написано 03.09.2014г. четвъртък в 19:17

Как искате Енемона да плаща редовно с такъв Финансов директор, като Емил Манчев. Та той три пъти се явява на изпит за Експерт-счетоводител и не може да го вземе, та Енемона ли ще оправи.

От толкова много професионалисти в София точно тоя ли  намериха без стаж по специалността а за ръководен да не говорим.

Та то в Енемона е така, който успее да излъже и да замаже е добре.

Те си заслужават служителите.

Проблема на Енемона не е само с плащането на работните заплати. Там пари винаги няма било то за плащане към доставчици, банки и много други.

По добре е тая фирма да се обяви в несъстоятелност. Няма нужда от нея.

Тя е машина за трупане на дългове а не нормална фирма.

написано 19.06.2014г. петък в 19:08
отношение представител на управлението

Искам да успоя интелегитната част от населението че балона енемона се спука. Установи се че вътре има само смърдлив въздух наречен Петрушков. Енемона Ютилитис ги хранеше но тя бе фалирана умишлено и вече Енемона е мъртвец. Лека и пръст.

написано 21.03.2014г. събота в 20:17
към обект/отдел България, Словакия

От години работех във фирмата и установих, че на никой не му пука за работника, шевофете си правят сделките а хората които реално вършат работата мизерстват и гладуват.Пари се дават колкото да оцеляваш на хляб и вода и е пълна мизерия.Не се подлъгвайте по напразните им обещания и сладкодумните им приказки.При тях обещанията са думи хвърлени на вятъра.ДОкато е шуробаджанащината във всички етажи на фирмата тя няма да прокопса!!!!

написано 21.03.2014г. събота в 09:12
към обект/отдел Германия

До Боби : документи за работа се подават в централата. Само за информация - преди няколко дни ни преведоха заплатите за м. декември (сега сме края на март) в размер на 11 лева .

Желая ти успех в новата фирма.

написано 18.03.2014г. сряда в 17:41

Някой знае ли, дали в момента се набират електротехници и ако може да ми каже къде се подават документи за работа? Благодаря предварително!

написано 17.01.2014г. събота в 16:39

Изключително некоректна компания, която не плаща на подизпълнители и клиенти. Надменно отношение, като  политиката и е ориентирана да извлича само дивиденти без да носи отговорности. Всеки в структурата бяга от отговорност и те прехвърлят на друг. Избягвайте да работите с нея, или в нея. Но господа балона е на път да се спука.

написано 09.01.2014г. петък в 21:52

Това наистина е безобразие, оставиха ви на ръба на оцеляването. Момчета не бездействайте!! Сезирайте компетентните институции в България за нарушаването на трудовите ви права – Изпълнителна агенция Главна инспекция по труда. Копирайте писмото до МЕДИИ, Омбуцмана на Р. България – само това може да накара българските институции да се размърдат и да си свършат работата. А защо не и до ресорната комисия в Народното събрание – мисля че беше Комисия по жалби и петиции на гражданите. Малко шум около некоректната фирма винаги е от полза в такива ситуации, за да си изпълнят ангажимента към вас. Вземете пример от словаците, които назначиха при вас, те мълчаха ли си при забавянето на заплатите?? И Вие като тях сте граждани на Европейския съюз, имате същите права, не позволявайте да ви мачкат. Бъдете наистина европейци, мислете като такива и търсете правата си!! Трябва само малко повече кураж …

написано 08.01.2014г. четвъртък в 18:49

какво  става с парите господа началници?оставихтени по празниците без пари!!!какво чувство за отговорност имате към работниците който ви изкарват парите?и не само това ами изпратихте ни в славакия без една стотинка не ви ли е срам?какви хора сте изобщо и искате да работим нали ами разберете че това няма как да стане с гладуване но на вас господа началници от ЕНЕМОНА изобщо не ви пука за работниците дали имат или нямат пари за вас е важно да работим та дори и да ви даваме пари!!!вие искате да умрем от глад!!!!!!!ЗАСРАМЕТЕ СЕ ИЗОБЩО АКО СТЕ ХОРА И АКО ИМАТЕ ПОНЕ МАЛКО СЪВЕСТ ЧЕ НИЕ НЯМА КАК ДА РАБОТИМ ГЛАДНИ И ЖАДНИ И ВСЕ ПАК НИЕ НЕ СМЕ В БЪЛГАРИЯ!!!ВИЕ НАРУШАВАТЕ ВСИЧКИ ЗАКОНИ ПО КАКАВТО И ДА Е ЗАКОН ТО ИЗОБЩО АКО ЗА ВАС СЪЩЕСТВУВАТ ТАКИВА!И ПРЕСТАНЕТЕ ДА НИ ЛАЖИТЕ С НАГЛИТЕ СИ ПОГЛЕДИ!ЗА ВАС НИЕ СМЕ РОБИ А НЕ РАБОТНИЦИ САМО ЧЕ РОБИТЕ ИМ ДАВАТ ПОНЕ ХЛЯБ А НИЕ И ТОВА НЯМАМЕ!!!НЯМАМЕ ХЛЯБ И НИКАКВА ХРАНА 6 ДЕНА ВЕЧЕ ЗАМИСЛЕТЕ СЕ АКО НЕЩО СЕ СЛУЧИ С НАС И КАКВО ЩЕ ОБЯСНИТЕ НА БЛИЗКИТЕНИ И НА ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

написано 28.12.2013г. неделя в 16:20

Е ти с 600 евра не можеш ли да изкараш 3 месеца в германия + коледните празници ?