написано 05.11.2014г. четвъртък в 12:41

Като бивш служител мога да кажа че Енемона не е това което беше преди 2 години от както се смени ръководството и поеха синовете фирмата загина освен че не плащат дори крадат от парите на работниците тези в чужбина направо са за оплакване и не се лъжете те са мазни и обещават какво им пречи след като не смятат да ви ги дадат

написано 10.09.2014г. четвъртък в 21:44
към обект/отдел bg

Колеги моля бъдете обективни когато изразявате мнение.Преценете кой колко работа е свършил през работното време. Не е нормално на обекта да се шляеме като надничари и нищо да не ни интересува а в края на месеца да искаме от банкомата. Такова животно нема. Не мога да си отговоря на въпроса защо ръководството приема на определени длъжности хора на който дават заплати за да вършат нещо от което и хабер си нямат и след това плачат за пари вместо да повиши нивото на заплащане и да останат професионалистите.Съжалявам сигурен съм-засегнал съм доста хора но нека си зададем въпроса-днес за колко пари свърших работа и с какво качество.

написано 03.09.2014г. четвъртък в 19:17

Как искате Енемона да плаща редовно с такъв Финансов директор, като Емил Манчев. Та той три пъти се явява на изпит за Експерт-счетоводител и не може да го вземе, та Енемона ли ще оправи.

От толкова много професионалисти в София точно тоя ли  намериха без стаж по специалността а за ръководен да не говорим.

Та то в Енемона е така, който успее да излъже и да замаже е добре.

Те си заслужават служителите.

Проблема на Енемона не е само с плащането на работните заплати. Там пари винаги няма било то за плащане към доставчици, банки и много други.

По добре е тая фирма да се обяви в несъстоятелност. Няма нужда от нея.

Тя е машина за трупане на дългове а не нормална фирма.

написано 19.06.2014г. петък в 19:08
отношение представител на управлението

Искам да успоя интелегитната част от населението че балона енемона се спука. Установи се че вътре има само смърдлив въздух наречен Петрушков. Енемона Ютилитис ги хранеше но тя бе фалирана умишлено и вече Енемона е мъртвец. Лека и пръст.

написано 21.03.2014г. събота в 20:17
към обект/отдел България, Словакия

От години работех във фирмата и установих, че на никой не му пука за работника, шевофете си правят сделките а хората които реално вършат работата мизерстват и гладуват.Пари се дават колкото да оцеляваш на хляб и вода и е пълна мизерия.Не се подлъгвайте по напразните им обещания и сладкодумните им приказки.При тях обещанията са думи хвърлени на вятъра.ДОкато е шуробаджанащината във всички етажи на фирмата тя няма да прокопса!!!!

написано 21.03.2014г. събота в 09:12
към обект/отдел Германия

До Боби : документи за работа се подават в централата. Само за информация - преди няколко дни ни преведоха заплатите за м. декември (сега сме края на март) в размер на 11 лева .

Желая ти успех в новата фирма.

написано 18.03.2014г. сряда в 17:41

Някой знае ли, дали в момента се набират електротехници и ако може да ми каже къде се подават документи за работа? Благодаря предварително!

написано 17.01.2014г. събота в 16:39

Изключително некоректна компания, която не плаща на подизпълнители и клиенти. Надменно отношение, като  политиката и е ориентирана да извлича само дивиденти без да носи отговорности. Всеки в структурата бяга от отговорност и те прехвърлят на друг. Избягвайте да работите с нея, или в нея. Но господа балона е на път да се спука.

написано 09.01.2014г. петък в 21:52

Това наистина е безобразие, оставиха ви на ръба на оцеляването. Момчета не бездействайте!! Сезирайте компетентните институции в България за нарушаването на трудовите ви права – Изпълнителна агенция Главна инспекция по труда. Копирайте писмото до МЕДИИ, Омбуцмана на Р. България – само това може да накара българските институции да се размърдат и да си свършат работата. А защо не и до ресорната комисия в Народното събрание – мисля че беше Комисия по жалби и петиции на гражданите. Малко шум около некоректната фирма винаги е от полза в такива ситуации, за да си изпълнят ангажимента към вас. Вземете пример от словаците, които назначиха при вас, те мълчаха ли си при забавянето на заплатите?? И Вие като тях сте граждани на Европейския съюз, имате същите права, не позволявайте да ви мачкат. Бъдете наистина европейци, мислете като такива и търсете правата си!! Трябва само малко повече кураж …