написано 21.03.2014г. събота в 09:12
към обект/отдел Германия

До Боби : документи за работа се подават в централата. Само за информация - преди няколко дни ни преведоха заплатите за м. декември (сега сме края на март) в размер на 11 лева .

Желая ти успех в новата фирма.

написано 18.03.2014г. сряда в 17:41

Някой знае ли, дали в момента се набират електротехници и ако може да ми каже къде се подават документи за работа? Благодаря предварително!

написано 17.01.2014г. събота в 16:39

Изключително некоректна компания, която не плаща на подизпълнители и клиенти. Надменно отношение, като  политиката и е ориентирана да извлича само дивиденти без да носи отговорности. Всеки в структурата бяга от отговорност и те прехвърлят на друг. Избягвайте да работите с нея, или в нея. Но господа балона е на път да се спука.

написано 09.01.2014г. петък в 21:52

Това наистина е безобразие, оставиха ви на ръба на оцеляването. Момчета не бездействайте!! Сезирайте компетентните институции в България за нарушаването на трудовите ви права – Изпълнителна агенция Главна инспекция по труда. Копирайте писмото до МЕДИИ, Омбуцмана на Р. България – само това може да накара българските институции да се размърдат и да си свършат работата. А защо не и до ресорната комисия в Народното събрание – мисля че беше Комисия по жалби и петиции на гражданите. Малко шум около некоректната фирма винаги е от полза в такива ситуации, за да си изпълнят ангажимента към вас. Вземете пример от словаците, които назначиха при вас, те мълчаха ли си при забавянето на заплатите?? И Вие като тях сте граждани на Европейския съюз, имате същите права, не позволявайте да ви мачкат. Бъдете наистина европейци, мислете като такива и търсете правата си!! Трябва само малко повече кураж …

написано 08.01.2014г. четвъртък в 18:49

какво  става с парите господа началници?оставихтени по празниците без пари!!!какво чувство за отговорност имате към работниците който ви изкарват парите?и не само това ами изпратихте ни в славакия без една стотинка не ви ли е срам?какви хора сте изобщо и искате да работим нали ами разберете че това няма как да стане с гладуване но на вас господа началници от ЕНЕМОНА изобщо не ви пука за работниците дали имат или нямат пари за вас е важно да работим та дори и да ви даваме пари!!!вие искате да умрем от глад!!!!!!!ЗАСРАМЕТЕ СЕ ИЗОБЩО АКО СТЕ ХОРА И АКО ИМАТЕ ПОНЕ МАЛКО СЪВЕСТ ЧЕ НИЕ НЯМА КАК ДА РАБОТИМ ГЛАДНИ И ЖАДНИ И ВСЕ ПАК НИЕ НЕ СМЕ В БЪЛГАРИЯ!!!ВИЕ НАРУШАВАТЕ ВСИЧКИ ЗАКОНИ ПО КАКАВТО И ДА Е ЗАКОН ТО ИЗОБЩО АКО ЗА ВАС СЪЩЕСТВУВАТ ТАКИВА!И ПРЕСТАНЕТЕ ДА НИ ЛАЖИТЕ С НАГЛИТЕ СИ ПОГЛЕДИ!ЗА ВАС НИЕ СМЕ РОБИ А НЕ РАБОТНИЦИ САМО ЧЕ РОБИТЕ ИМ ДАВАТ ПОНЕ ХЛЯБ А НИЕ И ТОВА НЯМАМЕ!!!НЯМАМЕ ХЛЯБ И НИКАКВА ХРАНА 6 ДЕНА ВЕЧЕ ЗАМИСЛЕТЕ СЕ АКО НЕЩО СЕ СЛУЧИ С НАС И КАКВО ЩЕ ОБЯСНИТЕ НА БЛИЗКИТЕНИ И НА ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

написано 28.12.2013г. неделя в 16:20

Е ти с 600 евра не можеш ли да изкараш 3 месеца в германия + коледните празници ?

написано 17.12.2013г. сряда в 17:58

И за Коледа ли ще ни оставите без пари?? Не ви ли е срам? Казвате дата на която щяло да има заплати  и залъгвате хората......

написано 17.12.2013г. сряда в 17:33
в град Стара Загора

ЕНЕМОНА кажете кога ще давате заплати ,за да знаем какво да отговорим на банките ?????? Най -ЛЪЖЛИВАТА фирма ЕНЕМОНА, как да си плащаме сметките ,когато вие не сте коректни с нас ?Как ние да сме коректни с останалите на които дължим пари ?

написано 03.12.2013г. сряда в 17:25
към обект/отдел Нитра

Здравейте и от мен,

За фирмата като цяло съм чувал само хубави неща от хора, работещи в този бранш...На мен ми се обаждаха да ме поканят на интервю за работа, но след като прочетох мненията тук, реших, че е излишно да си губя времето да ходя и т.н. Искам да благодаря на хората, които са писали тук. Поздрави!

Връзки

Сайтове за работа