написано 09.12.2014г. сряда в 09:29

Колега Пешев, напълно подкрепям това което е написал Гошо, с тази разлика, че освен с малко умствен багаж въпросната ''проектантка'' Спирдонова е и наистина луда жена, за което не са те излъгали хората с които си говорил. Въпреки, че аз работя в друг отдел я познавам добре и мога да кажа, че е абсолютно недоразумение и много неприятен човек. Тъй като доколкото разбирам търсиш съвет, моят е не отивай да работиш при тази персона. Надявам се да съм ти бил полезен.

написано 02.12.2014г. сряда в 16:47
в град Козлодуй

Ванка, въпросната г-жа Спирдонова не е луда-просто толкова и КПД /интелектуалния багаж/ С други думи много е проста "горката". Тя е от Лом. Влезе в Енемона благодарение на мъжа й  Бо гомил Спирдонов, който пък бе дясната ръка на Д. Прокопиев в един не толкова далечен период от доброто старо време за Енемона. После се самозабрави както и повечето отговорни "другари" и стана за смях. За нея се носят легенди-малко са хората с които не се е карала и които не е злепоставяла пред "вишестоящите". Така, че мен ако питаш не ти трябва на "здрава глава-болест". Айде до скоро и хубаво е че се допитваш до хора, които са наясно с нещата.

написано 02.12.2014г. сряда в 11:07

Здравейте на всички. Интересувам се от работа в проектантския отдел на Енемона АД. Поразпитах колеги, които са работили във фирмата и разбрах, че там се развявала коня някаква госпожа Спиридонова, която била меко казано абсолютно луда. Всички с които разговарях по въпроса ме разубеждаваха да кандидатствам за този отдел, заради въпросната луда. Моля за повече информация за тази  персона!

написано 14.11.2014г. събота в 08:38

А какво става с овърдрафтите, които фирма Енемона обеща на служителите? Вече мина повече от месец а не се говори нищо за прословутите ожърдрафти, които уж Енемона ще изплаща?

написано 05.11.2014г. четвъртък в 12:41

Като бивш служител мога да кажа че Енемона не е това което беше преди 2 години от както се смени ръководството и поеха синовете фирмата загина освен че не плащат дори крадат от парите на работниците тези в чужбина направо са за оплакване и не се лъжете те са мазни и обещават какво им пречи след като не смятат да ви ги дадат

написано 10.09.2014г. четвъртък в 21:44
към обект/отдел bg

Колеги моля бъдете обективни когато изразявате мнение.Преценете кой колко работа е свършил през работното време. Не е нормално на обекта да се шляеме като надничари и нищо да не ни интересува а в края на месеца да искаме от банкомата. Такова животно нема. Не мога да си отговоря на въпроса защо ръководството приема на определени длъжности хора на който дават заплати за да вършат нещо от което и хабер си нямат и след това плачат за пари вместо да повиши нивото на заплащане и да останат професионалистите.Съжалявам сигурен съм-засегнал съм доста хора но нека си зададем въпроса-днес за колко пари свърших работа и с какво качество.

написано 03.09.2014г. четвъртък в 19:17

Как искате Енемона да плаща редовно с такъв Финансов директор, като Емил Манчев. Та той три пъти се явява на изпит за Експерт-счетоводител и не може да го вземе, та Енемона ли ще оправи.

От толкова много професионалисти в София точно тоя ли  намериха без стаж по специалността а за ръководен да не говорим.

Та то в Енемона е така, който успее да излъже и да замаже е добре.

Те си заслужават служителите.

Проблема на Енемона не е само с плащането на работните заплати. Там пари винаги няма било то за плащане към доставчици, банки и много други.

По добре е тая фирма да се обяви в несъстоятелност. Няма нужда от нея.

Тя е машина за трупане на дългове а не нормална фирма.

написано 19.06.2014г. петък в 19:08
отношение представител на управлението

Искам да успоя интелегитната част от населението че балона енемона се спука. Установи се че вътре има само смърдлив въздух наречен Петрушков. Енемона Ютилитис ги хранеше но тя бе фалирана умишлено и вече Енемона е мъртвец. Лека и пръст.

написано 21.03.2014г. събота в 20:17
към обект/отдел България, Словакия

От години работех във фирмата и установих, че на никой не му пука за работника, шевофете си правят сделките а хората които реално вършат работата мизерстват и гладуват.Пари се дават колкото да оцеляваш на хляб и вода и е пълна мизерия.Не се подлъгвайте по напразните им обещания и сладкодумните им приказки.При тях обещанията са думи хвърлени на вятъра.ДОкато е шуробаджанащината във всички етажи на фирмата тя няма да прокопса!!!!

Показани мнения 1 - 10 от общо 91 12345 По-стари » >|