написано 09.01.2015г. събота в 15:14
в град Козлодуй

Кака Светла е Велика. Познавам я от много време и смея да твърдя, че такъв екземпляр едва ли ще се роди втори път. Горкият Богомил Спирдонов как ли я търпи? И въпрки всичко, предлагам да спрем да я коментираме. Тя има и деца, които работят в ЕНЕМОНА. Те не са виновни, че трябва  да се срамуват от майка си.

написано 09.01.2015г. събота в 09:33
в град Козлодуй

Като стана въпрос за Спирдонца се сетих, за първия момент в който я видях. Бях новопостъпил в Енемона в Козлодуй и говорихме нещо с един колега в коридора  на първия етаж. В един момент въпросната  госпожа  излезе от стаята си с стрясък и почна яко да навиква някой по телефона. Попитах колегата "Кво става, ква е тая", а той ми вика: ''Спокойно това е Светла Лудата от инженеринга". След това имах няколко контакта с нея и разбрах защо и викат Лудата. С мъжа и също  съм имал малко взимане- даване и като цяло съм с добро мнение за него.

Абе ненормалница отвсякъде!!

написано 24.12.2014г. четвъртък в 21:46
в град Козлодуй

Честита Коледа, скъпи бивши колеги от Енемона. Бъдете живи и здрави! Въпреки, че с много от нас Ръководството на фирмата се отнесе не достатъчно коректно, ние не сме злопаметни. Ние знаем какво направихме за просперитета й, колко усилия ни е коствало това. Не сме забравили и времето, когато да се наричаш "енемончанин", бе въпрос на чест и отговорност. Помним и усилията на г-н Д. Прокопиев да създаде една модерна европейска фирма. В тази връзка предлагам ако има интерес да организираме една среща, на която да се съберем и си спомним за доброто старо време, когато имаше работа и връзкарите не бяха толкова много, че да пречат прекалено много. Моля ако има интерес да поставим началото на една такива инициативи. Бъдете живи и здрави. С пожелания за една по успешна 2015 г.

написано 10.12.2014г. четвъртък в 11:50

Някой наясно ли е какво се случва с овърдрафтите, които Енемона щеше да тегли за да се издължи на служителите си? Годината свърши, а няма и помен от изравнявяне на запалтите!

написано 09.12.2014г. сряда в 09:29

Колега Пешев, напълно подкрепям това което е написал Гошо, с тази разлика, че освен с малко умствен багаж въпросната ''проектантка'' Спирдонова е и наистина луда жена, за което не са те излъгали хората с които си говорил. Въпреки, че аз работя в друг отдел я познавам добре и мога да кажа, че е абсолютно недоразумение и много неприятен човек. Тъй като доколкото разбирам търсиш съвет, моят е не отивай да работиш при тази персона. Надявам се да съм ти бил полезен.

написано 02.12.2014г. сряда в 16:47
в град Козлодуй

Ванка, въпросната г-жа Спирдонова не е луда-просто толкова и КПД /интелектуалния багаж/ С други думи много е проста "горката". Тя е от Лом. Влезе в Енемона благодарение на мъжа й  Бо гомил Спирдонов, който пък бе дясната ръка на Д. Прокопиев в един не толкова далечен период от доброто старо време за Енемона. После се самозабрави както и повечето отговорни "другари" и стана за смях. За нея се носят легенди-малко са хората с които не се е карала и които не е злепоставяла пред "вишестоящите". Така, че мен ако питаш не ти трябва на "здрава глава-болест". Айде до скоро и хубаво е че се допитваш до хора, които са наясно с нещата.

написано 02.12.2014г. сряда в 11:07

Здравейте на всички. Интересувам се от работа в проектантския отдел на Енемона АД. Поразпитах колеги, които са работили във фирмата и разбрах, че там се развявала коня някаква госпожа Спиридонова, която била меко казано абсолютно луда. Всички с които разговарях по въпроса ме разубеждаваха да кандидатствам за този отдел, заради въпросната луда. Моля за повече информация за тази  персона!

написано 14.11.2014г. събота в 08:38

А какво става с овърдрафтите, които фирма Енемона обеща на служителите? Вече мина повече от месец а не се говори нищо за прословутите ожърдрафти, които уж Енемона ще изплаща?

написано 05.11.2014г. четвъртък в 12:41

Като бивш служител мога да кажа че Енемона не е това което беше преди 2 години от както се смени ръководството и поеха синовете фирмата загина освен че не плащат дори крадат от парите на работниците тези в чужбина направо са за оплакване и не се лъжете те са мазни и обещават какво им пречи след като не смятат да ви ги дадат

Показани мнения 1 - 10 от общо 95 12345 По-стари » >|