Национален център по заразни и паразитни болести /img/frontend/nomap.png"

Национален център по заразни и паразитни болести

3 точки от 1 мнение

Национален център по заразни  и паразитни болести,
звучи супер, здравеопазване...
Този институт е с дан 120г. история. Издържал е като институция, лекари, светила в медицината, но сега се управлява от "личност", микробиолог ,но не и Директор- Проф.Тодор Кантарджиев и неговите протежета и гл. счет. некомпететнтен в сферата на здваеопазването и бюджетното счетоводство.
Сегашното управление, накара много дългогодишни с опит служители,специалисти да напуснат. Поведението е арогантно и крещящо.
Назначават се хора неразбиращи от естеството на работа, но получаващи добри заплати ,за сметка на другите които им вършат работата.
Заплатите не се променят. Все се оправдават с М.во на здравеопазването, но пари винаги има за определени хора, които се получават под всякакви форми- хонорари, проекти.
Да не говорим за платената диагностика. Повечето пари се вземат на клиентите в лабораториите на ръка и несе отчитат никъде. многократно е сигнализирано, но без резултат.
Можем ли да разчитаме на достоверността на изследванията, дали са годни реактивите?
КЛИЕНТИ, НИКОГА НЕ ДАВАЙТЕ ПАРИ БЕЗ КАСОВ БОН.