакаме да ни дадат,но другете на коите те дължат знаят как сами да си ги вземат
Ако знаят какво ги чака отдавна да са се покрили в Расово или сами да хванат пътя за стрелбището

Нашата Драгомира Дойчинова явно са пропуснали да и наредят да премахне Енемона като работно място от профила си у фейса.Резултата на господин Дичко и всеки ден да ги ражда ще е същия като с предните.

Групата е родила ново отроче - Комплекс Груп Консулт, ЕИК 204364551. Не се лъжете, уважаеми.

И така,
като гледам тук нещата си вървят точно по нашенски. Завлича те с пари, присмиват ти се, ебават те отвсякъде а ти си траикаш. Пишеш си под псевдонима АНОНИМЕН да не би случайно да не разберат кой си и се чувстваш доволен от себе си. Вярно е че няма институция която да те защити но това драги ми АНОНИМНИКО не те оправдава да бъдеш активен. Кажи кой си, не се страхувай поведи и други с теб смачкай ги и ги победи ги. Тук говорим за КТБ 2 , говорим за кражба от порядъка на над 130 милиона лева. Пичовете си живуркат все едно те имат да взимат, абе дайте да се съберем пред офиса / той вече е на Уникредит / да вдигнем малко лакардия все пак предстоят избори, пък да видим какво ще стане. Тук виж намери ли пари да ни платят. Пък ако не намерят маже да си ги отупаме и да си ходим. Ама дайте да измислим нещо да не оставяме нещата така. Трябва да се борим за това което ни откраднаха.

Не се ядосвайте. Съвсем скоро тази мъжка курва ще се пренесе за постоянно в ареста и ще се запознае със значението на думата "отговорност".
Хайде сега, Богданчо, отиди Юлиян Ваклинов да те почерпи за пореден път, защото ти си "разорен", а после като отидеш при влахкинята си, й предай парите, които трябваше да върнеш на кредиторите си, но открадна от тях.
И не забравяй, мъжка курво, вече си разследван. Баща ти, чието име ти посрами и заради което направи опит да се самоубие на 07.05.2015 г. на ВИП стрелбището в Дървеница, няма да може да те спаси този път! А той горкият, само да знаеше как и ти, и влахкнията ти хулите публично и него, и жена му, и другия му син.
Светът ще бъде по-хубав без идиоти като теб! Ще бъде!

Призовавам тези, които ще получат призовките си за свидетелстване, да не премълчават нищо и да се придържат стриктно към истината. И помнете: не вие трябва да се страхувате, а онзи подъл, мръсен лъжец и влашката циганка

Какво се случва с новата енемона , наречена атомстрой ?
май и тя като майката не плаща.

Това чак сега ли ви стана ясно? хахахха. Как иначе си обяснявате факта, че при баща, работещ в неработеща фирмичка без дейност и при паразитираща майка, която по цял ден се чуди дали да похапне още нещо или да изтегне дебелия си гъз на дивана, се отглеждат две деца, ходещи на частно училище, чиято такса никак не е малка. Кое нормално българско семейство би успяло да се справи по този начин в такава ситуация? Отговорът ви е ясен.
За съжаление, такива паразити се размножават, ползват разни хорица, докато им е угодно, крадат и живеят, а гъзовете и търбусите им все по-големи стават.
Но вселената е така устроена, че и техният край ще настъпи. Няма как да излъжат и нея, затова им остава да се лъжат помежду си, както винаги са го правили. хахаххаха

Богдан може само да благодари, че се е родил в България. Защото ако живееше в нормална Държава, отдавна щеше да е в затвора. Жалка твар, която срами името на баща си и продължава да точи Държавата и ебава кредиторите си, прилагайки мръсните си схеми като ползва "Еско Инженеринг" и другите "несвързани" дружества.
Алоооо, НАП и ДАНС, вие за какво съществувате изобщо?

Работих в това бившо величие.бяха много добре , но затънаха до дъното и причина за това е " Прекрасното" управление от Богданчо , Йорданчо Величков , Ивайло Иванов , Богомил Първанов и многото други знайни и незнайни директори и ключови мениджъри . Те доведоха след себе си разруха , опустошение и опозоряване името на фирмата , но за благодарност си получиха дължимите заплати , за разлика от многото друг персонал.
Колко по добре и по-полезен щеше да е за фирмата г-н Иванов , ако си наблегнеше на народните танци , а не да се има за величие в строителството .