Уеб Бранд /img/frontend/nomap.png"

Уеб Бранд

Абсолютни мошеници! Веднъж да направиш грешката да им станеш клиент и започват да ти издават измислени фактури за подновяване на всякакви абонаменти, които ти изпращат по поща и ти крещат да плащаш. Мошеници са това! Никога не им се доверявайте!

Съжалявам само горките им служители, които са принудени да мамят клиентите и да получават само обиди в замяна.

Давам Ви за всичко по -5 защото тази фирма е бушон на каталог.бг и тъй като за каталогбг времето изтече и хората не им се връзват вече са направени няколко фирми филиалчета на на каталога. Всички позитивни коментари са на служители от фирмата. Много ви поздрави и да знаете че циганката която ви хвалеше почина.

Наредени под строй, бившите и настоящи служители на компанията писали дитирамби и жалки хвалби...

Е как бившите ви служители са се сетили да пишат в същия ден като настоящите бе, алоооо....

Айде малко по-интелигентно, а?

Кого лъжете? Нас? Клиентите?

Ахахахахахахахах отдавна не бях виждал толкова ФАЛШИВИ коментари :)
Единият го махнали, защото нямал резултати, НО шефът му бил ларж и готин. Вторият пее дитирамби за 'високия професионализъм', третият говори за 'прекрасните шефове'.

Аахахахахах КОГО ЛЪЖЕТЕ БЕ, СМЕШНИЦИ?!

Клиентите? Нас?

Служител съм на фирмата вече от една година .
Благодарение на екипа се усъвършенствах като търговец.
Мениджърите са супер готини хора. Удоволствие е да комуникираш с тях.Винаги са готови да помогнат ,ако имаш затруднения с работния процес.
А колегите са страхотни.Обичам ги всичките :)
Във фирмата цари приятелство,рабирателство,човечност ,мир и спокойствие .
Гордея се ,че съм част от екипа на "Уеб Бранд" ООД.

Бачках във фирмата 8 месеца. Махнаха ме , поради липса на резултати. Общо взето , работата ,като търговец не е за всеки. Изисква се много нерви и амбиция. Гонят се постоянно високи резултати. Шефа е много взискателен и държи на правилата и дисциплината,обаче по ларж човек не бях виждал. Супер пич . Готини хора работят там, атмосферата си  е супер. Държи се на качеството  и постоянната комуникация с клиентите след продажбата. Бих се върнал пак там, но в счетоводния отдел, оперативния или производствения . За продажби не ме биваше много , много. Хващах си таргетите,но не редовно

Служител съм на фирма Уеб Бранд ООД повече от година и половина. Част съм от търговския отдел. Впечатленията от работата, отношението и средата са повече от добри. Политиката на фирмата е насочена към създаване на комфорт и професионална атмосфера на служителите. Впечатли ме професионализма на мениджмънта и постоянното мислене за развитие и откриване на нови хоризонти. Във фирмата работят много готини хора и спойката е невероятна :) . Стрмежа е ясен- дългосрочно партньорство с нашите клиенти .

Не разбирам защо се плюе без реално хората да са били в тази фирма. Аз като бях там, постояннно се пускаше нова услуга или продукт и имаше доста доволни клиенти. Махнах се по мои причини, нямаше нищо общо с ръководството или условията.

НИКОГА не си давайте парите на тази фирма! Мамят клиентите, че са им изготвили реклама, която правят по време на телефонния разговор с клиента, като я копират от други сайтове за реклама!

Мои колеги вече са им пращали полиция.

Бивш служител съм и реших да споделя мнението си за фирмата в която прекарах близо 5 месеца. Бях част от търговския отдел на фирма Уеб Бранд ООД. Мениджърският екип  е взискателен, но е разбираемо, тъй като се гонят високи резултати и цели. Междодругото на по ларж и готини шефове не бях попадал :) . Напуснах, тъй като работата в търговски отдел  в подобен бранш е доста динамична и бих казал не е за всеки.  Още с постъпване на работа в Уеб Бранд останах приятно изненадан, тъй като преди това работех  в конкурентна фирма в която бях " човека всичко " . Трябваше да продавам, пиша договори, организирам фактури и тн. В Уеб Бранд единственото задължение на търговците е да комуникират с клиентите и намират такива. Общо взето всички останали отдели работят за тях. Има си хора за всичко, трябват ти договр , оферти, фактури, статистики , презентации ..пускаш задача до отговорния за тази работа отдел и до минути имаш обратна връзка с искането, което си изпратил. Управителя много държи на правилата и реда и затова е въведена желязна организация, включваща писани правила за всяка една ситуация. В търговския отдел  е много интересно, тъй като ежедневно се организират всевъзможни игри и награди с цел да бъдем мотивирани. Заплащането е доста атрактивно. Хубаво  е, че политиката на фирмата е насочена в нейното развитие и се инвестира в обучения , ресурси и търсене на нови хоризонти. Аз лично съм впечатлен от google и FB специалистите, които работят в Уеб Бранд от които научих адски  много и смея да твърдя, че са най-добрите професионалисти  в тази област с които съм имал честа да работя и познавам. С две думи, готина фирма и хора, но за да работиш такава работа, особено в търговския отдел трябва наистина да си човек с много големи нерви и добър търговец. Но..така е в продажбите :) ..
Надявам се да съм полезен .